08734212600 09170075232 09201498949
۰

اتو مسافرتی مایر حجم کوچک مدل 604

Mayer travel iron, small volume, model 604

موجود نیست
اطلاعات کلی کالا
ویژگی های فنی
خصوصیات محصول
سازنده
مایر
مدل
مایر 604
رنگ
زرد،آبی،بنفش
جنس کف
سرامیکی
تنظیم میزان بخاردهی

بررسی اتو بخار مسافرتی مایر مدل-604 MR: اتو مسافرتی مایر از محصولات با کیفیت این برند است که با مجموعه ای از امکانات و قابلیت ها تجهیز شده وارد جهان بازاری شده.شرکت مایر یکی از معتبرترین شرکت تولید کننده

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

بررسی اتو بخار مسافرتی مایر مدل-604 MR:


      اتو مسافرتی مایر از محصولات با کیفیت این برند است که با مجموعه ای از امکانات و قابلیت ها تجهیز شده وارد جهان بازاری شده.شرکت مایر یکی از معتبرترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی است که محصولات با کیفیت و کاربردی را تولید میکنند.قابلیت و کاربرد های این محصول به گونه ای است که اتو مایر در رده ی محصولات خوش ساخت و با کیفیت این کمپانی قرار گرفته است.
با استفاده از این قابلیت و کاربردها استفاده از اتو بخار مسافرتی مایر لذت بخش تر است و مدت زمان اتو کشی را کاهش میابد.قدرت بالای این اتو و جنس کفی و سرخوردگی راحت روی لباس زمان را کاهش میابدیکی از کاربرد های اتو های مسافرتی محکم بودن و اندازه آن است. شرکت مایر این محصول را بسیار کوچک و محکم ساخته است که بسیار پرکاربرد است طراحی آن استاندارد و هوشمند است اتو کردن لباس با این محصول بسیار راحت و لذت بخش است .


سایر مشخصات و خصویات اتو بخار مایر مدل MR-604


خصوصیات و ویژگی های مهم این محصول:1-قابلیت فشار لحظه :هنگام اتو کردن لباس دکمه ای رو دستگیره اتو وجود دارد با زدن دکمه بخار بیرون می آید.
1-منافذ متعدد برای بخار دهی :در کف اتو چند تا سوراخ وجود دارد که از سوراخ های اتو بخار خارج میشود و لباس را زیبا تر و بهتر اتو میکند.
پیچ ولوم چرخان:دارای پیچ ولوم چرخان باعث کم کردن و زیاد کردن درجه حرارت کف اتو میشود.
یه ویژگی مهم این محصول اینه ک دسته آن قابلیت جمع شدن را دارد و حجم محصول بسیار کوچک است وزن محصول بسیار کم است و حمل آن راحت است.ویک ویژگی مهمتر این محصول سیستم ضد چکه است که از چکه کردن آب جلوگیری میکند و میزان بخار را میتوان تنظیم کرد. 
اتو مسافرتی مایر مدل 604 با قدرت و توان 800 وات و قابلیت اتوکشی در حالت ها و دماهای متفاوت این محصول را به محصولی با کیفیت و پر کاربرد تبدیل کرده است. قدرت این محصول به تارو پود پارچه نفوذ میکند و باعث اتوکشی بهتر و سریع تر لباس میشود.یکی از قابلیت های دیگر اتو مسافرتی مایر مدل 604 این است که میتوان بخار را کم و زیاد کرد و لباس را خشک و بدون بخار میتوانید لباس را اتو کنید.


ویژگی ضد چکه در اتو مسافرتی از خصوصیات پر اهمیت در این اتو میباشد. این ویژگی مانع نشت کردن آب در داخل مخزن میشود و مانع ایجاد لک روی لباس میشودو همچنین کف این محصول لباس ها را نمیسوزاند و به پارچه و رنگ پارچه هیچ گونه آسیبی نمیرساند.
این محصول دارای بخار دهی عمودی است که که لباس را به صورت اویزان میتوان اتو کرد یعنی لباس خود را آویزان کنید و با بخاری که از کف اتو می آید میتوانید لباس هارا تمیز اتو کنید.این محصول دارای سیستم قطع خودکار است که خود به خود خاموش میشود. هنگام کار کردن با اتو اگه کارتان تموم شد باید اتو را خاموش کنید اما جالب اینجاست که اگه اتو یادتان رفت خاموش کنید اتو خود به خود خاموش میشود و نیازی به نگرانی نیست 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی
سازنده
مایر
مدل
مایر 604
رنگ
زرد،آبی،بنفش
جنس کف
سرامیکی
تنظیم میزان بخاردهی
سیستم قطع خودکار
مخزن آب
گنجایش مخزن آب
90 میلی لیتر
اسپری آب
سیستم ضدچکه
بخاردهی عمودی
سیستم ضد رسوب
مخزن رسوب
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha