02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چه ادکلن هایی رایحه ای شیرین و گلی دارند؟

نارین محمدی23 /آذر/ 1402
چه ادکلن هایی رایحه ای شیرین و گلی دارند؟

چه ادکلن هایی رایحه ای شیرین و گلی دارند؟ 


اینکه همیشه در کنار خود رایحه های فوق العاده خوش بویی را داشته باشید و بتوانید آن ها را استشمام کنید باعث می شود تا در طول روز نه تنها انرژی بیشتری برای کار کردن داشته باشید بلکه از طرفی نیز باعث می شود که خس بسیار خوبی را نسبت به خود داشته باشید و‌ همواره ارتباط دیگران نیز با شما بسیار قوی می شود. رسیدگی به استایل خود هر چقدر با دقت و وسواس انجام شود تا ادکلن خوبی را انتخاب نکنید هیچ وقت این استایل کامل نمی شود و در دنیای امروزی که رعایت بهداشتی و ظاهری خود بسیار اهمیت دارد استفاده کردن از انواع مواد خوش بو ضروری می باشد. عطر و ادکلن ها نیز همانند سایر محصولات مراقبتی و بهداشتی یک محصول مصرفی است که پس از مدتی تمام می شود و شما می توانید در انواع رایحه های مختلف دیگر آن را تهیه کنید و هیچ اجباری در اینکه کدام رایحه و ادکلن را استفاده کنید وجود ندارد. معمولا عطر و ادکلن های زنانه به نسبت عطر و ادکلن های مردانه بسیار رایحه ای ظریف تر و دلپذیر تر را دارند و این خصوصیات همگی به روحیه ی ظریف خانم ها بر می گردد که می توانید از آن ها به عنوان نماد بارز طراوت و شادابی یاد کنید. معمولا عطر و ادکلن های زنانه دارای ظاهری بسیار شیک تر و ظریف تر نیز می باشند و شرکت ها و برندهای تولید ادکلن های زنانه بر این باور است که به دلیل حساسیت بیش از اندازه ی خانم ها در انتخاب محصولات خود باید در تولید عطر و‌ ادکلن های خود نیز نهایت تلاش خود را نشان دهند. خانم ها معمولا به دلیل ظرافت بالایی که دارند ادکلن هایی که بیشتر از آن ها استفاده می کنند نیز رایحه های شیرین و گلی دارد برعکس آقایان که بیشتر با ادکلن هایی با رایحه های تلخ و تند سر و‌ کار دارند و این تفاوت زیاد باعث شده که همواره عطر و ادکلن های متنوعی نیز با رایحه های متفاوت به وجود آید. 

گروه بویایی شیرین و گلی بیشتر از ترکیب چه اسانس هایی ساخته شده است؟ 


باید به این موضوع اشاره کرد که در ابتدا تولید و ساخت ادکلنی با رایحه های شیرین و گلی بسیار امری دشوار و سخت است به دلیل این که رایحه های شیرین و گلی بیشتر با ترکیب اسانس های فوژه ای مانند انواع گل های معطر، رز، یاسمن، زنبق، گل صد تومانی، گل سنگ، گل سنبل، یاس، بابونه و از این قبیل ساخته می شود و با ترکیب و ادغام اسانس های گلی و فوژه ای با سایر اسانس های گیاهی و معطر که شامل انواع صمغ های مصنوعی و طبیعی می شود از جمله مشک، کشمیر و از این دسته باعث ایجاد تعادل در رایحه های ادکلن می شوند تا از طرفی نیز شیرین بودن و رایحه ی گلی ادکلن به قدری نباشد که مصرف کننده را زده کند. نکته ای که جدیدا در عطر چ ادکلن های شیرین و گلی مشاهده می کنید این است که امروزه به دلیل تفاوت سلیقه های زیادی که خانم ها دارند عطر و ادکلن هایی با ترکیب و ادغام دو رایحه ی میوه ای و گلی امروزه بسیار پر طرفدار شده است و همواره بسیاری از خانم ها این دسته از عطر و ادکلن ها را جایگزین ادکلن های قدیمی با رایحه های یکسان کرده اند. از دیگر نکات ویژه و خاص در مورد ادکلن های گلی میوه ای می توان به طبع های متفاوت آن اشاره کرد و همچنین شما به همراه رایحه های انواع گل های معطر دیگر رایحه های مرکباتی و فرش با طراوت را استشمام می کنید.


ادکلن ادو پرفیوم زنانه لالیک سولیل ( Lalique Soleil Eau De Parfum for women ) 

لالیک از برندهایی است که مشهوریت خود را به واسطه ی ادکلن هایی با ماندگاری بالا به دست آورده است. همواره این برند برای چندین دهه است که در تولید و ساخت انواع عطر و ادکلن مشغول له کار است و سالانه عطر و ادکلن های مردانه و زنانه ی بسیاری را به وجود آورده که هر کدام از آن ها رایحه ای بی نظیر با ماندگاری خارق العاده دارند. یکی از عطرهای فوق العاده منحصر به فرد این برند ادکلن ادو پرفیوم زنانه لالیک سولیل ( Lalique Soleil Eau De Parfum for women ) است که یک عطر بی انداز خوش بو با ماندگاری بالا می باشد. سولیل یک کلمه ی فرانسوی به معنای خورشید است که در ساخت شیشه ی ادکلن نیز با الهام گرفتن از نام آن یک بطری خوش استیل و جذاب را به وجود آورده اند. گروه بویایی این ادکلن نیز گلی و شیرین اما با طبعی معتدل و ملایم می باشد که برعکس سایر ادکلن های زنانه است و همین مورد آن را به یک عطر برای استفاده در چهار فصل مناسب گردیده است خصوصا برای خانم هایی که در تابستان با پیدا کردن رایحه های خنک و معتدل مشکل دارند. در نت های آغازین ادکلن نیز از ادیشن های مرکباتی نارنگی ماندارین، هل و بادام استفاده کرده اند تا همواره رایحه ی خنک و سبکی در ابتدا احساس شود و سنگینی رایحه های فوژه ای موجود در نت های میانی و پایانی را کاهش دهد، سپس رایحه های قلبی یا همان میانی ادکلن نیز ترکیبی از آکوردهای کارامل، قهوه، گلابی، یاس، شیر و بادام می باشد و رایحه های
پایانی نیز با ترکیب و مخلوط کردن اسانس های چوب صندل سفید، پرالین و مشک به وجود آمده و در نهایت عطری بی نظیر را برای خانم ها تولید کرده است.


ادکلن زنانه ژان پل گوتیه یا گوتیر اسکندال ( jean Paul Gautier Scandal for women ) 


دیگر ادکلنی که به طور متوسط از هر ۵ خانم حتما ۳ نفر از آن ها، از آن استفاده کرده است بی شک چیزی نیست جز ادکلن زنانه ژان پل گوتیه یا گوتیر اسکندال ( jean Paul Gautier Scandal for women )، از تولید و ساخت ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال چندین دهه می گذرد و در همان ابتدای توزیع آن به بازار به گونه ای بود که هر خانمی به واسطه ی ظاهر بی اندازه شیک و متفاوت ادکلن جذب آن می شود و از طرفی تیز گروه بویایی شیرین و گلی ادکلن به همراه طبع گرم آن باعث شده بود که اکثر خانم ها از آن استفاده کنند. ژان پل گوتیه یک‌ ادکلن بسیار زیبا با رایحه های ظریف گلی و معطر است و برای خانم های ۲۵ سال به بالا یک گزینه ی عالی می باشد که هنوز هم می توانند از آن استفاده کنند. ظاهر فوق العاده زیبا به همراه وجود اسانس های متعدد و متفاوت شیرین و گلی باعث شده که این ادکلن به یک عطر رسمی و شیک برای محل کار و همچنین دورهمی های رسمی تبدیل شود و به دنبال آن ماندگاری و خط بوی قوی که ادکلن از خود به جای می گذارد نیز بسیار محبوبیت ژان پل گوتیه را بیشتر کرده است. در نت های آغازین ادکلن اسانس های پرتقال خونی و نارنگی ماندارین دیده می شود که مرکباتی هستند اما کم کم در نت های قلبی عطر شاهد وجود اسانس های گاردنیای یاسمنی، یاس، عسل، هلو و شکوفه ی پرتقال می باشیم که رده های شیرین و گرمی را به دنبال خود پخش می کنند، در پایان رایحه اولیه و میانی نیز از نت های پایانی با ادغام آکوردهای شیرین بیان، کارامل، نعناع هندی و موم به وجود آمده است.


ادکلن ادو پرفیوم زنانه گوچی بلوم ( Gucci Bloom Eau De Parfum for women ) 


همگی ادکلن های معرفی شده در این مقاله هر کدام از برندهای فوق العاده معروف و محبوب در بین مردم بوده اند‌ و به واسطه ی این محبوبیت ادکلن های این برند نیز همواره مورد استفاده قرار می گیرد. گوچی نیز از آن دسته از برندهایی است که در تولید و ساخت عطر و ادکلن سابقه ای طولانی مدت و درخشان دارد و نه تنها در تولید این ماده ی گران قیمت بلکه در صنعت مد و فشن نیز بسیار مورد تقدیر افراد قرار گرفته است. یکی از ادکلن های محبوب این برند ادکلن ادو پرفیوم زنانه گوچی بلوم ( Gucci Bloom Eau De Parfum for women ) می باشد که دارای طبعی گلی و گرم برای فصل زمستان است. گوچی بلوم همواره به ذلیل ادو پرفیوم بودن خود دارای ماندگاری بالای ۸ ساعته است و یک عطر مناسب استفاده در مکان های شلوغ می باشد. در نت های ابتدایی ادکلن اسانس های ریشه ی زنبق، پیچ امین الدوله، گل یاس و گل مریم به کار رفته شده و کاملا نتی گلی و شیرین می باشد، در نت های پایانی نیز از ترکیب ادیشن های آروماتیک نیلوفر رنگون به‌ اضافه ی روایح خنکی استفاده شده‌ تا کمی از شیرینی نت های آغازین را بکاهد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha