02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

بررسی اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 و اسپرسو ساز مایر مدل MR_431

ادیبه کریم پور 29 /تیر/ 1401
بررسی اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 و اسپرسو ساز مایر مدل MR_431

بررسی اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 و اسپرسو ساز مایر مدل MR_431


افراد زیادی در جهان وجود دارند که روزانه نوشیدنی های کافئین دار و قهوه می نوشند. کافئین موجود در نوشیدنی و قهوه ها، به آن ها انرژی می بخشد. پس برای انرژی بیشتر و سرحالی خود، صبح ها قهوه مصرف می کنند. مراحل درست کردن قهوه یکم پیچیده و زمان بر است و هنر می خواهد. اما با داشتن دستگاه های قهوه جوش و اسپرسو ساز می توان در کمترین زمان، یک نوشیدنی خوشمزه آماده کرد. شرکت های زیادی در جهان وجود دارد که دستگاه های اسپرسو ساز و قهوه جوش را تولید می کنند. برای اینکه شما هنگام خرید بتوان یک دستگاه خوب انتخاب کنید، ما به بررسی انواع اسپرسو ساز می پردازیم. امروز با بررسی و مقایسه ی اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 و اسپرسو ساز مایر مدل MR_431 می پردازیم. نخست با اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 شروع می کنیم که این محصول دارای ویژگی های بسیار کاربردی و عالی است که برای هر خانه و محل کاری لازم است. این اسپرسو ساز دلونگی دارای توان 1700 وات می باشد و قدرت فشار بخار آن 3.5 بار است که می توان برای نوشیدنی هایتان کف شیر درست کرد. مخزن این دستگاه ظرفیت بسیار عالی دارد و می توان داخل آن شیر یا آب مصرف کرد. سیستم تولید کف شیر برای این محصول تعبیه شده که برای نوشیدنی هایی مثل کاپوچینو بسیار عالی است. در قسمت بعدی این اسپرسو ساز، گرم نگه دارنده ی قوری و فنجان طراحی شده که می توان قهوه ی خود را برای مدتی گرم نگه داشت و هر زمان که خواستید آن را بنوشید. طراحی منحصر به فرد اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 با هر دکوراسیون و آشپزخانه ای قابل ست است. اندازه ی استاندارد آن به شما امکان می دهد که هر جا که بخواهید، آن را قرار دهید و به راحتی روی کابینت قرار می گیرد. و اما اسپرسو ساز مایر مدل MR_431 هم یکی از محصولات با کیفیت برند مایر است. توان این محصول مایر 850 وات است و هر بار فشار بخار 20 بار را وارد می کند. با استفاده از نمایشگر LED آن می توان نوع و غلظت نوشیدنی را تنظیم کرد. سیستم گرم نگه دارنده با استفاده از قوری مخصوص امکان پذیر است تا همیشه نوشیدنی شما گرم باقی بماند. سینی چکه گیر جدا شونده از کثیف کاری زیاد جلوگیری می کند. همچنین این اسپرسو ساز مجهز به سیستم تولید کف شیر است و به شما امکان می دهد تا برای نوشیدنی های خود کف شیر درست کنید و آن را با لذت سرو کنید. در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 و اسپرسو ساز مایر مدل MR_431 را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. 


دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320


همانطور که قبلا گفتیم این اسپرسو ساز دلونگی دارای ویژگی های زیادی است. طراحی این محصول بسیار زیبا و شیک است و بر روی کابینت شما خود را نمایان می کند. جنس بدنه ی آن از پلاستیک مقاوم و استیل ضد زنگ می باشد که به رنگ مشکی جذاب طراحی شده است و جلوه بسیار زیبایی دارد. یکی از بهترین ویژگی های این محصول، گرم نگه دارنده ی نوشیدنی ها است که در قوری مخصوص آن امکان پذیر است و بر روی دستگاه طراحی شده است. این اسپرسو ساز دلونگی از سینی چکه گیر جدا شونده بهره می برد که از پخش شدن قطرات نوشیدنی و بخار آن جلوگیری می کند و باعث می شد کمتر کثیف کاری شود. بر روی این دستگاه دلونگی نمایشگر و کلید های فشاری طراحی شده است تا نوع نوشیدنی و میزان غلظت و ... را تعیین کرد. اسپرسو ساز BCO320 دلونگی از دو مخزن با ظرفیت عالی بهره می برد که یکی از آن ها 1.2 لیتر و دیگری 1.4 لیتر ظرفیت دارد و به شما امکان می دهد تا چندین فنجان قهوه را با آن درست کرد. این دستگاه دارای ابعاد استانداردی است و وزن مناسبی دارد که به راحتی قابل جابه جایی است. زیر اسپرسو ساز، پایه های ضد لغزش طراحی شده تا دستگاه تکان نخورد و خطراتی برای کاربران ایجاد نکند.


اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 دارای توان 1700 وات است که بسیار عالی و سریع عمل می کند. با این دستگاه اسپرسو ساز می توان نوشیدنی هایی مانند قهوه فرانسوی، کاپوچینو، لاته، اسپرسو، آمریکانو و... درست کرد. این اسپرسو ساز در کمترین زمان نوشیدنی مورد علاقه شما را آماده سرو می کند. همچنین سیستم تولید کف شیر در این اسپرسوساز تعبیه شده است تا برای نوشیدنی های خود کف شیر درست کنید. این کار با استفاده از نازل بخار با فشار ۳.۵ بار انجام می شود و می توان نهایت لذت را از نوشیدنی داغ خود ببرید. یکی دیگر از قابلیت های این اسپرسوساز دلونگی، گرم نگه دارنده قوری و فنجان می باشد که به شما امکان می‌دهد تا فنجان قهوه یا قوری را بر روی دستگاه قرار دهید تا همواره نوشیدنی گرم بماند. دو نازل خروجی قهوه برای ریختن در دو فنجان متفاوت به طور همزمان طراحی شده است. همچنین دو مخزن آب جداگانه به منظور استفاده های متفاوت به همراه دارد. برای تهیه یک فنجان قهوه ابتدا مخزن را پر از آب می کنیم و سپس قهوه را در توری مخصوص قهوه ریخته و دکمه استارت را می زنیم تا در کمترین زمان آب به طور اتوماتیک روی قهوه ریخته و از نازل خروجی به داخل قوری و فنجان بریزد و قهوه داخل قوری می تواند برای چند ساعتی گرم باقی بماند.


دستگاه اسپرسو ساز مایر مدل MR_431


اما اسپرسو ساز مایر مدل MR_431 با مشخصات مشابه به نسخه ی دلونگی، کارایی عالی را به شما ارائه می دهد.که برای هر خانه و محیط کاری مناسب است. این دستگاه برای کسانی که علاقه زیادی به نوشیدن قهوه، اسپرسو، کاپوچینو، لاته و ... دارند بسیار مناسب است و حتما توصیه می شود که این محصول بی نظیر را داشته باشید. توان این اسپرسو ساز برابر با ۸۵۰ وات می باشد که بسیار قدرتمند است. این دستگاه به شما امکان می‌ دهد که نوشیدنی مورد علاقه تان را آماده کنید. سیستم تولید کف شیر از طریق نازل بخار آن امکان پذیر است که از قدرت بخار ۲۰ بار بهره می برد. این کف شیر برای نوشیدنی هایی مثل کاپوچینو و لاته بسیار عالی و لذت بخش است. یکی دیگر از مزایای این اسپرسوساز 431 مایر بهره گیری از قوری مخصوص است که می توانید خوشمزه ترین نوشیدنی ها را با آن آماده کرد. سیستم گرم نگهدارنده قهوه در این دستگاه تعبیه شده و به شما امکان می دهد چند ساعتی قهوه داخل قوری گرم باقی بماند. و اما طراحی منحصر به فرد اسپرسوساز مایر مدل MR_431 بسیار زیبا و جذاب است و جنس بدنه ی آن از استیل ضد زنگ مقاوم است. قوری مخصوص مایر از شیشه نشکن است که بسیار محکم برای استفاده روزانه می باشد. چکه گیر جدا شونده این محصول قطرات ناشی از نوشیدنی و بخار را جمع کرده و از کثیف کاری جلوگیری می کند. رنگ بدنه مشکی و نقره ای این اسپرسو ساز با هر دکوراسیونی قابل ست است و زیبایی خاصی را به آشپزخانه می دهد. با استفاده از صفحه نمایش لمسی و کلید های آن می توان نوع قهوه و میزان غلظت قهوه را مشخص کرد. 


جمع بندی و کلام آخر


این دو اسپرسو ساز شباهت های زیادی به هم دارند و ویژگی هایی که به شما امکان می دهد بهترین نوشیدنی ها را مصرف کنید. قابلیت های مشابه این محصول عبارتند از: سیستم کف ساز شیر، سیستم گرم نگه دارنده ی قهوه، نازل های خروجی، قوری های مخصوص و نشکن، مخزن هایی با ظرفیت مناسب و عالی، طراحی جذاب و شیک و قدرت و توان بالای آن ها می توان نام برد. خرید این دو اسپرسو سار مایر و دلونگی بستگی به سلیقه ی شما دارد. قیمت اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320 با اسپرسو ساز مایر مدل MR_431 فرق دارد. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha