02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

نقد و بررسی کامل دستگاه نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی مدل EN510

ادیبه کریم پور 30 /تیر/ 1401
نقد و بررسی کامل دستگاه نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی مدل EN510

نقد و بررسی کامل دستگاه نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی مدل EN510


یکی از پرطرفدار ترین نوشیدنی های جهان قهوه است و بعضی از افراد نمی توانند صبح خود را بدون قهوه شروع کنند. دلیل این محبوبیت، کافئین موجود در قهوه و دیگر نوشیدنی هاست که روی عملکرد مغز تاثیر می گذارد و خواب آلودگی و کسلی را حذف می کند و به جای آن انرژی زیاد و سرحالی را به شما هدیه می بخشد. آماده کردن قهوه یک پروسه طولانی و سخت است. اما با داشتن دستگاه های قهوه جوش و اسپرسو ساز دیگر این مشکلات را نخواهید داشت. یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار، نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی مدل EN510 است که می خواهیم تمامی جزئیات این محصول را برای شما تجزیه و تحلیل کنیم و ویژگی های آن را بررسی کنیم. اول از همه این دستگاه دلونگی دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی است و سبک منحصر به فرد و جدیدی است که مختص شرکت دلونگی می باشد. طراحی نوآوری دلونگی برای این نسپرسو ساز بسیار خلاقانه است. همچنین نسپرسو ساز دلونگی دارای ویژگی های بسیار عالی است که به شما امکان می دهد یک نوشیدنی بی نظیر را برای خود آماده کنید. استفاده از نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی راهی آسان برای لذت بردن از قهوه با کیفیت در خانه می باشد. قهوه ساز دلونگی ستاره میز آشپزخانه شما خواهد بود و به شما امکان می دهد هر زمان که دوست داشته باشید از قهوه با کیفیت ایتالیایی در خانه لذت ببرید. با این محصول دلونگی تهیه کاپوچینو، لانگو، لاته، اسپرسو و آمریکانو بسیار آسان است و تنها در ۲۵ ثانیه قهوه شما آماده سرو می باشد. با استفاده از سیستم تولید کف شیر می توان برای نوشیدنی های خود مانند کاپوچینو یک کف شیر مخملی درست کرد و نهایت لذت را از قهوه خود برد. با استفاده از سنسور هایی که برای این محصول به کار رفته است، شیر تا قطره ی آخر مصرف می شود و هدر نمی رود. 


کارکرد نسپرسو ساز لاتیسما وان دلونگی مدل EN510


نخست بگوییم که کار با این دستگاه نسپرسو ساز بسیار آسان است و عملکرد آن با دیگر دستگاه ها فرق دارد. همانطور که گفتیم دستگاه نسپرسو ساز EN510 دلونگی دارای طراحی ساده ‌ای است، پس کارکرد آن نیز آسان می باشد. بر روی دستگاه دکمه های لمسی طراحی شده که می توان نوع لیوان و قهوه را انتخاب کرد. این نسپرسو ساز دارای یک پارچ شیر نشکن و با کیفیت است که روی آن خط گذاری شده تا شما بفهمید برای نوع فنجان شما چقدر شیر لازم است و آیا میخواهید فنجان قهوه کوچک، متوسط یا بزرگ بنوشید. همچنین می توان از روی خط گذاری ها نوع آن را بفهمید سپس لیوان و فنجان مورد نظر را زیر نازل خروجی قرار داده و نازل شیر را به سمت لیوان قرار می دهید تا کف شیر داخل لیوان بریزد بدون هدر دادن یک قطره از شیر این عمل انجام می شود. سپس کپسول های قهوه را انتخاب نموده و داخل دستگاه قرار می دهید و گزینه مورد نظر را فشار داده سپس ۲۵ ثانیه منتظر می‌ مانید تا قهوه و شیر با هم مخلوط شوند و نوشیدنی شما را آماده سازد.


کپسول های نسپرسو ساز دلونگی مدل EN510


همانطور که می‌ دانید نسپرسوساز از کپسول های قهوه که از قبل آماده شده اند، استفاده می کند. این نوع کپسول ها برای تهیه آسان و بدون دردسر نوشیدنی ها ساخته شده است که فاقد کثیف کاری می شود. کپسول های این نوع اسپرسو ساز به صورت مخروطی شکل است و روی آن پلمپ شده است. رنگ های مختلفی برای نوع قهوه ها در نظر گرفته اند، مثلاً رنگ سبز کاپوچینو و رنگ زرد لاته و... می باشد. داخل این کپسول ها مقداری از ترکیب قهوه شکر و خامه و غیره را مخلوط شده است. پس هر بار که نوشیدنی خود را درست می کنید، طعم یکسان با طعم و رایحه دلپذیر را به شما می دهد. این دستگاه با استفاده از سیستم منحصر به فرد خود، بدن کپسول را می شکافد و قهوه داخل آن را با آب ترکیب می کند، سپس از نازل خروجی به داخل لیوان می ریزد و کف شیر را نیز قاطی آن می کند. در نتیجه یک نوشیدنی باب میل شما را آماده سرو می کند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha