02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

یک جارو شارژی خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

ژینو صداقت 4 /مرداد/ 1401
یک جارو شارژی خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

یک جارو شارژی خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ 
جاروهای شارژی از آن دسته محصولات فوق العاده کاربردی و مفیدی هستند  که از آنها برای محیط خانه و بعضی از محیط کار ها میتوان استفاده کرد همچنین این محصول فوق العاده به دلیل کم جا بودن و جمع و جور بودن ، میتوان فضای داخلی ماشین را با آن تمیز کرد. در ادامه این مطلب نکات مهم برای خرید انواع جارو شارژی را بیان می‌کنیم اما در ابتدا چند نکات اساسی لازم را  در نظر میگیریم.

کسانی که به تمیز نگه داشتن محیط خود اهمیت می دهند داشتن یک جارو شارژی خوب می تواند به آنها کمک کند تا در مدت زمان کمی و با قدرت مکش بالایی که جارو شارژی دارد بهتر و سریعتر از پس کارهای خانه بر بیایند.


اول از همه ، شناسایی و بررسی و در نظر گرفتن همه ی خصوصیات و ویژگی ها و قابلیت های یک جارو شارژِی از نکته های کلیدی برای خرید یک جارو شارژی خوب است.

راهنمای خرید یک جارو شارژی خوب و کاربردی
شما به عنوان یک خریدار باید تمام ویژگی ها و خصوصیات جارو شارژی که می خواهید را لیست کنید تا بتوانید جارو شارژی مورد نظر خود را تهیه کنید. 

برای مثال شما باید بدانید جاروشارژی از چه توان مصرف مشخصی برخوردار است و آیا می تواند نیازهای خانه شما را برآورده کند؟ 
شما اگر می خواهید از جارو شارژی برای تمیز کردن محیط خانه خود استفاده کنید باید جارو شارژی عصایی بخرید. زیرا جارو شارژی دستی به صورت اختصاصی برای محیط های داخلی اتومبیل درست شده است تا با آن داخل اتومبیل خود را تمیز کنید.

نکته مهمی که وجود دارد این است که نباید کاربرد و کیفیت محصولات را با قیمت آنها ارزیابی کنیم مثلاً جارو شارژی بسیار گران قیمت حتماً با دوام و با کیفیت نیست و همچنین نمی‌توانیم از جارو شارژی های ارزان قیمت انتظار کارایی بالا و با کیفیتی داشته باشیم. 
ویژگی های یک جارو شارژی خوب چیست؟ 
ویژگی اول: ظرفیت و توان باتری
یکی از مهمترین ویژگی های جارو شارژی خوب این است که باید حتماً موقع خریداری کردن جارو شارژی با دقت بررسی کنید که ظرفیت باتری آن چقدر است. واحد اندازه گیری توان باتری یا ظرفیت باتری ولت است این واحد اندازه گیری نشان می دهد که دستگاه شما تا چه مدت زمانی می تواند کار کند.

اکثر محصولات موجود در بازار بسته به توان باتری آنها در در بین ۸ تا ۱۲ ساعت شارژ می شوند و می توانیم از ظرفیت باتری آنها استفاده کنیم البته یکی از بادوام ترین و کاربردی ترین باتری، باتری لیتیومی است. 
باتری های لیتیومی طول عمر بسیار بالایی دارند و روی  قابلیت‌های آن می توانیم حساب ویژه‌ای باز کنیم. برای مثال یکی از کاربردی ترین جارو شارژی موجود در بازار ۱۲ تا ۱۶ ساعت شارژ میشود و بعد از شارژ کردن آن به مدت ۴۰ دقیقه می توانید از دستگاه کار بکشید. 
ویژگی دوم : قابلیت و قدرت مکش دستگاه است
یکی از نکات بسیار مهم برای خریداری جارو شارژی این است که به قابلیت مکش جارو شارژی مورد نظر خود دقت کنیم بعضی از جارو شارژی ها قدرت مکش مایعات را هم دارند و این قابلیت میتواند رضایت شما را به دست بیاورد . توجه کنید که قدرت مکشی دستگاه شما با قدرت موتور و توان مصرفی دستگاه رابطه مستقیمی دارد هرچقدر قدرت مکشی دستگاه بیشتر باشد، تمیز کردن محیط مورد نظر آسان تر است. 
ویژگی سوم: میزان حجم مخزن جارو شارژی چقدر است
هر چقدر حجم مخزن جارو شارژی شما بیشتر باشد می توانید روی قابلیت‌های بیشتر آن تمرکز کرد. حجیم ترین ظرفیت مخزن برای جارو شارژی در حال حاضر ۹۰۰ میلی لیتر است که کاربردی آسان و طولانی مدت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. رعایت نکته بسیار مهم و حیاتی این است که جارو شارژی های پارویی یا بزرگ که برای تمیز کردن محیط کار یا خانه مورد استفاده قرار می گیرند حساس تر هستند.

برای تمیز کردن محیط های بزرگتر از ماشین تان ، باید از جارو شارژی مجهز به مخزن بزرگتری استفاده کنیم تا هر بار برای خالی کردن آشغال ها دچار دردسر نشوید.

ویژگی چهارم: مکش قابل تنظیم جارو شارژی
یک کاربرد مفیدی که جارو شارژی خوب می‌تواند داشته باشد قابلیت تنظیم مکش آن است است وقتی قدرت مکش آن را تنظیم می کنیم می توانیم در مصرف باتری آن صرفه جویی کنیم و از بروز صداهای آزاردهنده جلوگیری کنیم. معمولاً روی دسته جارو شارژی قابلیت تنظیم مکش آن طراحی شده است که استفاده از جاروشارژی را برای شما راحت تر کرده است.

پس اگر قصد خریداری جاروشارژی را داشتید حتما به این چند نکته توجه کنید .

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha