02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کارچر k3 follow me با قابلیت شستوشوی اقلام بزرگ

Karcher k3 follow me with the ability to wash large items

تماس بگیرید
اطلاعات کلی کالا

دستگاه کارواش کارچرk3 follow me: این دستگاه کارواش کرشر یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین مدلهای کارواش برند کرشر (کارچر) می باشد. این دستگاه کارواش با فشار خروجی 120 بار و قدرت 1600 واتی که دارد مناسب شستشوی

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

 

دستگاه کارواش کارچرk3 follow me:

  این دستگاه کارواش کرشر یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین مدلهای کارواش برند کرشر (کارچر) می باشد. این دستگاه کارواش با فشار خروجی 120 بار و قدرت 1600 واتی که دارد مناسب شستشوی انواع سطوح می باشد. سطح هایی همچون سنگ، سرامیک، موزاییک، خودرو، درب فلزی و چوبی، فرش، موکت . یکی از مزیت های این دستگاه در زمان شستشو این است که اب کمی مصرف می کند و 80 درصد صرفه جویی اب دارد.حمل و جابه جای این دستگاه بسیار اسان است و دارای چهار چرخ می باشد دستگاه را به هر طرف که بخواهید می توانید به دنبال خودتان بکشید و نیازی به جابجایی با دست نمی باشد. قابل توجه خریداران گرامی: به هیچ عنوان دستگاه را بدون آب بیشتر از 30 ثانیه روشن نکنید زیرا این کار آسیب جدی به دستگاه وارد می کند و همچنین هیچ گاه دستگاه را در مجاورت نور مستقیم خورشید، یا در مقابل سرمای شدید قرار ندهید، حتماً برای دستگاه مکان خاصی را در نظر بگیرید.

مشخصات پمپ کارواش کارچرمدل K3 Follow Me :

-خروجی آب با فشار 120 بار
-شستشوی 25 متر مربع در یک ساعت
-رابط ورودی آب با فیلتر قابل شستشو
-قابلیت اتصال متعلقات بر روی دستگاه
-دسته‌ی تفنگی با قابلیت قفل کن
-دارای محفظه‌ی مخصوص مواد شوینده
-کلید روشن و خاموش به صورت ولوم کنترل
-حداکثر دمای آب ورودی : 40 درجه سانتیگراد
-دارای 4 عدد چرخ با قابلیت چرخش به طرفین چرخهای جلو
-دارای قابلیت اتصال سریع شیلنگ و متعلقات دستگاه (Quick Connect)
-دارای سیستم توقف اتوماتیک عملکرد

ابعاد دستگاه کارواش : 53.5×31.1×33.5


دیگر توضیحات پمپ کارواش کرشر K3 Follow Me :

نحوه‌ی استفاده از پمپ کارواش کرشر مدل K 3 Follow Me : هواگیری (بسیار مهم)
خریداران محترم اگر به شیوه ی مناسب از این دستگاه استفاده کنید باعث طول عمر بیشتر دستگاه می شود . قابل ذکر است که همیشه حتماٌ باید در اولین راه اندازی دستگاه، آن را هواگیری کنید. هواگیری دستگاه بسیار ضروری است نمی شود، هواگیری نکردن باعث مستهلک شدن زود هنگام قطعات دستگاه می شود. پس از اتصال همه‌ی اجزإء دستگاه، آن را به شیر آب متصل کنید. فشار آب ورودی به دستگاه پمپ کارواش باید 0.5 بار باشد که دستگاه درحین کار بدون آب نگردد. پس شیر آب را تا آخر باز کنید. دستگاه را به برق متصل کنید. دسته‌ی تفنگی را که قبلاٌ متصل نموده اید در دست بگیرید و اهرم آنرا فشار دهید. اهرم را نگه دارید تا آب از نازل دستگاه خارج شود. در همین حین باید دستگاه را روشن کنید. با روشن کردن دستگاه آب با هوا از نازل دستگاه خارج می شود. پس از 15 تا 20 ثانیه هوا کاملاٌ تخلیه می شود. از صدای آب کاملاٌ مشخص است. پس از عمل هواگیری می توانید از دستگاه کارواش استفاده کنید.

 

دلیل هواگیری چیست؟

 قابل توجه خریداران عزیزکه اگر هواگیری نکنید عمر مفید دستگاه کاهش پیدا می کند. دلیل آن نیز جابجایی هوا از محفظه‌ی پمپ کارواش به پشت دسته‌ی تفنگی و بالعکس می باشد. اگر هوا گیری نکنید و دستگاه را روشن کنید با این جابجایی هوا، محفظه‌ی پمپ داغ می شود. با داغ شدن محفظه‌ی پمپ به مرور کیت پیستون ، کلید TSS و کیت سوپاپ مستهلک می شوند و ممکن است با تکرار این اشتباهات دستگاه بعد ازچندبار استفاده از کار بیفتد پس لطفا این نکات را حتما رعایت فرمایید.

نحوه‌ی کار با دستگاه کارچر:

با فشار دادن اهرم دسته تفنگی آب خارج شده و شافت داخلی کلید آزاد شده و دستگاه روشن می شود. پس از رها کردن اهرم، آب داخل پمپ به اهرم فشار آورده و دستگاه را خاموش می کند. این کلید باعث خاموش شدن دستگاه در زمان رها کردن اهرم تفنگی است و باعث کاهش مصرف برق دستگاه میشود. دسته‌ی تفنگی دکمه ای دارد که با آن می توانید دسته را قفل کنید. در هنگام آماده بکار بودن حتماٌ دسته را قفل کنید. 

 

نحوه‌ی استفاده از مواد شوینده :

شایان ذکر است این دستگاه مجهز به محفظه‌ی مواد شوینده بر روی دستگاه می باشد. این محفظه را به اندازه‌ی مورد نیاز پر کنید. نازل Vario Power Jet را به دسته‌ی تفنگی متصل کنید. سری نازل را به سمتی که آب را با فشار کم خارج می کند بچرخانید. دسته‌ی تفنگی را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند و آب با مواد شوینده از نازل خارج شود و بر سطح مورد نظر بپاشد. پس از این مرحله، نازل را به حالت اول بازگردانید و با نازل بر روی سطح مورد نظر بگیرید. به دلیل وجود مواد شوینده و فشار بالای خروجی آب، مواد شوینده کف می کند و سطح مورد نظر کاملاً تمیز می شود. 

نحوه‌ی استفاده از نازلهای دستگاه:

این دستگاه کارواش کرشر مدل K3 Follow Me دارای دو عدد نازل می باشد. یکی از این نازلها دارای سری چرخان و قابل تنظیم است. این سری فشار خروجی کارواش را تنظیم میکند. با استفاده از این سری می توان خروج آب را بصورت خطی و نقطه ای از دستگاه تنظیم کرد. فشار آب را کم و زیاد کرد. این نازل به نام Vario Power Jet می باشد. دیگر نازل این دستگاه با نام Dirt Blaster آب را بصورت چرخشی از دستگاه خارج میکند. این چرخش باعث می شود آب با فشار و دایره وار از نازل خارج شود و هم فشار آب بیشتر شود و هم بصورت چرخشی آب را بر روی جرمهای سطوح بگیرد. تصور کنید گِلهای خشک شده بر روی سطوح را که بصورت چرخشی با آب خارج شده از این نازل تمیز شوند.

 

برس شستشو :

این دستگاه کارواش کرشر مدل K3 Follow Me  یک عدد برس مخصوص است. اصلی ترین کاربرد این برس، شستشوی خودرو و و اقلام بزرگ دیگر می باشد. پس از این که سطح را با مواد شوینده‌ی داخل محفظه یا از بیرون دستگاه آغشته کردید می توانید این برس را به دسته تفنگی متصل کنید و سطح مورد نظر را با این برس شستشو کنید. این برس با مواد شوینده و آب که از داخل آن خارج می شود تاثیر زیادی در تمیز شدن بهتر سطح شستشو دارد.


نحوه‌ی جمع کردن دستگاه :

دستگاه آزاد کار می کند و با رها کردن اهرم دسته‌ی تفنگی خاموش نمی شود . در این حالت می توانید دستگاه را از برق خارج کنید و آن را جمع آوری کنید. طبق گفته های قبلی حتماٌ برای دستگاه کارواش مکان خاصی در نظر بگیرید. از گذاشتن دستگاه در مجاورت نور مستقیم خورشید یا سرمای شدید جداٌ بپرهیزید. این دستگاه کارواش دارای محفظه‌ی نگهداری متعلقات می باشد. متعلقات را جمع آوری کنید و با دستگاه در جایی امن قرار دهید. در هنگام جابجایی خودرو مراقب شیلنگ دستگاه باشید. چرا که بسیاری از استفاده کنندگان با جابجایی خودروی خود در حین شستشو بر روی شیلنگ رفته و باعث پارگی آن می شوند . 


 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی
کشور سازنده
آلمان
برند
کارچر
مدل
k3
ولتاژ کاری
220-240AC/50-60HZ
توان دستگاه
1600
میزان فشار بخار
120
گنجاش مخزن آب
1 لیتر
جنس محفظه آب
آلیاژ فولاد و برنج
هشدار دهنده صوتی
دارد
مدت زمان تبدیل به بخار
30 ثانیه
زمان بخار دهی
5 دقیقه
درب محافظ ایمنی
دارد
رنگ
زرد و مشکی
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha