02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

تحلیل بر همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957

ادیبه کریم پور 4 /دی/ 1401
تحلیل بر همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957

تحلیل بر همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957


‌همزن یا میکسرهای برقی دستگاه هایی هستند که برای هم زدن و مخلوط کردن و ورز دادن خمیر طراحی شده اند. این محصول ها می توانند مواد غذایی را به خوبی با هم مخلوط کنند و ترکیبی یک دست دوم صاف را به دست آورند. همزن های برقی به دو شکل دستی و پایه دار یا ایستاده ساخته شده اند. این مدل های پایه می تواند کارایی بهتری را به کاربر ارائه دهد. این همزن ها برای استفاده خانگی و کسب و کار استفاده می‌شوند و مدل های مختلفی از برندهای مختلف تولید می شوند. یکی از این همزن های برقی پایه دار، همزن یورولوکس مدل 3957 است که کارایی و عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهد. این همزن یورولوکس با قدرت بسیار عالی تولید شده که می‌تواند انواع مواد غذایی را برای شما مخلوط کند با توجه به قدرت موتور این دستگاه و سرعت های ده گانه مخلوط کردن و هم زدن مواد بسیار آسان بهتر می شود. علاوه بر حالت های 10 سرعت دارای حالت توربو نیز می باشد که برای هم زدن تخم مرغ و خامه بسیار عالی است. این همزن برقی یورولوکس مدل 3957 دارای ظرفیت بسیار مناسبی برای استفاده خانگی و مشاغل است که حجم زیادی از مواد غذایی و مایه کیک را برای شما مخلوط می کند. و اما طراحی این میکسر یورولوکس بسیار شیک و زیبا است که با رنگ های سیاه و سفید طراحی شده است جنس آن از استیل ضد زنگ است که برای سال های طولانی می تواند دوام بیاورد.


ویژگی های میکسر یورولوکس مدل EU-SM3957


توان مصرفی مقدار انرژی است که دستگاه مصرف می کند. هرچه توان یک دستگاه الکترونیکی بیشتر باشد، قدرتمندتر است. بنابراین قدرت این دستگاه بسیار عالی است و می تواند عملکرد فوق العاده ای را به شما ارائه دهد. توان مصرفی این همزن برقی یورولوکس 1400 وات است و می تواند در کمترین زمان غذای شما را آماده کند. یکی از بهترین ویژگی های همزن برقی یورولوکس، موتور کم صدای آن است که هنگام کار صدای فوق العاده کمی را تولید می کند و از ایجاد مزاحمت برای دیگران جلوگیری می کند. حتی زمانی که اعضای خانواده در حال استراحت یا خواب هستند می توان با این همزن کار کرد، زیرا صدا با دسی بل کمی از موتور این دستگاه خارج می شود. مخلوط کردن مواد غذایی با بیشترین قدرت، می تواند یک مزیت عالی در هر دستگاه به حساب آید. عملکرد توربو در این همزن برقی به کار رفته است که یکی از بهترین ویژگی هایی است که این محصول یورولوکس دارد. عملکرد توربو از بیشترین قدرت خود برای هم زدن مواد غذایی استفاده می کند. این عملکرد پره و سری ها را با حداکثر قدرت می چرخاند و مواد را قوام می دهد. این کار باعث می شود مواد غذایی در کمترین زمان مخلوط شود. از این ویژگی توربو برای فرم گرفتن خامه یا تخم مرغ زده شده استفاده کنید تا بهترین نتیجه را به شما بدهد. 
هر دستگاهی که بتواند سرعت و تنظیمات متفاوتی را ارائه دهد، بسیار عالی است و کارایی بیشتری دارد. این میکسر برقی یورولوکس مدل 3957 دارای کنترل سرعت است که می توان به دلخواه و با توجه به نوع مواد غذایی آن را کم و زیاد کرد. این دستگاه دارای تنظیمات 10 سرعته است که می توان از آن برای کارهای متنوع استفاده کرد. از سرعت های کم این دستگاه می توان برای مواد سنگسن مانند خمیر و نان و مواو کیک استفاده کرد و از سرعت زیاد برای خامه فرم داده و فراستینگ استفاده کرد. یکی از ویژگی های دیگر این همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957 عملکرد پالس است که در تهیه انوع مواد غذایی به شما کمک می کند. عملکرد پالس یه این معنی است که چرخش و قدرت های ضربه ای زیادی است که می توان به دفعات زیاد آن را به کار برد. با بهره گرفتن عملکرد پالس، مواد داخل کاسه ی همزن را به صورت ضربه ای و با قدرت زیاد مخلوط کرد که نتیجه ی مطلوب تری را به شما می دهد. عملکرد ضربه ای یا پالس باعث باز شدن بافت های غذا از همدیگر می شود.


طراحی زیبای همزن برقی 3957 یورولوکس


طراحی این میکسر یورولوکس بسیار زیبا و شیک است که با بدنه ای کاملا استیل طراحی شده است. این همرن برقی با هر دکوراسیون و آشپزخانه ای قابل ست است. این میکسر دارای ابعاد و سایز مناسبی برای استفاده ی خانگی است. اجزای این دستگاه شامل یک کاسه، سه عدد سری، درپوش کاسه، پایه و اهرم و.. است. 
این میکسر یورولوکس شامل یک کاسه است که با ظرفیت و جنس عالی ساخته شده است. این کاسه دارای ظرفیت 4.5 لیتر است که می تواند حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جای کند. با داشتن این ظرفیت کاسه، همزن برای کارهای شیرینی پزی و مشاغل نیز عالی است. همچنین جنس این کاسه ضد استیل است که برای مدت زمان زیادی دوام می آورد. این کاسه به دلیل جنس خوب آن، در برابر حرارت، ضربه های ناگهانی و شستشو کاملا مقاوم است. پس می توان مواد داغ را با حجم زیاد در کاسه ی این همزن یورولوکس مدل 3957 مخلوط کرد. همچنین برای تمیزی و مرتبی بیشتر، یورولوکس برای این محصول از درپوش استفاده کرده است. این درپوش پلاستیکی به قسمت بالایی دستگاه متصل است و روی کاسه قرار می گیرد. این درپوش از پاشیده شدن و پخش شدن مواد به بیرون جلوگیری می کند و باعث تمیزی بیشتر در میز کار می شود. کار کردن با این محصول بسیار عالی است و مانع کثیف کاری فضای پیشخوان می شود. در ساختار این همزن برقی یک اهرم به کار رفته است که پره و قسمت های بالایی دستگاه را می توان بلند کرد. این طراحی اهرمی شکل قسمت اصلی دستگاه را به دو قسمت تبدیل می کند و آن ها از وسط بلند (نصف) می کند. این اهرم به شما کمک می کند تا بتوانید راحت قسمت بالایی دستگاه و پره ها را بلند کنید و کاسه را را جابه جا کنید. همچنین با داشتن این اهرم، جایگزینی و گذاشتن پره ها بسیار آسان است. تنظیمات کنترل سرعت در میکسر یورولوکس از طریق یک دکمه چرخشی روی بدنه انجام می شود. کار کردن و کنترل همزن برقی یوروکس بسیار آسان است و می توانید برای سرعت دادن به کار، تنها دکمه ی چرخشی را بچرخانید و کم کم سرعت آن را افزایش دهید.


همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957 دارای یک همزن مفتولی است که به اسم های بادکنکی، بالونی و سیمی نیز شناخته می شود. این پره با سیم های مفتولی به هم متصل شده اند و برای کارهای هم زدن و فرم دادن خامه و فراستینگ و تخم مرغ به کار می رود. و اما پره تخت تقریبا برای همه ی کارها قابل استفاده است و به صورت شکل نیم بیضی طراحی شده است. این پره برای مخلوط کردن مایه ی کیک، خمیر برای بیسکویت، انواع سس و کرم ها مناسب است و آن را به بهترین نحو انجام می دهد. پره خمیرزن (چنگک) یکی دیگر از سری های این همزن برقی 3957 یورولوکس است که برای ورز دادن خمیرهای نان و کلوچه بسیار عالی است. کارهای سنگینی مانند ورز دادن خمیرهای تند با این میکسر راحت است و نتایج فوق العاده ای را برای شما ارائه می دهد. پایه های ضد لغزش یکی از اصلی ترین طراحی های ساختار دستگاه های برقی است. با داشتن این پایه های لاستیکی می توان از ایمنی بودن آن اطمینان حاصل کرد. این پایه ها از همزن برقی هنگام کار محافظت می کنند و از لغزش و سر خوردن آن جلوگیری می کنند. و اما طول سیم برق این همزن برقی 1 متر است و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

طرز استفاده از میکسر برقی یورولوکس مدل 3957


همانطور که گفتیم کار کردن با این دستگاه یورولوکس بسیار آسان است و می توان به راحتی آن را به کار انداخت. برای شروع به کار ابتدا دستگاه همزن برقی را روی یک سطح صاف قرار دهید و کاسه را در جای خود بر روی دستگاه بگذارید. سپس بدنه ی اهرمی آن را کج کنید و پره و سری های مختلف ( بستگی به نحوه و مواد پخت دارد) به آن را متصل کنید. مواد لازم برای غذا و کیک خود را درون کاسه ی همزن برقی یورولوکس بریزید و اهرم دستگاه را بخوابانید. سپس دو شاخه ی دستگاه را به پریز متصل کنید و دستگاه را با استفاده از دکمه ی چرخشی ( تنظیمات سرعت) از سرعت کم به زیاد تنظیم کنید تا مواد به خوبی مخبوط و یکدست شود. اگر می خواهید مواد کیک را هم بزنید از سرعت را از متوسط به سرعت زیاد افزایش دهید و برای خمیر نان و مواد سنگین از سرعت کم استفاده کنید.
 

نگهداری از همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3957


میکسرهای ایستاده برای دوام ساخته شده اند، بنابراین با تمیز کردن و نگهداری به موقع، می توانید برای سال های آینده از میکسرهای خود استفاده کنید. همیشه دستورالعمل مراقبت را دنبال کنید تا مشکلی برای همزن شما رخ ندهد.
تعجب آور خواهد بود اگر بتوانید یک کیک کامل را بدون پاشیده شدن آرد به مخلوط کنتان بپزید. تمیز کردن بیشتر میکسرها بسیار آسان است و به کمی بیشتر از آب و شوینده و یک اسفنج نیاز دارند، اما سعی کنید آنها را در اسرع وقت پس از استفاده پاک کنید تا از سفت شدن مایه ی کیک روی آن جلوگیری شود. برای یک دستگاه براق، از استفاده ی اسفنج خشن خودداری کنید تا درخشش میکسر شما کمرنگ نشود. همچنین برای آرد پاشیده شده، مخلوط کن را با یک پارچه خشک پاک کنید یا از یک برس یا مسواک خشک استفاده کنید تا کثیفی را از هر شکافی پاک کنید. این کار از ایجاد توده و تجمع جلوگیری می کند (زیرا وارد کردن آب می تواند خمیری ایجاد کند که اگر برداشته نشود سفت می شود).
تقریباً همه کاسه های مخلوط کن و همچنین برخی از سری ها قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند. همچنین می توان سری های همزن و کاسه را با دست در سینک ظرفشویی بشویید. برای روش توصیه شده در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن تجهیزات خود به دفترچه راهنمای کاربر همراه مراجعه کنید. برای لکه های خیس مانند خمیر یا مایع ، فوراً با یک اسفنج یا پارچه مرطوب پاک کنید تا از چسبیدن و لک شدن آن جلوگیری شود . سپس میکسر را با یک پارچه خشک، خشک کنید. ملحقات و لوازم جانبی همزن برقی یورولوکس مدل 3957 را با دست بشویید و کاملا خشک کنید. یا اجازه دهید در هوا خشک شود.


هنگام خرید میکسر پایه به چه نکاتی توجه کنیم؟


ظرفیت: شما به ظرفیت کاسه بزرگتر و شاید مکانیزم قدرتمندتری نیاز دارید که حجم بیشتری از مخلوط را هم بزند. مناسب تریت میکسر را برای خانه ی خود خریداری کنید.


تطبیق پذیری: میکسرهای پایه می توانند با اتصالات مناسب، مواد زیادی را مخلوط کنند. اگر می ‌خواهید برای بسیاری از کارهای آشپزخانه مرتباً از دستگاه خود استفاده کنید، تعداد لوازم جانبی دستگاه را قبل از خرید بررسی کنید.


ابعاد و وزن: اگر فضای پیشخوان کم دارید و میکسر پایه را به داخل و خارج از انبار می ‌کشید، توجه داشته باشید که برخی از آن ها می‌ توانند بسیار سنگین باشند. پس ابعاد و وزن مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی آن ها را جابه جا کنید. 


وات: این نشان دهنده حداکثر قدرت موتور است. به این فکر کنید که بیشتر دوست دارید چه چیزی بپزید. آیا از مخلوط کن ایستاده برای خمیر ترش و پوسته پیتزا استفاده خواهید کرد؟ شما موتوری می ‌خواهید که بتواند خمیرهای سفت یا چسبنده را کنترل کند: هرچه وات ذکر شده برای موتور بیشتر باشد، قدرت بیشتر است. مواد شل تر، مانند خمیر کیک، حتی با وات کمتر می توانند به خوبی ظاهر شوند.


جنس: دستگاه ‌های باکیفیت ‌تر معمولاً از فلز و استیل روکش ‌شده ساخته می ‌شوند که هم دوام را برای طول عمر طولانی و هم برای ثابت نگه داشتن دستگاه در حین استفاده فراهم می ‌کند. تمیز کردن فلز اغلب آسان ‌تر است، زیرا معمولاً به آرامی و با شکاف ‌های کمتر تمیز و براق می‌ شوند. مدل‌ های ارزان ‌تر اغلب از پلاستیک ساخته می ‌شوند که می ‌تواند برای بلند کردن و نگه داری مفید باشد، اما طراحی سبک وزن ممکن است به این معنی باشد که در حین استفاده جابه ‌جا می‌ شود یا فرسودگی را سریع ‌تر نشان می ‌دهد.


ملحقات و لوازم جانبی: اکثر میکسرهای پایه دارای یک سری پارویی (برای خمیرهای کوکی و مواد کیک)، یک پیوست همزن (برای هم زدن خامه فرم گرفته و تخم مرغ) و یک قلاب خمیر (برای خمیر نان) هستند. برخی نیز ممکن است یک سری پارویی با باله ای ارائه دهند که به شما کمک می کند هنگام مخلوط کردن، کناره کاسه را خراش دهید.

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha