02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

آشنایی با اتوپرس و چند مدل از آن ها

نگین سعیدی 8 /مرداد/ 1402
آشنایی با اتوپرس و چند مدل از آن ها

آشنایی با اتو پرس و چند مدل از آن ها


اتو پرس ها، دستگاهی که امروزه در هر خانه ای یکی از آن ها را مشاهده می کنید، این محصول عالی یکی از دستگاه هایی ست که اتو کردن لباس ها را در منزل بسیار برای ما راحت کرده است و می توانید با خیال راحت اتو کردن لباس هایتان را به آن بسپارید، اتو کردن لباس ها در بیرون از خانه همواره مشکلات زیادی را به دنبال دارد،برای افرادی که شاغل هستند و یا برای افرادی که نوزاد کوچک در خانه دارند اینکه مدتی وقت بگذارند و مدام در حال رفت و آمد باشند بسیار دردسر ساز و مشکل ساز است، از طرفی دیگر اتو کردن در منزل با اتوهای دستی باز وقت بسیاری می برد و از طرفی دیگر در حجم زیاد به ستون فقرات و گردن شما فشار زیادی وارد می شود، همچنین ممکن است پارچه هایی که حساس و ظریف تر هستند و از طرفی الیاف آن ها با پارچه های معمولی تفاوت دارد با اتوهای مدل قدیمی ممکن است که به آن ها آسیب وارد شود و بسوزد، از این رو بعد از مدتی مردم به دنبال دستگاهی بودند که بتواند با کیفیت اتوهای صنعتی در بیرون از منزل در خانه های خود لباس ها و پارچه های مختلف را با آن اتو کنند. اتو پرس ها به این منظور تولید و به بازار عرضه شده اند، اتو های پرسی از نظر ساختار فنی می توانند هرگونه پارچه ای را از قبیل پارچه های نازک تا پارچه های ضخیم مانند کتان و جین را به راحتی اتو کنند بدون اینکه آسیبی به پارچه ها وارد شود، همچنین با ویژگی های خاصی که دارد مناسب انواع الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد، از طرفی دیگر به دلیل ساختار فیزیکی و طراحی بدنی اتو پرس ها شما هنگام کار کردن با آن ها اصلا خسته نمی شوید و هنگام کار اصلا به شما فشاری وارد نمی شود، از این رو همواره بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

آشنایی با ویژگی های اتو پرس عالی


برای تهیه و خرید هر اتو پرس یک سری ویژگی مختص به خود را دارد که با آن می توانید تشخیص دهید که یک‌ اتو پرس مناسب استفاده است یا خیر، از اولین ویژگی هایی‌‌ که باید به اتو پرس توجه کرد توان مصرفی آن است، از آنجایی که اتو پرس ها یک دستگاه حرارتی هستند و با استفاده از برق تولید حرارت و بخار می کنند و با استفاده پارچه ها اتو‌ می کند، هر چقدر توان مصرفی اتو پرس بیشتر باشد به این معناست که قدرت اتو‌ پرس بالاتر است و دستگاه قدرتمندتری دارید، پس برای تهیه ی یک اتو پرس عالی حتما به توان مصرفی آن توجه کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که بسیار قابل توجه است بخاردهی پیوسته و لحظه ای اتو پرس می باشد، برخی از پارچه ها هر چقدر که بین اتو پرس قرار بگیرند تا وقتی که بخار اتو به مدت معینی به پارچه برخورد نکند صاف نمی شوند از این رو شما باید حتما به بخاردهی پیوسته و همچنین لحظه ای اتو پرس ها توجه کنید که میزان بخاری که در یک دقیقه تولید می کنند چقدر است. همانطور که می دانید اتو پرس از دو‌ واژه اتو و پرس تشکیل شده است که به این معناست که یعنی قدرت پرس کردن اتو نیز تاثیر به سزایی در کیفیت اتو‌ دارد، پس شما هنگام تهیه اتوپرس حتما به قدرت پرس اتو نیز توجه کنید معمولا قدرت پرس اتو پرس ها ۳۰ تا ۶۰ کیلو گرم می باشد. یکی از مشکلاتی که شما همیشه هنگام اتو کردن با آن سر و کار دارید سوختن و آسیب زدن به پارچه ها با الیاف متفاوت است که ممکن است هنگام اتو کردن پارچه شما آسیب ببیند، یکی از علت های این مشکل ساختار و مواد به کار رفته در اتو پرس می باشد شما هنگام تهیه اتو پرس حتما باید توجه کنید که جنس صفحات اتو پرس از سرامیک یا فلز نچسب و یا از این قبیل باشد چرا که با این جنس صفحات در هیچ شرایطی پارچه شما هر چقدر هم نازک و حساس باشد آسیبی نمی بیند. حجم مخزن نیز تاثیر زیادی در اتو پرس ها دارند چرا که هر چقدر که حجم مخزن بیشتر باشد شما دفعات کمتری را صرف پر کردن مخزن اتو پرس می کنید، همچنین یکی‌ از ویژگی هایی که در برخی از اتو پرس ها موجود است شما می  توانید هنگام کار کردن با اتو پرس همزمان اگر مخزن آب آن خالی شدن دوباره آن را پر کنید. اتو پرس ها به دو دسته اتو پرس معمولی و اتو‌ پرس های هوشمند سخنگو تقسیم می شوند، اتو پرس های معمولی دارای تمامی ویژگی هایی که بیان کرده ایم هستند تنها تفاوت آن ها با اتو پرس های هوشمند این است که در اتو پرس های هوشمند شما می توانید سیستم سخنگوی اتو پرس را فعال کنید، همچنین اتو پرس های هوشمند قابلیت و ویژگی های بالا را در چند لول قوی تر و بیشتر دارند. در ادامه برای شما چند مدل از اتو پرس های معمولی و هوشمند را آورده ایم که می توانید با خیال راحت آن ها را تهیه کنید.

اتو پرس ژانومه مدلJA-650


این مدل اتو پرس یکی از بهترین اتوپرس های موجود در بازار که می توانید آن را تهیه کنید، توان مصرفی اتو پرس ژانومه ۱۶۰۰ وات می باشد که بسیار توان مصرفی عالی برای اتو پرس است، همچنین می توان به مخزن عالی آن اشاره کرد که با حجم مخزن ۳۰۰ میلی لیتری دارای یک مخزن بزرگ است و می توانید در هنگام روشن بودن دستگاه نیز در صورت خالی شدن آن را پر کنید همچنین مخزن دستگاه دارای نشانگر است که در صورت خالی بودن دوباره آن را پر کنید. از دیگر ویژگی های عالی ان می توان به قابلیت تولید بخار و همچنین بخاردهی مداوم  ۹۰ گرم در یک دقیقه اشاره کرد و شما می توانید از قابلیت تنظیم دمای اتو پرس ژانومه مدل JA-650 استفاده کنید که به نسبت هر پارچه ای دمای آن را تنظیم کنید لازم به ذکر است که اتو پرس ژانومه دارای سیستم ضد چکه نیز می باشد. مدت زمانی که لازم است دستگاه داغ شود و شروع به کار کردن کند تنها ۳ دقیقه می باشد و شما بعد از ۳ دقیقه می توانید از آن استفاده کنید. از دیگر ویژگی های آن می توان به قفل ایمنی خودکار و و صفحه نمایشگر آن اشاره کرد.


اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل xl650


این مدل اتو‌پرس از اتوپرس های نسل هوشمند می باشد که قابلیت سخنگویی به دو زبان فارسی و انگلیسی را دارد، از قدرت آن می توان به توان مصرفی ۲۲۰۰ واتی اشاره کرد و همچنین با سیستم بخاردهی مداوم ۹۰ گرم در دقیقه و همچنین بخار لحظه ای ۱۴۰ گرم در دقیقه یکی از قدرتمندترین اتوپرس های موجود می باشد و همچنین سیستم تنظیم دما نیز از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. ظرفیت مخزن اتو پرس هوشمند سخنگو ژانومه مدل xl650 یک لیتر می باشد و شما می توانید هنگام روشن بودن دستگاه مخزن آن را پر کنید و دارای نشانگر خالی بون مخزن نیز می باشد. اتو پرس هوشمند ژانومه دارای قفل ایمنی است و در صورت گرم شدن بیش از حد به طور خودکار نیز خاموش می شود، بدنه ان از سرامیک و فلز نچسب می باشد و همچنین صفحه نمایشگر دیجیتالی آن نیز لمسی است. از دیگر ویژگی های آن می توان به سیستم ضد چکه و ضد رسوب اشاره کرد.

اتو پرس ژانومه eco-600


یکی دیگر از اتو‌ پرس های عالی که می‌ توانید آن را تهیه کنید و از آن استفاده کنید اتو پرس ژانومه eco-600 می باشد، این‌ اتو پرس عالی با قدرت بسیار زیادی لباس های شما را پرس می کند، توان مصرفی اتو پرس ژانومه ۱۶۰۰ وات می باشد که بسیار ایده آل است. همچنین می توان به بخاردهی لحظه ای آن اشاره کرد که در هر دقیقه ۱۲۰ گرم بخار را تولید می کند و سیستم بخاردهی مداوم آن نیز ۹۰ گرم در دقیقه می باشد اتو پرس ژانومه دارای سیستم تنظیم بخار می باشد که به نسبت پارچه ای که در حال اتو کردن آن هستید می توانید بخار دستگاه را تنظیم کنید. از دیگر خصوصیات آن می توان به حجم مخزن مناسب اتو پرس اشاره کرد که ۲۰۰ میلی لیتر می باشد و اینکه در هنگام روشن بودن اتو پرس می توانید در صورت خالی بودن مخزن آن را پر کنید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به سیستم قطع خودکار آن اشاره کرد که در صورت داغ شدن بیش از حد دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود. سیستم ضد چکه و همچنین سیستم ضد رسوب اتوپرس ژانومه به شما کمک می کند که لباس هایتان لکه ای نگیرد و همچنین در صورت استفاده مداوم از آن اتو پرس شما رسوب نگیرد و دستگاه خراب نشود، جنس بدنه اتو پرس ژانومه فلز نچسب می باشد که در صورت گرم شدن آسیبی به پارچه وارد نکند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha