02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی چند قهوه ساز قیمت مناسب

نارین محمدی 9 /خرداد/ 1403
معرفی چند قهوه ساز قیمت مناسب

معرفی چند قهوه ساز قیمت مناسب

 

قهوه سازها یکی از دستگاه‌ های به شدت کاربردی هستند به گونه ای که امروزه نه تنها در آشپزخانه‌ ها بلکه در دفاتر نیز آن را می ‌توانید مشاهده کنید. این وسیله کاربردی به دلیل اینکه در کم ترین زمان قهوه را برای شما آماده می ‌کند و همچنین کار کردن با آن نیز بسیار آسان است یکی از پر فروش ‌ترین محصولات امروزی می‌ باشد. قهوه سازها به دلیل اینکه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و همچنین کار کردن با آن بسیار آسان است و هر کسی می ‌تواند با آن کار کند پر فروش ‌ترین محصولات خانگی و لوازم آشپزخانه به حساب می ‌آیند، این وسیله کاربردی توسط برق کار می ‌کند و معمولاً از پلاستیک و استیل فشرده و با کیفیت ساخته می ‌شود. نکاتی در مورد انواع قهوه سازها وجود دارد که اگر قصد خرید آن را دارید بهتر است که به چند نکته آن توجه کنید.

 

 قهوه ساز شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ 

 

در مورد اینکه قهوه ساز شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد، این امر کاملاً نسبی است اما ما به طور کلی به چندین ویژگی های کاربردی قهوه سازها اشاره می‌ کنیم که اگر این ویژگی ‌ها را داشته باشد قهوه ساز شما یک قهوه ساز بسیار با کیفیت می ‌باشد.


توان مصرفی: از مهم ترین ویژگی‌ هایی که باید یک یا قهوه ساز داشته باشد داشتن توان مصرفی بالا می ‌باشد همان گونه که می‌ دانید محصولاتی مانند قهوه ساز، اسپرسو ساز، چای ساز و غیره توسط برق کار می ‌کنند و هر محصولی که توسط برق کار کند قدرت دستگاه و موتور آن را بر حسب توان مصرفی آن محاسبه می ‌کنند هر چقدر که توان مصرفی دستگاه برقی شما بالاتر و یا بیشتر باشد بدین معناست که از قدرت موتوری بهتری بهره ‌مند است و از طرف دیگر در وقت شما صرفه‌ جویی می ‌کند چرا که در مدت زمان بسیار کمی قهوه و یا نوشیدنی گرم شما را برای شما درست می ‌کند، اما باید گفت که توان مصرفی بالا به معنای مصرف برقی بالا نیز می‌ باشد.


حجم و گنجایش: یکی دیگر از ویژگی‌ هایی که یک قهوه ساز باید داشته باشد داشتن گنجایش و ظرفیت به مقدار لازم است این گنجایش و ظرفیت نسبت به هر خانواده‌ ای که آن را تهیه می ‌کنند می‌ تواند متغیر باشد برای مثال برای خانواده هایی که پرجمعیت هستند یا به طور کلی در حجم بسیار زیادی قهوه میل می ‌کنند بهتر است که از قهوه سازهایی با گنجایش و ظرفیت بالا استفاده کنند و همچنین خانواده‌ های کم جمعیت قهوه سازهای با گنجایش یک لیتر نیز برای آن ها کفایت می ‌کند.

 


برند: یکی دیگر از ویژگی ‌هایی که یک قهوه ساز با کیفیت دارد برند آن می ‌باشد هر چقدر که برند قهوه ساز شما محبوب‌ تر باشد در نهایت شما یک دستگاه با کیفیت ‌تر دارید و همچنین در قهوه ساز شما از فناوری و آپشن‌ های ویژه و امروزی‌ تری نیز استفاده شده است به طور معمول برندهای محبوب تولید و ساخت انواع قهوه ساز و اسپرسو ساز در محصولات خود از بهترین مواد اولیه و همچنین امروزی‌ ترین فناوری استفاده می ‌کنند.


قیمت مناسب: در ابتدا باید به این نکته توجه کنیم که کیفیت را نباید قربانی قیمت کم کرد همان گونه که در ابتدا اشاره کردیم در این مقاله به چندین قهوه ساز قیمت مناسب می ‌پردازیم که از لحاظ کیفیت و ویژگی بسیار محصولی با کیفیت و دارای عمری مفید و طولانی می‌ باشد و در نهایت از قیمت بسیار مناسب برخوردار هستند اما باید به این نکته توجه کرد که برخی از محصولات به دلیل اینکه از برندهای جدیدی هستند ممکن است از قیمت بسیار پایینی برخوردار باشند اما از لحاظ کیفیت با سایر محصولات برندهای دیگر رقابت کنند پس حتماً به سایر ویژگی‌ هایی که یک قهوه ساز با کیفیت باید داشته باشد در ابتدا توجه کنید.


کارایی راحت و آسان: یکی دیگر از ویژگی‌ هایی که باید یک قهوه ساز داشته باشد کارایی آسان آن است به گونه‌ ای که بتوانید به راحتی توسط آن قهوه خود را درست کنید همچنین برای افراد مسن خانواده که از دوستداران قهوه هستند اما سواد کافی جهت کار کردن با محصولات پیشرفته را ندارند باید قهوه ساز شما به گونه ‌ای باشد که بتوانند با آن کار کنند.


انواع مدل قهوه ساز جالب است که بدانید قهوه سازها مدل‌های متفاوتی دارند و حتی دستگاه‌ هایی مانند اسپرسو ساز، موکاپات و غیره نیز شامل قهوه ساز می ‌باشند اما در نهایت کلاسیک ‌ترین و قدیمی‌ ترین مدل قهوه سازها شامل ۱_ قهوه ساز قطره ای برقی ۲_ قهوه ساز قطره ای حرارتی می ‌باشد که شاید در نگاه اول بسیاری از افراد تصور کنند که این دو محصول یکی است که باید گفت خیر قهوه ساز حرارتی با دستگاه قهوه ساز برقی تفاوت ‌های کمی دارد اما در نهایت باید گفت که قهوه ساز قطره‌ ای حرارتی مدلی امروزی‌ تر و کاربردی ‌تر می ‌باشد. 

 

 

قهوه ساز قطره ای برقی: در قهوه ساز قطره ‌ای برقی ما می ‌توانید 1 الی 15 فنجان قهوه را توسط آن درست کنید، در قهوه سازهای برقی یک سیستم دم کردن آسان وجود دارد ما در دستگاه قهوه ساز قطره ‌ای برقی آب سرد یا معمولی را که بهتر است آب تصفیه شده و یا آب معدنی باشد را داخل مخزن موجود در قهوه ساز قرار می ‌دهید و سپس در فیلتر قهوه ساز پودر قهوه مورد نظر را می ریزید در نهایت آب موجود در مخزن گرم شده و از فیلتر قهوه ساز رد می‌ شود و قهوه به صورت قطره ای به کاراف یا همان شیشه پایین در قهوه ساز ریخته می‌ شود در زیر شیشه مخزن قهوه یک صفحه حرارتی قرار دارد که برای مدتی قهوه را گرم نگه می‌ دارد. دلیل اینکه قهوه سازهای قطره ‌ای بسیار محبوب هستند کارایی بسیار آسان آن ها و همچنین تنوع در مدل‌ ها و اندازه ‌های آن می ‌باشد که برای هر سلیقه ‌ای موجود است.


قهوه ساز قطره ای حرارتی: و اما مدل پیشرفته ‌تر قهوه سازها که قهوه ساز قطره ‌ای حرارتی می ‌باشد در این مدل که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به قهوه ساز قطره ‌ای برقی است شما باز هم می ‌توانید پودر قهوه را در داخل فیلتر آن قرار داده و همچنین آب تصفیه شده و یا آب معدنی را داخل مخزن قهوه قرار دهید اما تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که در قهوه ساز حرارتی پارچ مخصوص قهوه به صورت فلاسک قرار دارد که شما می ‌توانید که آن را از قهوه ساز خود جدا کرده و به همراه خود در سایر نقاط مختلف خانه ببرید البته نکته ‌ای که در این بین وجود دارد این است که به نسبت پیشرفته بودن دستگاه تان حتی می ‌توانید از فلاسک قهوه ‌ساز حرارتی خود در بیرون از منزل و حتی در پیاده‌ روی نیز استفاده کنید چرا که قابلیت گرم نگه داشتن برای چندین ساعت را دارد و همین امر باعث محبوب بودن چندین برابری قهوه سازهای حرارتی شده است.

 


 سوالات متداول شما

 

توسط دستگاه قهوه ساز می توانیم چه نوع قهوه هایی درست کنیم؟ یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که در مورد قهوه سازها می شود این است که توسط این محصول می توانید چه نوع قهوه هایی درست کنید که باید گفت توسط قهوه سازها شما فقط می توانید قهوه های فوری یا همان قهوه ی دمی درست کنید و نه بیشتر، به دلیل این که قهوه سازها فقط دارای یک برنامه ی پیش فرض هستند شما می توانید پودر قهوه ی خود را داخل فیلتر آن قرار داده و قهوه ی دمی یا همان قهوه ی فرانسوی را توسط آن درست کنید اگر که به دنبال یک محصول همه کاره هستید توصیه می کنیم که دستگاه اسپرسو ساز را تهیه کنید چرا که قهوه ساز ها یک محصول کلاسیک و سنتی تر می باشند و بیشتر مناسب افرادی هستند که توانایی یا حوصله ی کار کردن با محصولات پیشرفته را ندارند. 


آیا از دستگاه قهوه جوش یا همان قهوه ساز برای درست کردن چای می توان استفاده کرد؟ خیر، سیستم فناوری و درست کردن دستگاه قهوه جوش فقط مناسب استفاده از قهوه است البته ممکن است که بتوانید با مدل های بسیار پیشرفته ی آن دمنوش و یا شاید چای درست کنید اما به طور کلی با قهوه جوش فقط می توان انواع قهوه ی دمی و فوری درست کرد.

 

چگونه قهوه ساز خود را تمیز کنیم؟ بهترین روش برای تمیز کردن و حتی کلسیم زدایی برای قهوه سازتان می توانید به کار ببرید استفاده کردن از سرکه است. با استفاده از سرکهنه تنها قهوه ساز شما تمیز می شود بلکه رسوب آن نیز از بین می رود و کلسیم زدیی می شود. سرکه را در داخل مخزن قهوه سازتان قرار می دهد و آن را روشن می کنید و می گذارید که سرکه از فیلتر آن رد شود، پس از آن به طور مکرر چندین بار آب تمیز را داخل مخزن می ریزید و چندین بار متوالی آب را از فیلتر رد می کنید تا به طوذ کامل طعم و بوی سرکه از بین برود و در نهایت یک دفعه نیز توسط قهوه ساز خود قهوه درست کنید و آن را دور بریزید تا به طور کامل قهوه سازتان تمیز شود.


و اما بهترین قوه جوش های قیمت مناسب که می توانید آن را در سایت رسمی اولان کالا با بهترین قیمت تهیه کنید. تمامی قهوه جوش های معرفی شده کاملا اصل و با کیفیت بوده و می توانید آن را به صورت آنلاین برای تمامی نقاط کشور سفارش دهید.

 


قهوه ساز 1.50 لیتری clikon مدل CK5136 

 

برند کلیک اون همیشه از برندهای محبوب و معروف در زمینه تولید انواع و اقسام قهوه ساز و غیره بوده است این برند محبوب همواره محصولات بسیار با کیفیتی را درست می ‌کند که از لحاظ قیمت بسیار قیمت مناسب می ‌باشد. یکی از محبوب ترین و زیبا ترین قهوه سازهای این برند قهوه ساز 1.50 لیتری clikon مدل CK5136 است که از لحاظ ظاهری بسیار ظاهری مدرن و امروزی را دارد و به شدت برای افراد خاص بسند و مدرن پسند توصیه می ‌شود. قهوه ساز مدل ۵۱۳۶ با گنجایش بسیار عالی برای خانواده ‌های پر جمعیت یک محصول عالی است. این قهوه ساز قیمت مناسب کلیک اون قابلیت درست کردن ۱۰ الی ۱۲ فنجان قهوه را در هر بار روشن شدن دارد. قهوه ساز فوق العاده زیبای clikon دارای توان مصرفی ۱۰۰۰ وات است که بسیار عالی و قدرتمند می‌ باشد از سایر ویژگی ‌های آن می‌ توان به داشتن زمان سنج و همچنین سیستم قطع خودکار اشاره کرد که به واسطه ی آن کار کردن با آن را بسیار راحت و آسان کرده است، همچنین طراحی بسیار مدرن و زیبای قهوه ساز کلیک اون باعث شده است که تمیز کردن آن بسیار راحت باشد. این محصول عالی که با بدنه مشکی ترکیب آن با استیل و شیشه ساخته شده است به راحتی با تمامی وسایل خانه‌ تان ست می‌ شود.

 


قهوه ساز بدنه ی مسی 900 وات برند Bestron 

 

و اما برای افرادی که می ‌خواهند به طور همزمان هم یک قهوه ساز داشته باشند و هم از فلاسک آن در بیرون از منزل استفاده کنند قهوه ساز بدنه ی مسی 900 وات برند Bestron می تواند یک گزینه ی خارق العاده باشد. این قهوه ساز عالی را می توانید با کم ترین قیمت تهیه کنید و از داشتن ظاهر بسیار شیک و مدرن آن و همچنین کاربرد عالی آن لذت ببرید. قهوه ساز bestron دارای توان مصرفی ۹۰۰ وات است که بسیار کم مصرف می باشد و از طرفی این محصول اختصاصی آمازون است که نشان دهنده ی کیفیت فوق العاده بالای آن است. قهوه ساز bestron دارای گنجایش یک لیتری می باشد و حتی می توانید از قوری فلاسک مانند آن در بیرون از منزل و در یک پیکنیک فوق العاده دلنشین استفاده کنید. از دیگر ویژگی هایی که این قهوه ساز عالی دارد می توان به کارایی راحت و رنگ بندی مسی و مشکی فوق العاده لوکس آن اشاره کرد.

 


قهوه ساز 1000 وات سفید  KAFFEEMASCHINE


یکی از لوکس‌ ترین محصولات آمازون که از لحاظ ظاهری بسیار مدرنیته و امروزی است و همواره دارای کاربردی عالی است قهوه ساز 1000 وات سفید KAFFEEMASCHINE می باشد. این قهوه ساز عالی یکی از لوکس ترین هدیه هایی است که می توانید به دوست داران قهوه هدیه دهید و از نوشیدن یک قهوه ی با کیفیت به همراه عزیزان تان لذت ببرید. قهوه ساز KAFFEEMASCHINE از توان مصرفی بسیار بالا و مطلوبی برخوردار است و همین امر باعث شده که در کمترین زمان قهوه را برای شما اماده کند، گنجایش یک لیتری قهوه ساز به شما این اجازه را می دهد که ۱۰ الی ۱۲ فنجان قهوه را توسط آن درست کنید‌.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha