02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

در EcoBubble کاربرد تکنولوژی لباسشویی چیست

ثنا بهرامی 27 /آذر/ 1400
در EcoBubble کاربرد تکنولوژی لباسشویی چیست

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus (مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی):

کارایی ماشین لباسشویی نوین ال‌جی ضمن کاهش در زمان شست‌وشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل توجه مصرف انرژی می‌شود. به علاوه، ماشین‌های لباسشویی  ال‌جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشویی‌های دیگرکه در بازار موجوداند مصرف می‌کنند. اگردچار حساسیت و آلرژی هستید می‌توانید با این برنامه شستشوی لباس از خودتان در برابر لباس‌ها محافظت کنید زیراکه شستوشو با آن هیچ گونه حساسیت یا آلرژی را ایجاد نخواهد کرد. Sensitive یا Allergy Plus علامت های روی ماشین لباسشویی هستند که برای شستشوی لباس‌ها در شرایط بهداشتی بسیار بالا طراحی شده‌اند. و مختص به افرادی است که مبتلا به آلرژی‌ هستند. این برنامه لباس‌های شما را در یک درجه‌ی دمای ثابت آب می‌شوید. که نهایتاً نتیجه‌ی آن از بین رفتن عامل‌های آلرژی‌زا، مانند میکروب‌ها و گردوغبار خواهد بود. همچنین زمان شستشو در این برنامه قدریاز دیگر برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی بالاتر است تا با افزایش فشار آب همه‌ی مواد شوینده‌ی باقی مانده در لباس شسته شود. بنابراین دیگر عاملی برای ایجاد حساسیت باقی نخواهد ماند.

 

برنامه شستشوی Delicates یا Silk (مناسب لباس‌های بسیار ظریف و حساس)

لباس‌های حساس همانند ساتن، ابریشم و مواردی بسیار ظریف و حساس برای شستوشو هستند! زیرا به دلیل حساسیت بالایی که دارندممکن است در ماشین لباسشویی خراب و دیگر قابل استفاده نباشند. اما اگر شستشوی آن‌ها با دما و چرخش پایین و نرمال صورت گیرد احتمال صدمه دیدن هم کاهش پیدا خواهد کرد. زمانی که شما برنامه‌ی شستشوی Delicates یا Silk را انتخاب می‌کنید، ماشین لباسشویی با سرعت هرچه پایین‌تر لباس‌های شما را می‌شوید تا پارچه‌های آن کمترین آسیب را ببینند. در این آپشن از دستگاه علاوه بر آسیب نرساندن به پارچه ها به دلیل شستوشو با دمای مناسب تمامی میکروب ها و عامل هایی که باعث حساسیت می شود را کاملاً ازبین خواهد برد.

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus شستشوی آلرژیک در ماشین لباسشویی:

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus در میان برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی LG(ال جی) در واقع شستشوی حساس و برای افراد مبتلا به آلرژی و شرایط بهداشتی بالا طراحی شده است. این برنامه شستشو دمای آب را در طول فرآیند شستشو ثابت حفظ می کند، به طوری که پارچه های شسته شده بسیار تمیز می شود و عامل های آلرژی زا مانند میکروب ها و یا گرد و غبار رابرای افراد را به طور کامل و با حساسیت بیشتر از بین می برد. زمان شستشو در این برنامه کمی طولانی تر بوده تا از طریق شستشوی طولانی و افزایش سطح آب در حین شستشو باعث شود تا مواد شویند از لباس کاملاً خارج شده و مواد آلرژی زا در آن را از بین ببرد که در نهایت حساسیتی را ایجاد نکند. این برنامه برای پارچه های سخت نظیر پنبه و کتان نیز بسیار کاربردی و مورد ث استفاده قرار میگیرد و افراد حساس می توانید برای شستن لوازم مصرفی شان مانند لباس و حتی پتوهایشان از این برنامه استفاده کنند. و از تمیزی وبدون حساسیت و آلرژی از آن اطمینان خاطر داشته باشند.

 

شستوشوی سریع و بدون حساسیت:

شستوشوی سریع و بدون حساسیت و زحمت و همچنین بهینه درمصرف انرژی استفاده از بخار همواره یادآور انقلاب بزرگ صنعتی بوده است. این بار بخار در کاربردی دیگر به خدمت انسان در آمده است کاربردی که همیشه به آن نیازمندیم. در این قسمت با تمامی گزینه های شستوشو و ضد حساسیت توضیح خواهیم داد.

 

برنامه شستشوی ضد حساسیت (Skin Care):

این گزینه برای جنس لباس هایی که مستقیما با پوست در تماس هستند و همچنین امکان ایجاد حساسیت را دارند مانند لباس زیر،حوله، دستمال، ملحفه، بالش و روکش متکا با دمای مناسب تقریباً ۴۰ درجه سانتیگراد مناسب است. و دیگر اصلا با استفاده از این قابلیت دچار هیچگونه حساسیتی نخواهید شد.

 

 شست‌وشوی لباس:

با استفاده از فناوری True Steam آب و بخار این دو باعث از بین رفتن کلی آلودگی از لباس ها خواهد شد. این فناوری نوین که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌جی استفاده شده است باعث می‌شود الیاف لباس حفظ گردد و آسیبی نبیند و در نهایت پس از شست‌وشو چروک نشوند.

 

ضد حساسیت:

بخار آب در ماشین لباسشویی TrueSteam با توجه به کیفیت بالا و عملکرد پیشرفته ای که ساخته شده با نیرویی باورنکردنی نفوذمی‌کند و آلودگی‌ها را کاملا از بین خواهد برد. همچنین، بخار باعث می‌شود که لباس چین و چروک نشود. با برنامه AllergieneTM به طور کاملاً مؤثر می‌توان ۹۵ درصد از ذرات حساسیت‌زا را از الیاف لباس از بین ببرد.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha