02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

‏quadwash maximum در کارکرد ظرفشویی چگونه است

ثنا بهرامی 24 /آذر/ 1400
‏quadwash maximum در کارکرد ظرفشویی چگونه است

quadwash maximum در کارکرد ظرف‌شویی چگونه است؟

بهتر است محصول یا وسیله‌ای را انتخاب  یا خریداری کنیم که هوش مصنوعی یا فنّاوری در آن دخالت داشته باشد. این پیشرفت تکنولوژی بیشتر بر روی آسان نمودن کارها برای بشر و صرف هزینه و مدت زمان کمتر برای انجام دادن آن است. یکی ازشرکت های بزرگ و پیشرفته در دنیا که برای همگی ما آشنا است، شرکت ال حی می‌باشد. ال جی پیشتاز در فناوری و تکنولوژی به روز دنیا است که در همه‌ی محصولات خود فناوری های جدیدی را بکار برده است. یکی از این فناوری ها که در ظرف‌شویی‌های جدید خود بکار برده است Quad Wash می‌باشد . تکنولوژی QuadWash به همراه فناوری TrueSteam در ظرف‌شویی ال‌جی یک ترکیب فوق‌العاده را تشکیل داده‌اند که باعث کاهش لکه‌های آب تا 60 درصد شده‌اند . 

 

اکنون باید چگونگی کارکرد و عملکرد این فناوری را بر روی ظروف توضیح دهیم:

زمانی که شرکت ال جی این تکنولوژی را برای محصولات ظرف‌شویی خود قرارداد باعث شد که مدت زمان برنامه‌های شستشوی خود را عوض کند و برنامه‌هایی را به این محصولات خود اضافه کند زیرا مدت زمان شستشو پایین آمده بود . میزان آب مصرفی در هر چرخه توسط محصولاتی که Quad Wash رادارند بسیار کاهش‌ یافته و هم‌چنین تمیزی بیشتری نیز به ظروف داده شد. البته ناگفته نماند این ویژگی‌های خوب بر طول عمر دستگاه نیز تأثیر بسیار زیادی دارد زیرا باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می‌شود . 

 

QuadWash چیست؟

درواقع QuadWash یک تکنولوژی منحصر به فرد از محصولات کمپانی ال‌جی می باشد . این شرکت کره‌ای در صدد رسیدن به یک تحول بزرگ و پیشرفته در سیستم شست‌وشوی است . کوادواش دارای 4 بازوی اسپری کننده است، البته این چهار بازو خود دارای حرکت خاصی می‌باشد که به آن بازو های  Multi-Motion نیز می گویند در حالی که سایر ماشین‌های ظرف‌شویی دو بازوی اسپری کننده آب دارند، کواداش به روند شستشوی ظرف‌‌ها مفهوم جدیدی بخشیده است . این بازو ها حالت اسپری فشاری دارند و با فشار بیشتری لکه های سخت را از بین می برد. این دو تا بازو در مرکز به چهار قسمت تقسیم می شود که در کف ظرف شویی قرار گرفته است . برای همین است که ما موقع استفاده از ظرف‌شویی باید ظروف را برعکس بر روی سبدها قرار دهیم . این بازو ها خود نیز چرخشی بوده و دارای سوراخ هایی می‌باشد که از این سوراخ ها آب و بخار درست شده از آب با فشار زیادی بر روی ظروف پاشیده می‌شود . چهار بازوی تکنولوژی QuadWash به‌صورت ساعت‌گرد و پادساعت‌گرد (خلاف جهت عقربه‌های ساعت) می‌چرخند تا پاشش آب در تمامی زوایا و منافذ بین ظروف نفوذ کند . حرکات این بازوها در چندین جهت باعث می‌شود تا هر ظرفی در هر سایزی از تمام زوایا شسته و تمیز شود.

بازوهای آب‌پاش فناوری QuadWash چگونه کار می‌کنند؟

هر چهار بازوی کوادواش دارای چند حرکته می‌باشد و هم‌زمان که می‌چرخند ، با حرکت به سمت جلو و عقب شروع به جارو و تمیزکاری می‌کنند. این بازوها قدرت شست‌وشوی هر چیزی را ازجمله قاشق و چنگال، لیوان، قابلمه، بشقاب و هر نوع ظرفی که تصور کنید رادارند. هر چهار بازو دارای آب‌پاش‌های فشارقوی هستند . شما می‌توانید از میان 9 برنامه شست‌وشویی که از قبل تعیین‌شده یکی را انتخاب کنید . اگر این 9 برنامه ازنظر شما کافی و راضی‌کننده نیستند، می‌توانید از طریق اپلیکیشن SmartThinQ برنامه‌های جدیدی به ماشین ظرف‌شویی خودتان اضافه کنید .

 

آیا QuadWash زمان شست‌وشو را کاهش می‌دهد؟

برخورداری از4 بازو برای آب پاش باعث می‌شود تا زمان چرخش تا 15 درصد کاهش یابد و هم‌زمان هم شستشوی تمیزتری صورت بگیرد . شستشوی چهارگانه یا همان Quad Wash ال‌جی می‌تواند مدت‌زمان چرخش توربو را تا 55 دقیقه کاهش دهد؛ یعنی توربوسایکل در مدت زمان کمتر از یک ساعت تمام ظروف را می‌شوید . تغییر جهت پاشش آب از سبد بالا به سبد پایین و اینکه هر بار آب‌فشانی که از بازوها در حال کار کردن است باعث می‌شود تا آب با فشار بیشتری پاشیده شود . درنتیجه ظرف‌ها در مدت کوتاهی تمیزمی‌شوند. این امر به کاهش هزینه‌های آب و برق هم کمک زیادی می‌کند .
 

 

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha