02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مکانیسم View Inside  در یخچال ها چه کاربردی دارد

سیران قامیشه 24 /آذر/ 1400
مکانیسم View Inside  در یخچال ها چه کاربردی دارد

مکانیسم View Inside  در یخچال ها چه کاربردی دارد؟ 

امروزه قابلیت ها و ویژگی های زیادی در یخچال ها به کار رفته اند که هر کدام کارایی خاص مختص به خود را دارند. توجه داشته باشید که این قابلیت ها اکثریت بر پایه هوش مصنوعی می باشند و کار ها را به بهترین نحو ممکن آسان می نمایند. یکی از این قابلیت ها که در یخچال ها تعبیه شده اند قابلیت و یا مکانیسم View Inside  می باشد. این قابلیت از زیر مجموعه قابلیت های Family Hub  می باشد. اما این قابلیت چه کارایی دارد؟  و هدف از قرار دادن این قابلیت در یخچال چه می باشد؟ 
توجه داشته باشید که هر مکانیسم و قابلیتی بسته به یک سری اولویت ها و نیاز ها طراحی می شوند و در نهایت در محصولی قرار می گیرند و علاوه بر این مزایای خاص مربوط به خود را دارند. این قابلیت نیز مزایای منحصر به فرد خود را دارد. شایان ذکر است که این قابلیت از هدر رفتن هوای داخل یخچال جلوگیری می کند و با استفاده از اسکنرها و دوربین هایی که به Family Hub  متصل هستند می تواند موجودی داخل یخچال را به دو صورت به شما اطلاع دهد. که یکی از این راه ها نشان دادن بر روی درب یخچال می باشد و دیگری دیدن مواد از طریق گوشی می باشد زیرا که این مکانیسم را می توانید به گوشیتان متصل نمایید. دقت فرمایید که این قابلیت مزایای بیشتری دارد و کارایی خارق العاده بی نظیری دارد که ما در ادامه این مقوله به بررسی آن می پردازیم پس از شما می خواهیم تا انتهای این مقوله ما را همراهی نمایید. 

مکانیسم View Inside چیست و چه کارایی دارد؟ 

همان طور که ذکر کردیم این قابلیت یک قابلیت بر پایه هوش مصنوعی می باشد که از زیر شاخه های قابلیت خارق العاده بی نظیر Family Hub  به شمار می رود. این مکانیسم اطلاعات خود را از اسکنرها و دوربین های متصل به Family Hub دریافت می نماید و می توان آن را به شما اطلاع رسانی نمایید. شایان ذکر است که این اسکنرها و دوربین ها داخل یخچال را اسکن می نمانید و سپس آن ها را به صورت داده هایی به مکانیسم View Inside  می فرستند که در نهایت این مکانیسم آن را به صورت تصویر بر روی درب به نمایش در می آورد. همچنین ناگفته نماند شما می توانید این مکانیسم را به گونه ای تنظیم نمایید تا اطلاعات دیگری را به شما نمایش دهد. در ضمن این قابلیت امکان این را به شما می دهد تا تلفن هوشمند خود را از طریق Wi-Fi به یخچال متصل نمایید و اطلاعات را از طریق تلفن خود مشاهده نمایید. شما می توانید از طریق تلفن اطلاعات دیگیر از جمله عکس های خانوادگی تان را با یخچال به اشتراک بگذارید و عکس و یا داده مربوط و مورد نظرتان را از طریق مکانیسم View Inside  بر روی درب به نمایش بگذارید. از دیگر قابلیت های این مکانیسم این است که شما می توانید تاریخ انقضای مواد غذایی داخل یخچال را تنظیم نمایید و آن ها را در زمان انقضا خارج نمایید. 

مزایای مکانیسم View Inside در یخچال 

همان گونه که می دانید با هر بار باز و بسته کردن درب یخچال مقداری از سرمای آن تخلیه می شود که این امر به این معنی می باشد که انرژی نیز تلف می گردد و در واقع این مسئله از اهمیت بسیار بالایی بهره می برد که خوشبختانه با وجود مکانیسم View Inside  این مسئله کاملا حل شدنی می باشد زیرا که دیگر نیازی به باز کردن درب نخواهید داشت و به راحتی می توانید موجودی یخچال را بر روی درب مشاهده نمایید و یا این که از طریق تلفن همراهتان می توانید موجودی را چک کنید و علاوه بر این تاریخ انقضای مواد داخل یخچال را بدانید و در موقع خاص آن ها را خارج نمایید. شایان ذکر است که این مکانیسم خارق العاده به طور کلی کارایی منحصر به فردی دارد و توانسته است به راحتی مسئله هدر رفتن انرژی و سرمای داخلی یخچال را حل نماید. 

جمع بندی کلی 

همان گونه که ذکر کردیم مکانیسم View Inside جزو قابلیت های بر پایه هوش مصنوعی می باشد که در زیر شاخه ی قابلیت Family Hub  قرار دارد و با استفاده از اسکنر و دوربین های تعبیه شده در داخل یخچال می تواند موجودی داخل یخچال، تاریخ انقضا و ... را به کاربران از دو طریق اطلاع دهد. پس به طور کلی این قابلیت جزو قابلیت های بسیار کاربردی می باشد که امروزه در بیشتر یخچال های جدید موجود در بازار تعبیه شده است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha