02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کاربرد برنامه Meal Planner در یخچال های جدید سامسونگ چیست

سیران قامیشه 23 /آذر/ 1400
کاربرد برنامه Meal Planner در یخچال های جدید سامسونگ چیست

کاربرد برنامه Meal Planner در یخچال های جدید سامسونگ چیست؟ 

همان طور که آگاه هستید امروزه هوش مصنوعی در اکثریت لوازم خانگی راه پیدا کرده اند و تاثیر به سزایی بر روی کارکرد آن ها داشته اند. به طور کلی هوش مصنوعی ها امروزه در کل زندگی روزمره وجود دارند و زندگی را بسیار آسان نموده اند. حال ما می خواهیم یکی از ویژگی های یخچال های جدید سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم که این ویژگی بر پایه هوش مصنوعی می باشد. این ویژگی یا برنامه، برنامه Meal Planner می باشد. این برنامه خارق العاده به شما این امکان را می دهد تا برنامه غذاییتان را بر اساس برنامه و وعده غذایی مناسب تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا وعده های غذاییتان معین شده و بر طبق برنامه ریزی پیشین پیش برود و این گونه نظم و مرتب بودن را در خانه تان مهیا می نماید. این برنامه که بر پایه هوش مصنوعی است می تواند با توجه به برنامه های قبلی که تعیین نموده اید برنامه های آینده تان را نیز مرتب نماید و این از ویژگی های ایده آل این قابلیت به شمار می رود و همین امر سبب شده است تا این قابلیت منحصر به فرد باشد. با ما همراه باشید تا هر چه بیشتر با جزئیات و کارایی این قابلیت خارق العاده بی نظیر که در یخچال های جدید سامسونگ تعبیه شده است آشنا گردید.


ویژگی یا قابلیت Meal Planner چیست؟ 

همان طور که اشاره نمودیم قابلیت Meal Planner یک برنامه بر پایه هوش مصنوعی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا برنامه غذاییتان را برنامه ریزی نمایید. این قابلیت فوق العاده در صفحه نمایش هوشمند Family Hub تعبیه شده است که به طور کلی صفحه نمایش هوشمند Family Hub قابلیت های زیادی را در خود نهفته است و با استفاده از اسکن های موجود در یخچال مواد غذایی را شناسایی می نماید و به دیگر قابلیت ها اطلاع می دهد. به طور کل می توان گفت که Meal Planner اطلاعات مورد نیاز خود را از آن دریافت می کند و این امکان را مهیا می نماید تا شما با مراجعه به این صفحه هوشمند بتوانید قابلیت Meal Planner را فعال نمایید و از آن استفاده کنید. ناگفته نماند که این قابلیت یعنی Meal Planner می تواند دستور العمل ها و لیست های خرید گام به گام را بر اساس غذایی که قبلاً در یخچال خود داشتید، به صورت لحظه ای نشان دهد و شما را مطلع نماید. در ضمن توجه داشته باشید که این اطلاعات و لیست های خرید در کمترین زمان ممکن آماده می گردند و این گونه سبب می شوند تا از هدر رفتن زمانتان جلوگیری به عمل آید زیرا که آماده کردن لیست خرید و آماده کردن برنامه به صورت شخصی بسیار زمان بر می باشد پس این برنامه بسیار کاربردی است. 

مزایای وجود قابلیت Meal Planner در یخچال های جدید سامسونگ 

فناوری Meal Planner جزو آن دسته از قابلیت ها می باشد که وجود آن در هر یخچالی می تواند بسیار موثر باشد و مزایای عالی به دنبال دارد. یکی از مزایای ستودنی این محصول ارائه برنامه غذایی می باشد که سبب می شود تا همواره برنامه ای عالی و منظم برای وعده های غذاییتان داشته باشید. همچنین از دیگر مزایای این قابلیت این است که با گرفتن اطلاعات از صفحه هوشمند Family Hub در کمترین زمان ممکن لیست خرید را برایتان آماده می نماید که این امر سبب می شود تا از تلف شدن زمانتان جلوگیری به عمل آید. شایان ذکر است که این قابلیت مقدار مواد غذایی داخل یخچال را نیز تشخیص می دهد که این امر سبب می شود تا از خرید های اضافی جلوگیری شود که این امر در نهایت سبب می شود مواد غذایی هدر نروند و به صورت علی مصرف گردند و همچنین مواد غذایی اضافی نیز خریداری نشود که این امر از هزینه های گزاف و اسراف جلوگیری به عمل می آورد. 

جمع بندی کلی 

برنامه Meal Planner از قابلیت هایی می باشد که در زیر شاخه ی Family Hub قرار دارند و اطلاعات خود را از این صفحه می گیرد. این قابلیت وظیفه تعیین برنامه برای وعده های غذایی و تهیه برنامه و لیست خرید را دارد که همه ی این مسائل را در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند و به طور کلی بسیار کاربردی و مفید می باشد زیرا که از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری به عمل می آورد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha