02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

منظور از برنامه های ضد آلرژی در لباسشویی های ال جی چیست

ثنا بهرامی 21 /آذر/ 1400
منظور از برنامه های ضد آلرژی در لباسشویی های ال جی چیست

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus (مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی)

اگر دچار حساسیت و آلرژی هستید می‌توانید با این برنامه شستشوی لباس از خودتان در برابر لباس‌ها محافظت کنید زیرا که شستوشو با آن  هیچ گونه حساسیت یا آلرژی را ایجاد نخواهد کرد . Sensitive یا Allergy Plus علامت های روی ماشین لباسشویی هستند که برای شستشوی لباس‌ها در شرایط بهداشتی بسیار بالا طراحی شده‌اند. و مختص به افرادی است که مبتلا به آلرژی‌ هستند. این برنامه لباس‌های شما را در یک درجه‌ی دمای ثابت آب می‌شوید. که نهایتاً نتیجه‌ی آن از بین رفتن عامل‌های آلرژی‌زا، مانند میکروب‌ها و گردوغبار خواهد بود . همچنین زمان شستشو در این برنامه مقداری از دیگر برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی ال‌جی بالاتر است تا با افزایش فشار آب همه‌ی مواد شوینده‌ی باقی‌مانده در لباس شسته شود. بنابراین دیگر عاملی برای ایجاد حساسیت باقی نخواهد ماند .

 

برنامه شستشوی Delicates یا Silk

 (مناسب لباس‌های بسیار ظریف و حساس)
لباس‌های حساس همانند ساتن، ابریشم و مواردی بسیار ظریف و حساس برای شست‌وشو هستند! زیرا به دلیل حساسیت بالایی که دارندممکن است در ماشین لباسشویی خراب و دیگر قابل استفاده نباشند . اما اگر شستشوی آن‌ها با دما و چرخش پایین و نرمال صورت گیرد احتمال صدمه دیدن هم کاهش پیدا خواهد کرد . زمانی که شما برنامه‌ی شستشوی Delicates یا Silk را انتخاب می‌کنید، ماشین لباسشویی با سرعت هرچه پایین‌تر لباس‌های شما را می‌شوید تا پارچه‌های آن کمترین آسیب را ببینند .

 

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus شستشوی آلرژیک در ماشین لباسشویی:

برنامه شستشوی Sensitive و یا Allergy Plus در میان برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی  LG (ال‌جی) درواقع شستشوی حساس و برای افراد مبتلا به آلرژی و شرایط بهداشتی بالا طراحی شده است . این برنامه شستشو دمای آب را در طول فرآیند شستشو ثابت حفظ می‌کند، به‌طوری‌که پارچه‌های شسته شده بسیار تمیز می‌شود و عامل‌های آلرژی‌زا مانند میکروب ها و یا گردوغبار را برای افراد را به‌طور کامل و با حساسیت بیشتر از بین می‌برد . زمان شستشو در این برنامه کمی طولانی‌تر بوده تا از طریق شستشوی طولانی و افزایش سطح آب در حین شستشو باعث شود تا مواد شوینده از لباس کاملاً خارج‌شده و مواد آلرژی‌زا در آن را از بین ببرد که درنهایت حساسیتی را ایجاد نکند . این برنامه برای پارچه‌های سخت نظیر پنبه و کتان نیز بسیار کاربردی و مورد  استفاده قرار می‌گیرد و افراد حساس می‌توانید برای شستن لوازم مصرفی‌شان مانند لباس و حتی پتوهایشان از این برنامه استفاده کنند . و از تمیزی و بدون حساسیت و آلرژی از آن اطمینان خاطر داشته باشند .

شست‌وشوی سریع و بدون حساسیت و زحمت  و همچنین بهینه در مصرف انرژی استفاده از بخار همواره یادآور انقلاب بزرگ صنعتی بوده است . این بار بخار در کاربردی دیگر به خدمت انسان درآمده است کاربردی که همیشه به آن نیازمندیم:

 شست‌وشوی لباس

با استفاده از فناوری True Steam آب و بخار این دو باعث از بین رفتن کلی آلودگی از لباس‌ها خواهد شد . این فناوری نوین که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌جی استفاده‌شده است باعث می‌شود الیاف لباس حفظ گردد و آسیبی نبیند و در نهایت پس از شست‌وشو چروک نشوند.

ضد حساسیت

بخارآب در ماشین لباسشویی True Steam با توجه به کیفیت بالا و عملکرد پیشرفته‌ای که ساخته‌شده با نیرویی باورنکردنی نفوذمی‌کند و آلودگی‌ها را کاملاً از بین خواهد برد. همچنین، بخار باعث می‌شود که لباس چین‌وچروک نشود. با برنامه AllergieneTM به‌طور کاملاً مؤثر می‌توان ۹۵ درصد از ذرات حساسیت‌زا را از الیاف لباس از بین ببرد .

سرعت

با این قابلیت سرعت زیاد لباس‌ها حداقل در عرض ۲۰ دقیقه کاملاً تمیز خواهند شد و بعدازآن بدون استفاده از اتو تمامی تاخوردگی‌های و چروکی ها از بین می‌روند .

کارایی

ماشین لباسشویی نوین ال‌جی ضمن کاستن از زمان شست‌وشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل‌توجه مصرف انرژی می‌شود. به‌علاوه، ماشین‌های لباسشویی بخار ال‌جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشویی‌های دیگر که در بازار موجودند مصرف می‌کنند .

انعطاف‌پذیری

قابلیت True Steam همراه باقابلیت‌های حدی  نوآورانه دیگری مانند موتور بدون تسمه و ۶
 Motion Direct Drive که به‌منظور ایجاد حرکات متفاوت شست‌وشو در نظر گرفته‌شده، تولید و عرضه می‌شود .
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha