02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

سیستم استفاده بهینه از آب در ماشین ظرفشویی بوش چگونه عمل می کند

سیران قامیشه 27 /آذر/ 1400
سیستم استفاده بهینه از آب در ماشین ظرفشویی بوش چگونه عمل می کند

سیستم استفاده بهینه از آب در ماشین ظرفشویی بوش چگونه عمل می کند؟

صرفه جویی در مصرف آب یکی از کارهای مهمی است که بایستی هر فردی توجه بیش از حدی به آن داشته باشد. همان طور که می دانید آب نقش بسیار مهمی در زندگی روزانه ما دارد پس صرفه جویی در مصرف آن اجباری است. ما دائماً در تلاش هستیم تا با صرفه جویی در مصرف آب یکی از اولویت‌های کلیدی، راه‌حل‌های کم مصرف را پیدا کنیم.  و با این کار، ما به دنبال محصولات و خدماتی می‌گردیم که بهترین کارایی را داشتن باشند و واقعا در مصرف آب صرفه جویی به عمل آورند. یکی از کارهای روزانه ما که سبب مصرف بالای آب می شود، شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی می باشد. اما یک سری از ماشین های ظرفشویی با وجود یک سری قابلیت ها مصرف آب بسیار پایینی دارند. حال ما می خواهیم این قابلیت را مورد بررسی قرار دهیم که با نحوه کارکرد آن آشنا گردیم و مزایای آن را متوجه شویم. سیستم استفاده بهینه از آب در ماشین ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر به سزایی در صرفه جویی دارد. سیستم های زیادی در ماشین ظرفشویی ها کار نهاده شده اند تا مصرف آب را به حداقل برسانند که در ماشین ظرفشویی های بوش این سیستم می تواند سیستم سنسور بهینه سازی آب یا Aqua Sensor ، سیستم Active water و یا .... باشد. این قابلیت های خارق العاده بی نظیر با توجه به طراحی و برنامه ریزی که دارند بسیار عالی عمل می کنند و تاثیر به سزایی در صرفه جویی آب دارند. تا انتهای مقوله با ما باشید تا بیشتر با چگونگی کارکرد ابن قابلیت ها آشنا گردید.

چگونگی کارکرد سیستم استفاده بهینه از آب 

همان طور که اشاره نمودیم صرفه جویی در مصرف آب امری بسیار مهم و ضروری می باشد. در این راستا بوش در ماشین ظرفشویی های خود قابلیت هایی در رابطه با این مسئله تعبیه نموده است که این قابلیت  بسیار کاربردی می باشند و تاثیر به سزایی در مصرف آب دارند. یکی از این قابلیت ها Active water می باشد که تنها با مصرف 6 لیتر آب می تواند ظروف را به بهترین نحو ممکن شستشو دهد. در واقع این قابلیت در هر چرخه شستشو به راحتی می تواند ظروف ۱۳ نفر را شستشو دهد بدون این که مصرف آب آن بالا باشد. ناگفته نماند که فناوری Active Water از بوش همه سبد ها را مشخص می کند که چه مقدار ظرف دارند و این یک سیستم مدیریت آب انقلابی است که با هدف قرار دادن توزیع آب، عملکرد پمپ بالاتری برای گردش بهتر آب دارد. علاوه بر این با وجود گرمایش سریع‌ تر و فناوری فیلتر بهینه‌ شده، در مصرف آب و انرژی صرفه‌ جویی به عمل می آورد. به طور کلی Active Water تا حدودی با بازیافت آب شستشوی تمیز در چرخه شستشوی اصلی کار می‌کند که همین امر سبب صرفه جویی گردیده است. در کنار این قابلیت عالی Aqua Sensor قرار گرفته است که این قابلیت بسیار کاربردی تر و موثرتر عمل می کند‌. این قابلیت خارق العاده بی نظیر از یک سری سنسور ها بهره می برد که این سنسور ها با تشخیص میزان کثیفی و چربی موجود بر روی ظروف میزان آب را معین می نماید و در نهایت میزان آب لازم را در شستشو به کار می برد. این قابلیت  کمک به سزایی در مصرف بهینه آب دارد زیرا که در هر چرخه شستشو مقدار آب مناسب را ارائه می دهد. پس استفاده بهینه در مصرف آب در ماشین ظرفشویی های بوش بسته به کارکرد عالی این دو قابلیت خارق العاده بی نظیر می باشد. 

 جمع بندی کلی

همان طور که می دانید مصرف بهینه آب سبب می شود تا مقدار مصرف آب به حداقل برسد و در نهایت این امر سبب می شود تا مصرف انرژی و هزینه ها نیز کاهش پیدا کند زیرا که هر چه مقدار آب مصرفی در ماشین ظرفشویی بالا رود مصرف انرژی نیز اوج می گیرد و در نتیجه کاربران ناچار به پرداخت هزینه های بالا و هنگفت خواهد بود. پس سیستم های Active water و Aqua Sensor گزینه های بسیار عالی می باشند که تاثیر به سزایی در صرفه جویی دارند و می توانند عملکرد عالی ارائه دهند و در نهایت توانسته اند نظر کاربران را به بهترین نحو ممکن جلب نمایند زیرا که امروزه صرفه جویی در مصرف آب امری بسیار مهم می باشد.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha