02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

Samsung Bixby چیست

سارینا سلیمی 27 /آذر/ 1400
Samsung Bixby چیست

Samsung Bixby چیست؟

Bixby یک دستیار مجازی است  که برای اولین بار در Samsung Galaxy S8 ساخته شده است . اما برای گسترش کار در طیف وسیعی از محصولات سامسونگ طراحی‌شده و در بسیاری از دستگاه‌های دیگر مانند یخچال ، تلویزیون ، سامسونگ هاب و ساعت‌های هوشمند گلکسی بکار برده شده است .


بیکسبی چگونه کار می‌کند؟

Bixby به شما اجازه می‌دهد طیف گسترده‌ای از تعاملات را انجام دهید . بیکسبی ازنظر متنی آگاه است  به این معنی که می‌تواند وضعیت موجود در برنامه را تشخیص دهد و بر اساس درخواست‌های شما اقدامات صحیحی را انجام دهد و کار شما را آسانتر خواهد کرد ، همچنین به شما امکان می‌دهد صدا یا لمس را باهم مخلوط‌ کنید .


در یخچال‌های جدید (Bixby) کاربرد سیستم سامسونگ چیست ؟

امروزه با بالا رفتن میزان مشغله‌های روزمره ، اعضای خانواده‌ها همواره به دنبال روشی برای صرفه‌جویی در زمان هستند تا بتوانند اوقات خوش بیشتری را باهم بگذرانند . سامسونگ به‌عنوان بزرگ‌ترین برند تولیدکننده محصولات لوازم‌خانگی همواره در تولیدات خود ، مشتری محور بوده و نیازهای مشتریان را در اولویت قرار داده است . نسل جدید یخچال فریزرهای Family Hub، نه‌تنها نگهداری مؤثرتر و ساده‌تری از مواد غذایی به عمل می‌آورد بلکه روش‌های ساده‌ای را برای تقویت روابط بین خانواده‌ها پیشنهاد می‌دهد  و مهم تر ازهمه آسایش را برای خانه شما عزیزان به ارمغان می آورد .
یخچال‌فریزر جدید سامسونگ در مرکز اکوسیستم محصولات سامسونگ قرارگرفته و امکان لذت بردن از زندگی متصل به هوش مصنوعی را برای کاربران و مشتریان محصولات سامسونگ فراهم کرده است .
اکنون به دلیل استفاده از اینترنت اشیا و پشتیبانی از دستیار صوتی بیکسبی، این دسته از یخچال‌فریزرهای سامسونگ، زندگی راحت‌تری را برای شما فراهم کرده اند .
کاربرد یخچال‌فریزر جدید سامسونگ در صبح هنگام می‌تواند سوپرایزی هیجان‌انگیز برای شما باشد .
ازآنجاکه سامسونگ در یخچال‌فریزر جدید خود از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی استفاده کرده تنها با کمک چند کلمه می‌توانید به‌صورت بهینه از آن استفاده کنید . برای مثال ویژگی Morning Breif به اعضای خانواده‌ها کمک می‌کند تا بهتر بتوانند فعالیت‌ها و برنامه‌های روزمره خود را مدیریت کنند . به‌این‌ترتیب یخچال‌فریزر سامسونگ، مجموعه‌ای از اطلاعات مانند اخبار روز، وضعیت آب‌وهوا و برنامه‌های شخصی را در اختیار فرد قرار می‌دهد . ازآنجاکه یخچال‌فریزر جدید سامسونگ می‌تواند اعضای خانواده را از طریق صدایشان شناسایی کند ، برنامه مربوط به هرکدام از اعضا را در اختیارشان قرار می‌دهد . اپلیکیشن Memo یخچال‌فریزر Family Hub سامسونگ، به اعضای خانواده‌ها اجازه می‌دهد تا پیام‌ها را تایپ و یا نت‌های صوتی را ضبط کرده و از گوشی سامسونگ خود به یخچال و یا به‌صورت برعکس ارسال کنند .
حتی کودکانی که گوشی همراه ندارند هم می‌توانند از طریق یخچال سامسونگ ، پیام‌هایی را برای والدینشان ضبط کنند. یخچال‌فریزر Family Hub، ابزاری خلاقانه را در اختیار والدین قرار داده تا وعده‌های غذایی مناسبی را برای خانواده آماده کنند. مثل اپلیکیشن View Inside به شما اجازه می‌دهد تا محتوای یخچال‌فریزر را از راه دور و زمانی که در منزل نیستید مشاهده کنید.
از طرفی خانواده‌ها می‌توانند با کمک نسل جدید یخچال‌فریزرهای سامسونگ، گستره‌ای از محصولات و خدمات سازگار با پلتفرم اینترنت اشیا را شناسایی کنند. این‌ها تنها چند روش برای کمک یخچال‌فریزر Family Hub به راحت‌تر کردن زندگی اعضای خانواده‌ها هستند. در گزارش‌های آتی، جزئیات بیشتری از قابلیت‌های یخچال‌فریزرهای سامسونگ در اختیار شما قرار می‌دهیم.
این روزها با توجه به وجود نام‌های مختلف لوازم‌خانگی در بازار، خرید لوازم منزل به یک مسئولیت نه‌چندان آسان برای اعضای خانواده‌ها تبدیل‌شده است. شاید در این میان، خرید یخچال‌فریزر در مقایسه با خرید سایر لوازم‌خانگی، دشوارتر باشد زیرا توسط تمام اعضای خانواده مورداستفاده قرار می‌گیرد. اما معمولاً یخچال‌فریزرهای دو درب در مقایسه با یخچال‌فریزرهای یک درب، طرفداران بیشتری دارند. یکی از نکاتی که در حین خرید یخچال‌فریزر باید به آن توجه داشته باشید، میزان کارایی مصرف انرژی یخچال است زیرا یخچال شما حتی زمانی که در تعطیلات به سر می‌برید هم به برق وصل است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha