02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

در motion direct drive فناوری لباسشویی ۶ چگونه است

ثنا بهرامی 29 /آذر/ 1400
در motion direct drive فناوری لباسشویی ۶ چگونه است

فناوری motion direct drive:

تمامی برندهایی که از ماشین لباسشویی در بازار وجود دارد، از لحاظ کارکرد شبیه هم هستند و تنها در امکانات و مدل متفاوت می باشند. ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین وسایل در منزل می باشد در این مقاله به معرفی انواع برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی و نحوه استفاده از ماشین لباسشویی ال جی، می پردازیم. قبل از استفاده از هر وسیله برقی از جمله لباسشویی بایددفترچه راهنمای آن را مطالعه کرد تا از نحوه نصب تا آگاهی از دکمه ها و روش کار آن مطلع شد. به طور کلی انواع ماشین لباسشویی در مدل های درب از جلو، درب از بالا و ماشین های دو قلو دارای خشک کن در بازار موجود می باشد.

 

 لباسشویی ۶ کیلویی ال جی مدلWM-623SW:

در این ماشین لباسشویی ال جی یک برنامه شستشو انتخاب کنید و فناوری ۶ حرکت شستشو ۶MOTION DD لباس‌ های شما را در چندین جهت حرکت داده و مراقبت بی‌ نظیری از لباس‌ ها در زمانی که آن ها را بسیار تمیز می‌ کند فراهم می‌ آورد. موتور اینورتر دایرکت درایو به کار رفته در ماشین لباسشویی ال‌ جی باعث کار کرد بهتر با لرزش کمتر و کم ترین صدای ممکن می‌ شود. این موتوریکی از بهترین موتور های ماشین لباسشویی موجود در بازار می باشد که عرضه گردیده است به همین دلیل ال‌ جی تمام ماشین‌ های لباسشویی خود را با ضمانت ۱۰ ساله موتور, به بازار عرضه می‌ کند. این محصول دارای ۱۴ برنامه شستشو و ۱۲ برنامه قابل دانلودمی باشد. این محصول سنسور تشخیص وزن لباس را هم دارد. صفحه نمایش LED لمسی در این دستگاه موجود است. بخار شویاسپا SpaSteam با برنامه AllergyCare در محصول قرار دارد. با استفاده از قابلیت ™SmartThinQ از شستشوی البسه از راه دور تا دانلود چرخه‌‌ های بیشتر, لباسشویی شما روز به روز هوشمندتر می‌ شود. به آسانی با آن تعامل پیدا کرده و از طریق اتصال NFC به آخرین نوآوری‌ ها دسترسی پیدا کنید. دانلود برنامه شستشو به کاربران این امکان را می‌ دهد که برنامه‌ های جدید شستشو از جمله Wool لباس‌های پشمی, Baby Care لباس کودک یا Cold Wash شستشو با آب سرد را دانلود کنند. سیستم عیب‌ یابی هوشمند ™Smart Diagnosis به شما کمک می‌ کند که عیب‌ های جزیی را به‎‌ سرعت و بدون نیاز به پشتیبانی فنی شناسایی و رفع کنید.

با وجود دور چرخش کنترل ‌شده و امکان چرخش دیگ در هر دو جهت راست و چپ، کارایی دستگاه به شکل قابل توجهی افزایش یافته تادر هر بار شستشو، نتیجه‌‌ای بی‌‌نقص بگیرید. ال‌جی با الهام از شستشوی دستی و استفاده از فن‌آوری اینورتر دایرکت درایو خود موفق به ابداع فناوری ۶ حرکت شستشو همانند شستشو با دست شده است. این ۶ مرحله شامل فیلتراسیون، پیچاندن، آبکشی پله‌ای،تاباندن، ساییدن و غلطاندن می‌باشد که نتیجه این الگو شستشو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی است.

 

(۶ مرحله مختلف برای شستوشو)

 

شستشوی پیچشی: 

این روش برای شستشو بهتر با صدای کمتر است.

 

غلطاندن: 

روش معمول چرخش دیگ(درام) که در تمام لباسشویی‌های متداول فقط از این روش استفاده می‌شود.


ساییدن: 

در این حرکت، درام با حرکت به چپ و راست در زیر لباس‌ها، باعث حل شدن کامل مواد شوینده و پاک کردن لکه‌ها از روی لباس‌هامی‌شود.


شستشوی آبکشی: 

در این حرکت با توجه به چرخش با دور بسیار بالا، لباس‌ها به دور تا دور بدنه داخلی دیگ (درام) می‌چسبند، این امر موجب نفوذ بیشتر و بهتر آب به تمامی نقاط لباس می‌گردد.


شستشوی پله‌ای: 

در این حرکت لباس‌ها به بالاترین نقطه در داخل دیگ(درام) برده شده و سریعا به پایین انداخته می‌شوند. در این روش علاوه بر ارایه شستشویی قدرتمند از چروک شدن لباس‌ها نیز جلوگیری به عمل می‌آید.


تاب دادن: 

این حرکت بسیار ملایم برای شبیه سازی حرکات شستشوی ملایم دستی، مخصوص لباس‌های ظریف و حساس می‌باشد. در این سیستم از حرکت‌های دست انسان در هنگام شستشوی لباس به صورت سنتی الگوبرداری شده است و این حرکت‌ها توسط چرخش‌های دیگ ماشین لباسشویی شبیه‌سازی می‌شوند تا شستشوی البسه به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. همچنین باعث می‌شود که بتوانیم برای لباس‌های مختلف با الیاف متفاوت، حرکت مناسب را انتخاب و از بهترین عملکرد بهره‌مند شویم. این ویژگی مانع از باقی ماندن آثار پودر شستشو بر روی البسه در مقایسه با دیگر محصولات مشابه در بازار گشته و رنگ و شفافیت پارچه‌ها را حفظ می‌کند.

 

مزایای لباس شویی های دایرکت درایو( motion direct drive)

لباسشویی‌های جدید که در شرکت های کره ای مانند ال جی، سامسونگ و دوو ساخته می‌شوند همه به تکنولوژی جدید دایرکت درایو مجهز هستند، یعنی مستقیما موتور لباسشویی را روی درام لباسشویی پیاده کرده و دیگر خبری از تسمه و پولی نیست و این کار مزایایی دارد.

۱_ کاهش مصرف برق

۲_کاهش صدا به خاطر حذف شدن بعضی قسمت‌های مکانیکی

۳_ افزایش دور موتور تا ۲۰۰۰ دور و خشک‌تر شدن لباس‌ها در دور خشک‌کن

۴_کاهش وزن لباسشویی به خاطر حذف وزنه‌های بالانس (تعادلی)

۵_ افزایش کیفیت شستشو و تنوع برنامه‌ها

۶_کاهش هزینه تعمیر و نگهداری

۷_استفاده از سنسور هال به جای تاکو

۸_ کنترل دور چپ و راست و خشک کن با دقت بالا

۹_مصرف انرژی کمتر نسبت به لباسشویی‌های تسمه‌ای

 

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha