02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مفهوم مکانیسم Hygiene fresh در یخچال چیست

سیران قامیشه 29 /آذر/ 1400
مفهوم مکانیسم Hygiene fresh در یخچال چیست

مفهوم مکانیسم Hygiene fresh در یخچال چیست؟ 

ممکن است هنگام خرید یک یخچال با اصطلاح Hygiene fresh برخورد کرده باشید و در مورد آن کنجکاو شده باشید که این اصطلاح چیست؟ و چگونه مکانیسمی است؟ توجه داشته باشید که هر محصولی از یک سری فناوری های جدید و کاربردی بهره می‌برد که هر نوع به نحوه خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. فناوری Hygiene fresh نیز یک قابلیت عالی می باشد که امروزه در بیشتر یخچال ها وجود دارد. در واقع این قابلیت خارق العاده بی نظیر یک نوع فیلتر بهداشتی پیشرفته است که ساختاری متفاوت بسیار عالی دارد که همین امر سبب شده است تا این قابلیت کارایی بی نظیری را ارائه دهد. نحوه عملکرد این محصول بسیار متفاوت می باشد به گونه ای که علاوه بر میکروب زدایی داخل یخچال، عملکرد بو زدایی را نیز انجام می دهد که این از ویژگی های منحصر به فرد این قابلیت به شمار می رود. ناگفته نماند که این فیلتر بهداشتی Hygiene fresh از ساختار چند لایه ای بهره می برد که هر لایه کارایی مخصوص خود را دارد که در ادامه این مقوله آن را کاملاً مورد بررسی قرار می دهیم. 


فیلتر بهداشتی Hygiene fresh چیست؟ 

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh یک نوع فیلتر می باشد که هوای داخلی یخچال را کاملاً استریلیزه می نماید و آن را از هر گونه بوی بد و میکروب عاری می نماید. این فیلتر بهداشتی خارق العاده بی نظیر از رشد و گسترش باکتری ها و میکروب ها جلوگیری می‌نماید و همچنین هر گونه بوی نامطبوع را در کمترین زمان ممکن از بین می برد. این فیلتر بهداشتی از 5 لایه ساخته شده است که هر لایه آن مختص کاری می باشد. لایه های این فیلتر بهداشتی شامل لایه هایی همچون 2 لایه فتوکاتالیست، 2 لایه فیلتر کربنی و یک لایه لامپ فرابنفش که لایه آخری می باشد. توجه داشته باشید که 2 لایه فتوکاتالیست جهت از بین بردن باکتری ها، قارچ ها، میکروب ها و ... در این فیلتر قرار گرفته اند و 2 لایه کربن جهت از بین بردن بوهای نامطبوع، از جمله بو های اسیدی و قلیایی که به شدت بر فاسد شدن مواد غذایی موثرند، در این فیلتر قرار گرفته است و در نهایت کلیه این لایه ها با هم سبب می شوند تا هوای داخل یخچال تا 99.99 درصد عاری از هر گونه میکروب، باکتری و هوای نامطبوع گردد. شایان ذکر است که این فیلتر بهداشتی به راحتی طی چند مرحله کلیه ی باکتری ها و میکروب ها را از بین می برد که این مسئله مزایای زیادی را به دنبال دارد و در کارکرد یخچال بسیار مؤثر می باشد. این فیلتر بهداشتی سبب می شود تا مواد غذایی بهتر، تازه تر و به مدت بیشتری در یخچال باقی بمانند و به طور کلی از فاسد شدن آن ها جلوگیری به عمل آورد. ناگفته نماند که با وجود این فیلتر می توانید مواد غذایی از جمله ماهی را در یخچال قرار دهید و نگران بوی بد داخل یخچال نباشید. 


زمان تعویض و نحوه تعویض فیلتر Hygiene fresh

همان طور که‌ می دانید هر فیلتر بهداشتی طی مدت زمانی تعویض می گردد که این فیلتر بهداشتی نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ اما تنها تفاوت آن با سایر فیلتر ها این است که نیازی به تعویض زود هنگام ندارد و به مدت طولانی به راحتی کار می کند و این بسته به یخچال و مواد غذایی است که در آن قرار می دهید؛ اما توصیه ما به شما این است که هر سال یک‌بار آن را تعویض نمایید تا کارایی بهتر ارائه دهد و بهتر یخچال را تهویه و استریلیزه نماید. برای تعویض این فیلتر بایستی فیلتر قبلی را جدا نموده و سپس در یخچال را ببندید و دکمه O را بر روی پنل نمایشگر فشار دهید تا چراغ فیلتر بهداشتی خاموش گردد و سپس در یخچال را باز نموده و سپس فیلتر جدید را بر روی جای فیلتر قبلی قرار دهید و آن را 30 درجه در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و به رول قبلی دکمه O را بر روی پنل فشار دهید تا فیلتر به صورت خودکار شروع به کار نماید. 


جمع بندی کلی 

فیلتر Hygiene fresh همان طور که گفتیم وظیفه پاک‌ سازی هوای داخل یخچال را بر عهده دارد و می تواند کلیه باکتری ها، میکروب ها و بوی نامطبوع را از دست دهد. این فیلتر بهداشتی فاسد شدن مواد غذایی را به تأخیر می اندازد و آن ها را به مدت بیشتری تازه نگه می دارد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha