08734212600 09170075232 09201498949
۰

ریسه LED درخت کریسمس مدل JT-EL

JT-EL Christmas tree LED string

۳۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

ریسه درخت کریسمس مدل JT-ELیکی از جشن های قدیمی در میان مسلمانان مسیحی جشن کریسمس می باشد که با گذشت زمان در اغلب کشور ها به عنوان جشن سال نو فراگیر شده است. در این جشن قدیمی مردم آمدن سال جدید را جشن می

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

 

ریسه درخت کریسمس مدل JT-EL 

یکی از جشن های قدیمی در میان مسلمانان مسیحی جشن کریسمس می باشد که با گذشت زمان در اغلب کشور ها به عنوان جشن سال نو فراگیر شده است. در این جشن قدیمی مردم آمدن سال جدید را جشن می گیرند و درخت کریسمس خود را تزئین می کنند که امروزه برخی ایرانیان این کار به عنوان یک جشن انجام می دهند و سایر مردم دنیا را در این مراسم همراهی می کنند. تزئین نماد جشن یا همان درخت کریسمس را معمولا با گوی های رنگی و ریسه های نور انجام می دهند. که این ریسه های نور کاربرد دیگری نیز دارند.

ریسه نور درخت کریسمس به شکل یک سری دایره با 16 آویز که به آن وصل هستند، باید سری ریسه را که قطر آن 8.5 سانتی متر است در بالاترین قسمت درخت قرار داد سپس آویز های ریسه را که طول هر کدام 2 متر می باشد را به سلیقه خود دور درخت بپیچید. این محصول از تعداد زیادی چزاغ LED تشکیل شده که رنگ آن ها سفید است. ریسه درخت کریسمس 8 مدل رقص نور مختلف دارد که می توانید آن را به دلخواه تنظیم کنید. توان مصرفی این محصول 4 ولت است و می توانید با دکمه آن نور ها را تغییر دهید و تایمر آن را تنظیم کنید.

همچنین با این ریسه نور می توانید اتاق کودکان و نوجوانان را زیباتر کنید یا آن را روی درخت های باغچه و حیاط خود نصب کنید، و با استفاده از این ریسه نور می توانید بالکن خود را به یک محیط گرم و صمیمی تبدیل کنید.
این محصول همراه خود یک آداپتور برق دارد که باید ریسه به آن متصل شود و بعد به پریز متصل کنید. ریسه LED درخت کریسمس با رنگ سفید یک محصول جذاب و زیبا برای استفاده در جشن های شما می باشد که می توانید آن را با یک قیمت مناسب در سایت اُولان کالا تهیه کنید. 
 

 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha