02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

تحلیل بر آبمیوه گیری 5 کاره یورولوکس EU_JE2749

مائده شریفی 30 /آذر/ 1401
تحلیل بر آبمیوه گیری 5 کاره یورولوکس EU_JE2749

تحلیل بر آبمیوه گیری 5 کاره یورولوکس EU_JE2749

آبمیوه گیری ها یکی از پر طرفدارترین لوازم آشپزخانه است که تقریبا همه خانواده ها از آن استفاده می کنند. این محصول به شما کمک می کند که آبمیوه های تازه و سالم را به آسانی و در زمان کوتاه در منزل خود تهیه کنید و از نوشیدن آبمیوه های بدون افزودنی و سرشار از ویتامین لذت ببرید. آبمیوه گیری های خانگی انواع مختلفی دارند و از تنوع بالایی برخوردار می باشند. یکی از آبمیوه گیری های محبوب و با کیفیت در بازار لوازم خانگی آبمیوه گیری 5 کاره 2749 از برند یورولوکس می باشد، که در این مطلب قصد داریم این محصول را به طور کامل بررسی کنیم و قابلیت های آن را شرح دهیم. این آبمیوه گیری 5 کاره علاوه بر دستگاه آبمیوه گیری یک سری لوازم جانبی دیگر دارد که کارایی دستگاه را افزایش می دهند و در ادامه کاربرد هر یک از این لوازم را بیان می کنیم.

آبمیوه گیری ها دستگاه هایی با کاربری ساده هستند که با استفاده از یک تیغه میوه و سبزیجات را پوره می کنند، پوره این میوه ها از یک فیلتر عبور می کند و تفاله آن ها در مخزن تفاله ریخته می شود و آبمیوه شفاف به دست آمده از شیر کوچک دستگاه درون پارچ آبمیوه گیری ریخته می شود. فناوری این دستگاه پیچیده نیست به همین دلیل افراد در سنین مختلف با رعایت نکات ایمنی می توانند از این محصول استفاده کنند. دستگاه های آبمیوه گیری توانایی گرفتن آب میوه و سبزیجات مختلف را دارند و توانایی آماده سازی انواع نوشیدنی های مغذی را دارند.

مشخصات آبمیوه گیری یورولوکس EU_JE2749

توان مصرفی: به طور کلی توان مصرفی به معنی میزان انرژی الکتریکی است که دستگاه مصرف می کند، این میزان انرژی مصرف شده قدرت و سرعت دستگاه شما را نشان می دهد. توان مصرفی این آبمیوه گیری 1400 وات است که نشان دهنده کیفیت و کارایی عالی این محصول می باشد. قدرت 1400 واتی این آبمیوه گیری امکان درست کردن انواع آبمیوه را در زمان کوتاه به شما می دهد.
تنظیمات سرعت: یکی از قابلیت های ویژه در این آبمیوه گیری تنظیمات سرعت مختلف است، آبمیوه گیری یورولوکس 2749 دارای 5 سرعت مختلف است که می توان آن ها را برای کارهای مختلف استفاده کرد. این 5 سرعت مختلف برای دستگاه آبمیوه گیری و سایر لوازم جانبی کاربرد دارند و با استفاده از آن می توان سرعت را متناسب با مواد که استفاده می کنید تنظیم کنید تا به شکل و فرم دلخواه شما برسند. این سرعت ها از آهسته به دور تند هستند که بیشترین حالت آن به کارگیری همه توان دستگاه است.
مخزن آبمیوه گیری: مخزن این آبمیوه گیری به صورت یک پارچ پلاستیکی شفاف و مقاوم است که ظرفیت آن 1.2 لیتر می باشد و حجم خوبی از آبمیوه را در خود جای می دهد. این مخزن شفاف یک طراحی مناسب با دستگاه دارد که باعث می شود آبمیوه بدون ریخته شدن به آسانی درون مخزن ریخته شود و فضای کمی را در کابینت ها می گیرد.
مخزن تفاله آبمیوه گیری: مخزن تفاله در دستگاه های آبمیوه گیری همانطور که از نامش پیداست یک محفظه برای جمع آوری تفاله میوه ها و سبزیجاتی است که آب آن ها گرفته شده است. این مخزن مستقیما به دستگاه آبمیوه گیری وصل است اما قابلیت جدا شدن و شستشوی آسان را دارد. گنجایش مخزن تفاله آبمیوه گیری یورولوکس 2 لیتر است که حجم زیادی از تفاله را درون خود جمع می کند و فضای کافی را برای آب گیری میوه های زیاد دارد. بهتر است که این مخزن را پس از هر بار پر شدن بدون ایجاد فشار اضافی خالی کنید تا دو طرف دستگاه از نظر وزن متعادل باشد و به موتور آبمیوه گیری فشار نیاید.
جنس تیغه آبمیوه گیری: تیغه و فیلتر (صافی) این آبمیوه گیری روی یک قطعه قرار گرفتند و مستقیما هنگام آب گیری میوه ها پوره می شوند و از فیلتر دستگاه عبور می کنند. جنس این فیلتر از استیل ضد زنگ است و در برابر شستشو و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. این تیغه و فیلتر کیفیت خوبی دارند و مدت زمان طولانی بدون کند شدن کار می کنند اما در صورت بروز مشکل به آسانی می توانید این قطعه را تعمیر کنید و یا آن را با یک قطعه جانبی هماهنگ جایگزین کنید.

قابلیت های آبمیوه گیری 2749

صفحه دیجیتالی: سرعت ها و عملکردهای مختلف آبمیوه گیری 2749 با استفاده از یک پنل لمسی که روی پایه دستگاه قرار دارد کار می کنند. این صفحه دیجیتالی یا همان پنل لمسی کارکرد دستگاه را ساده می کند و به راحتی و بدون دردسر می توان آن را تمیز کرد.روی این پنل لمسی دکمه های پاور، پالس و کم و زیاد شدن سرعت قرار دارد و در کنار آن ها روی LCD کوچک وضعیت دستگاه نشان داده می شود.
عملکرد پالس: یکی از ویژگی های قابل توجه در این آبمیوه گیری عملکرد پالس است که برای همه دستگاه های این محصول کاربرد دارد. عملکرد پالس که به آن عملکرد ضربه ای نیز گفته می شود، یک قابلیت عالی برای آبمیوه گیری است. در هنگام استفاده از این قابلیت تیغه های دستگاه به صورت ضربه های کوتاه می چرخند و باعث می شود که مواد باقی مانده که گیر کرده اند از تیغه ها جدا شوند و تمام مواد را به خوبی با یکدیگر مخلوط می کند. عملکرد پالس روی پنل لمسی آبمیوه گیری با یک دکمه خاص مشخص شده است.
پایه ضد لغزش: این ویژگی تقریبا در همه وسایل برقی آشپزخانه وجود دارد و می توان گفت یک اصل لازم برای این محصولات می باشد. پایه های ضد لغزش از تکان خوردن دستگاه هنگام کار جلوگیری می کنند و مانع افتاده آبمیوه گیری از روی سطوح می شود. به طور کلی این پایه ها یک سپر ایمنی برای محافظت از دستگاه می باشند.

سیستم ایمنی هوشمند: این سیستم که با نام سوئیچ ایمنی هم شناخته می شود از خطرات و آسیب های احتمالی که ممکن است هنگام کار با دستگاه برای کاربر پیش بیاید جلوگیری می کند. این سیستم ایمنی تا زمانی که همه قطعات به درستی در جای خود قرار نگیرند مانع کار کردن و روشن شدن دستگاه می شود. سیستم ایمنی هوشمند باعث می شود که قطعه های آبمیوه گیری مدت زمان زیادی سالم و بدون مشکل باقی بمانند.
قابلیت تفکیک قطعات: این قابلیت به شما کمک می کند که قطعه های آبمیوه گیری را از یکدیگر جدا کنید و آن ها به آسانی تمیز کنید. تفکیک قطعات دستگاه از هم باعث می شود که هر کدام از آن ها به شیوه مناسب شسته شوند و در جای درست خود قرار بگیرند.
سیستم ضد چکه: شیر کوچکی که آب میوه از آن خارج می شود در بیشتر آبمیوه گیری ها چکه می کند و باعث می شود که قطره های آبمیوه روی سطم ریخته شوند و باعث کثیف شدن محیط اطراف می شوند. به همبن دلیل در این دستگاه سیستم ضد چکه قرار داده شده است تا در هنگام کار با آبمیوه گیری دستگاه شما چکه نکند و بدنه و اطراف دستگاه تمیز باقی بماند.
سایز دهانه وودی: دهانه ورودی آبمیوه گیری ها در قسمت بالای دستگاه است و میوه ها برای آبگیری از این قسمت وارد دستگاه می شوند. سایز دهانه ورودی این محصول 75 میلی متر است که برای استفاده در خانه مناسب می باشد. برای آب گیری میوه ها و سبزیجات همیشه باید آن ها را به قطعات کوچک تقسیم کنید تا بهتر آب گیری شوند و به موتور دستگاه فشار نیاید، این کار کارکرد دستگاه را افزایش می دهد.

آپشن های جانبی آبمیوه گیری یورولوکس 5 کاره

خردکن: یکی از لوازم خانگی که با هزینه زیاد به طور جداگانه تهیه می شود خردکن ها هستند. خردکن ها دستگاه هایی کوچک با توانایی خرد کردن و ریز کردن انواع مواد مانند گوشت، میوه، سبزیجات، مغزیجات و... هستند، به طور کلی بیشتر مواد غذایی سفت و نرم را می توان با این خردکن آماده کرد و می توانید کارهای آشپزی خود را بدن اتلاف وقت با این خردکن انجام داد.
مخلوط کن: این آبمیوه گیری یک مخلوط کن 1.5 لیتری همراه خود دارد که با استفاده از آن می توان انواع نوشیدنی ها، مایه دسرها، سوپ پوره، فرنی و سس ها را درست کرد. این مخلوط کن کارهای مخلوط کردن، میکس کردن و هم زدن مواد غذایی را انجام می دهد و در زمان کوتاه مواد را آماده می کند.
آسیاب: آسیاب ها دستگاه هایی کوچک با کارایی فراوان هستند که توانایی آسیاب کردن و پودر کردن انواع ادیه، دانه ها، آجیل و خشکبار را دارند. با استفاده از آسیاب می توانید کارهایی مانند پودر کردن دانه های قهوه و یا آسیاب کردن سبزی خشک را در خانه انجام دهید و یک پودر معطر و تازه را از مواد مختلف به دست آورید.
آب مرکبات گیر: با استفاده از دستگاه آبمیوه گیری می توان آب انواع میوه ها و مرکبات را گرفت اما گاهی اوقات میزان کمی از آب میوه را نیاز دارید، که در این حالت با استفاده این آب مرکبات گیر دستی به آسانی یک لیوان آب میوه تازه را تهیه کنید. این مرکبات گیر برای کارهایی همچون گرفتن آب لیمو تازه برای دستور پخت غذاها و سالاد نیز کاربرد دارد و نیازی نیست که زمان زیادی را صرف گرفتن آب مرکبات کنید.

طراحی ظاهری آبمیوه گیری EU_JE2749

آبمیوه گیری یورولوکس 2749 یک طراحی مدرن و دلنشین دارد که جنس کلی آن از استیل می باشد و قسمت هایی از آن با پلاستیک مشکی پوشش داده شده اند، این ترکیب رنگ نقره ای استیل و پلاستیک مشکی یک ظاهر ساده برای این دستگاه فراهم آورده است که امکان هماهنگ شدن با وسایل همه آشپزخانه ها را دارد. وزن این دستگاه 4.8 کیلوگرم است و ابعاد آن 180*270*390 است که یک اندازه مناسب را برای این دستگاه خانگی فراهم می کند.

آبمیوه گیری 5 کاره یورولوکس یکی از بهترین آبمیوه گیری ها برای استفاده خانگی است که با آپشن های جانبی زیادی که دارد می تواند کار چند محصول را به طور همزمان با صرفه جویی در هزینه ها برای شما انجام دهد. این آبمیوه گیری کیفیت و کارایی فوق العاده ای دارد که در کنار این قابلیت ها از قیمت مناسبی برخوردار است برای خرید این آبمیوه گیری عالی می توانید به سایت ما (اُولان کالا) مراجعه کنید و از سایر مححصولات ما در برندهای مختلف نیز دیدن فرمایید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha