02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کاربرد آبمیوه گیری 4 کاره دسینی

هدیه کریمیان 16 /اسفند/ 1400
کاربرد آبمیوه گیری 4 کاره دسینی

کاربرد آبمیوه گیری 4 کاره دسینی

وسیله ی ضروری که در هر خانه وجود آن اجباری است و قطعا باید به خرید آن توجه کنید آبیموه گیری می باشد. با توجه به اینکه محصولات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند و همچنین برندهای با تجربه ای در حال رقابت و تولید هستند، دسینی توانسته تا کنون از خریداران خوبی برخوردار باشد. اگر در سایت اولان کالا دقت کنید محصولات مختلفی از جمله قهوه ساز، چرخ گوشت و ابمیوه گیری دسینی وجود دارند که از رنج قیمت مناسبی بهره می برند. 

حال اگر بخواهیم به بررسی محصول چهار کاره دسینی بپردازیم باید ابتدا با تیغه و عملکرد دستگاه آشنا شوید. منظور از 4 کاره بودن آبیموه گیری یعنی اینکه قابلیت مخلوط کن، خرد کن و آسیاب کن نیز برای این ابیموه گیری تعریف شده است. توسط یک ابیموه گیری علاوه بر درست کردن نوشیدنی و اسموتی های خوشمزه؛ توانایی خرید کردن انواع سبزیجات را خواهید داشت که برای افرادی که روزانه مشغول هستند و می خواهند وعده غذایی سریعی را حاضر کنند بسیار کاربردی است. 

اگر بخواهیم آبمیوه گیری های 4 کاره دسینی را نام ببریم ابتدا به مدل 222 و 444 اشاره خواهیم کرد. طراحی و مقاومت بدنه ی این ابیموه گیری ها تحسین بر انگیز است. زیرا بالا بودن مقاومت و طراحی راحت یکی از دلایل مهم برای خرید کاربران است. اگر می‌خواهید بیشتر با کاربرد این ابمیوه گیری پرفروش آشنا شوید تا ادامه مقاله امروز با اولان کالا همراه باشید. 

اگر به صورت جدا گانه عملکرد هر کدام از کاربرد های دسینی را تعریف کنیم شامل:

مخلوط کن: در فصل تابستان هنگامی که هوا گرم است وجود یک مخلوط کن در خانه بسیار لذت بخش است. زیرا قابلیت مخلوط کن علاوه بر این که از ظرفیت بالاتری بهره می برد امکان درست کردن انواع دسر و اسموتی های سرد و خوش طعم را فراهم می کند.  

آسیاب کن: این قابلیت برای آسیاب کردن گوشت و درست کردن قیمه های خانگی بسیار به درد بخور است. یعنی اگر جزو کسانی هستید که خیلی به تمیزی غذاها توجه می کند؛ آسیاب کن بسیار برای شما مناسب می باشد.

خردکن:خرد کردن آجیل از جمله گردو یکی از سخت ترین کارهایی است که خانم های خانه دار با آن مواجه هستند. به غیر از این یخ و یا سبزیجات هم جزو همین دسته از مواد است. همچنین لازم به ذکر است که خرد کردن جزو آن عملکردهایی است که ریخت و به پاش زیادی دارد.. 

آبمیوه گیری: تقریبا همه ما با عملکرد آبمیوه گیری آشنا هستم و همانطور که از نامش پیداست توانایی درست کردن آمبیوه های متنوعی را در اختیار کاربر می دهد.


دسینی برای  بالا بردن سرعت و دقت آبمیوه‌ گیری از چه نوع تیغه و صافی استفاده کرده است؟

گرفته شدن کامل و بی ‌نقص آب میوه از میوه‌ های داخل دستگاه اصلی ‌ترین کار یک آبمیوه‌ گیری می‌ باشد. همین مسئله موجب شده که دسینی جهت بالا بردن سرعت و دقت عمل آبمیوه گیری 4 کاره خود از تیغه ‌های مرغوب، برنده و تیز و همچنین یک صافی با منافذ بسیار ریز و برنده برای برش دادن میوه، جداسازی آبمیوه و تفاله در این دستگاه استفاده کند.

ویژگی تیغه های آبیموه گیری 4 کاره دسینی عبارتند از:

جنس استیل ضد زنگ می‌باشد
دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است
به راحتی شسته می‌شود
با گذر زمان و استفاده طولانی مدت دچار خوردگی نمی‌شود
بر روی طعم و مزه آبمیوه نیز تأثیر منفی نمی‌گذارد
جنس تیغه‌های این دستگاه نیز که بر روی شیارهای صافی قرار می‌گیرد از استیل ضد زنگ است که بسیار دیر کند می‌شود
مقاومت و استحکام بالایی دارد
به راحتی می‌توان این تیغه‌ها را تیز کرد.
در استفاده طولانی مدت نیز دچار خوردگی و شکستگی نمی‌شود.
 با تمامی این مزیت های مثبت مطمئنن بهترین گزینه خرید برای شما آبمیوه گیری های دسینی است. 

جهت عدم کثیف کاری در آبمیوه گیری های دسینی:  

برای همه کاربران چکه کردن آبمیوه از دستگاه آبمیوه‌ گیری و کثیف شدن سطح بدنه دستگاه حس ناخوشایند و آزار دهنده می ‌باشد. طراحان آبمیوه‌ گیری دسینی آن را به سیستم ضد چکه مجهز کرده‌ اند که از چکه کردن آبمیوه و کثیف شدن اطراف دستگاه بر روی سطوح پیشگیری می‌ کند. طراحی این سیستم بر روی دستگاه بسیار ساده اما کاربردی می‌باشد و برای فعال کردن آن کافی است کاربر لوله خروجی آبمیوه‌ گیری را به طرف بالا فشار دهد.

هنگام فشار این قسمت به طرف بالا صدای کلیک شنیده می‌شود که نشانگر قفل شدن خروجی آبمیوه می‌باشد و با انجام این کار دیگر آبمیوه چکه نمی‌ کند و هنگام تخلیه آبمیوه به داخل پارچ نیز کاربر می ‌تواند لوله خروجی را به طرف پایین فشار دهد تا قفل درجه باز شود. لوله خروجی آبمیوه در این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده که به مرور زمان زنگ نمی‌زند و موجب عوض شدن و نامطلوب شدن طعم آبمیوه نیز نمی‌گردد.

ورودی بزرگ و مناسب برای انواع میوه ها

مشکلاتی که کاربران در حین درست کردن آبمیوه با ان رور به رو می شوند کوچک بودن دریچه دستگاه است. یعنی اگر مایل باشید با آبمیوه گیری ،آب سیب درست کنید باید حتما میوه را به چند قسمت تقسیم کنید. خوشبختانه دریچه و یا ورودی این ابیموه گیری بزرگ است و می تواند برای انواع میوه ها مناسب باشد. سایز دهنه ورودی آیموه گیری مدل 222 حدودا 75 میلی متر است. 

جزئیات همراه با آبیموه گیری چه کاربردی دارند؟

بر روی بدنه دستگاه جزئیاتی هستند که کاربر از عملکرد آن ها با خبر نیست. یا افراد بیشتر اوقات با قطعه هایی که همراه با آبمیوه گیری است آشنایی ندارد. به همین دلیل امروز می خواهیم باهم با نقاط نامفهوم ابمیوه گیری آشنا شویم. بر روی آبمیوه گیری 4 کاره دسینی دریچه ای وجود دارد که برای ریختن شکر به کار می رود. یعنی هنگام کار با دستگاه لازم نیست ابمیوه گیری را خاموش کنید چون به کمک این دریچه بلافاصله در حین کار هم امکان افزودن شکر و یا ادویه های دیگر به ابمیوه گیری است. 
اغلب آمیوه گیری ها دارای دو سرعت یا حداکثر سه سرعت هستند. اما در بعضی از ابمیوه گیری ها عمملکرد لحظه ای پلاس  وجود دارد. 

 

حال منظور از عملکرد پلاس چیست؟

عملکرد پلاس به عنوان گزینه ای شناخته می شود که افراد توسط آن می توانند به صورت دستی سرعت آبمیوه گیری را تغییر دهند. به همین دلیل اگر دقت کنید اکثر آبمیوه گیری های دسینی دارای عملکرد پلاس هستند. این ویژگی با توجه به نوع مواد غذایی هم تغییر می کند. یعنی شما در  قسمت خرد کن می توانید با عملکرد پلاس یخ را به راحتی خرد کنید و یا برای مخلوط کردن شربت و اسموتی های خوشمزه از کمترین سرعت آن استفاده کنید. 

منظور از سوییچ ایمنی چیست؟

هنگام خرید آبیموه گیری حتما به وجود سوییچ توجه کنید. یکی از راه های امنیتی که اکثر برندها در هنگام طراحی محصولاتشان به آن توجه می کنند پیاده کردن سویچ ایمنی است. این گزینه در مواقعی که تمامی قسمت های آبمیوه گیری در جای درست خود قرار گرفته باشند امکان روشن شدن دستگاه را فراهم می کند. این گزینه برای کسانی که فرزند خردسال دارند بسیار مناسب است. 

جمع بندی

امیدوارم با توضیحاتی که در مورد عملکرد و کارایی آبیموه گیری 4 کاره دسینی گفتیم توانسته باشید نسبت به خرید این محصول آگاهانه تر شوید. البته در هنگام خرید موراد بسیار زیادی هستند که باید به آن توجه کرد. از جمله مخزن، جنس بدنه و یا پارچ و توان مصرفی. برای همین تا می توانید در مورد خرید محصول مورد نظر خود تحقیق کنید و با بررسی سایر محصولات دیگری در اولان کالا سطح اطلاعات خود را بالا ببرید. قیمت تمامی محصولات با توجه به نرخ روز تعیین می شود پس سعی کنید حتما با کارشناسان ما نیز مشورت کنید. گارانتی و ضمانت کالا نیز جزو یکی از مهمترین بخش های خرید است که با اولان کالا کاملا آسوده خاطر خواهید بود. با تشکر فروان از صبوری و شکیبای شما.


 


 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha