02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

راهنمای خرید آبمیوه گیری

مائده شریفی 7 /مهر/ 1401
راهنمای خرید آبمیوه گیری

راهنمای خرید آبمیوه گیری:


یکی از وسایل برقی آشپزخانه که مدت زیادی است در کابینت های بسیاری از خانه ها جا خوش کرده و از محبوبیت زیادی برخوردار است دستگاه ابمیوه گیری می باشد. ابمیوه گیری به دلیل کارایی آسان و سرعت بالا در گرفتن اب میوه ها کم کم به یکی از وسایل های لازم در آشپزخانه ها تبدیل شد. امروزه مدل های مختلفی از آبمیوه گیری در بازار عرضه می شود که تک کاره و چند کاره هستند. در چند سال اخیر که مردم به سالم زندگی کردن روی اورده اند تهیه کردن یک ابمیوه طبیعی و سرشار از ویتامین بدون مواد افزودنی در خانه ایده ی خوبی است.

طراحی ظاهری و جنس آبمیوه گیری:


طراحی ظاهری کاملا مربوط به کارکرد دستگاه نیست اما زیبایی هم در آشپزخانه شما تاثیر دارد پس دستگاهی مطابق با سلیقه خود و دیزاین خانه ی خودتان انتخاب کنید. معمولا جنس دستگاه های ابمیوه گیری از پلاستیک و استیل می باشد یا ترکیبی از این دو جنس است. جنس ابمیوه گیری شما در وزن آن تاثیر دارد پس اگر وزن برای شما مهم است حتما به جنس دستگاه آبمیوه گیری دقت کنید.هر چند که آبمیوه گیری های استیل وزن بیشتری دارند اما نمای زیباتر و مدرن تری به خانه شما می دهد.


موتور و توان مصرفی:


در همه ی وسایل برقی توان مصرفی بسیار مهم است، چون رابطه ی مستقیم با سرعت و میزان هزینه ی مصرف انرژی دارد. روی برچسب های انرژی مصرفی که روی دستگاه های آبمیوه گیری وجود دارد میزان قدرت موتور و توان مصرفی نوشته شده و شما می توانید به آن ها مراجعه کنید. اما به طور کلی بین 500 تا 1500 وات می باشد، پس هنگام خرید حتما به این نکته دقت کنید.هر چقدر توان موتور آبمیوه گیری کم تر باشد میزان هزینه انرژی مصرفی کاهش می یابد.

میزان سرعت آبمیوه گیری:


سرعت ابمیوه گیری رابطه مستقیمی با موتور آن دارد پس اگر یک آبمیوه گیری با سرعت بالا می خواهید باید موتور آن نیز قوی باشد.هر چقدر سرعت دستگاه بیشتر باشد بازدهی آن بیشتر است و در زمان کمتری اب میوه ها گرفته می شود. این را هم در نظر بگیرید که سرعت دستگاه در کیفیت و غلظت ابمیوه تاثیر دارد و شما باید با توجه به نیاز مد نظر خود دستگاه را انتخاب کنید.

اهمیت جنس تیغه آبمیوه گیری:


همانطور که سرعت و توان مصرفی مهم هستند جنس تیغه آبمیوه گیری هم بسیار مهم است.اغلب جنس تیغه ها از فولاد تیتانیوم و فولاد و پلاستیک است، تیغه های پلاستیکی کاربرد کمتری دارند، بهتر است تیغه ها از جنس فولاد باشند چون مقاومت بیشتری دارند.تیغه ها باید ضد زنگ باشند تا عمرشان طولانی باشد. 

قیمت:


در خرید هر محصول قیمت اهمیت دارد شما باید با توجه به بودجه ای که دارید سعی کنید مناسب ترین آبیموه گیری را با توجه به نیاز های خودتان انتخاب کنید و تمام نکات را بسنجید، تعداد زیادی از برند ها و دستگاه های مختلف با کارایی های متفاوت وجود دارد پس بهتر است دستگاهی با رنج قیمتی مناسب و کارایی مورد نظرتان را خریداری کنید.
در اخر نکاتی همچون ظرفیت پارچ ، اندازه دهانه و سر و صدای تولید شده توسط دستگاه نیز مهم می باشد. اکثر آبمیوه گیری ها قطعات اضافه همراه خود دارند اگر شما یک آبمیوه گیری مقرون به صرفه می خواهید بهتر است تمرکز خود را روی خرید دستگاه اصلی بگذارید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha