02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

نقد و بررسی گوشت کوب برقی

مائده شریفی 6 /مهر/ 1401
نقد و بررسی گوشت کوب برقی

نقد و بررسی گوشت کوب برقی


با گذشت زمان و در طی چند سال اخیر نیاز به خرید لوازم برقی آشپزخانه افزایش یافته است. یکی از لوازم کاربردی و پرطرفدار گوشت کوب های برقی هستند که برای کارهای روزانه قابل استفاده می باشد.
گوشت کوب های برقی با قیمت مقرون به صرفه کارایی مخلوط کن و میکسرها را دارند و شما میتوانید برای پوره کردن، خرد کردن سبزیجات،میکس کردن سوپ و درست کردن نوشیدنی و اسموتی از گوشت کوب های برقی استفاده کنید.

طراحی ظاهری گوشت کوب های برقی:


اغلب گوشت کوب های برقی بدنه پلاستیکی و میله فلزی دارند و برخی از انها کاملا از جنس پلاستیک می باشند، بهتر است گوشت کوب های برقی که قابلیت جدا شدن قطعات را دارند خریداری کنید.گوشت کوب های برقی با وزن سبک امکان استفاده اسان را به شما میدهد و جابه جایی ان برای شما راحت میباشد، همچنین طراحی کوچک و جمع و جورشان باعث میشود که به راحتی در کابینت ها جای بگیرند. 
بدنه گوشت کوب های برقی: بدنه انها معمولا از جنس پلاستیک است برای همین کیفیت پلاستیک بدنه گوشت کوب برقی بسیار مهم است چون پلاستیک های معمولی در طول زمان دچار خوردگی و پوسیدگی میشود.
میله گوشت کوب برقی: میله ها اکثرا از جنس فلز میباشد که دارای نوع های متفاوت هستند، نکته مهم به کار بردن فلز های مقاوم و با کیفیت است چون فلزهای معمولی بیشتر در معرض زنگ خوردگی قرار دارند. بعضی از میله ها پلاستیکی هستند و معایبی دارند برای مثال نمیتوانید از موادغذایی داغ استفاده کنید. 

انواع گوشت کوب های برقی:


گوشت کوب برقی ساده: این نوع از گوشت کوب های برقی که صرفا جهت مصارف روزانه میباشد بیشتر برای پوره کردن و میکس کردن مواد غذایی کاربرد دارد.
گوشت کوب برقی چند کاره: این دسته از گوشت کوب های برقی که شامل چندین قطعه مختلف هستند. کاربرد زیادی دارند و قابلیت اسیاب کردن، رنده کردن و هم زدن را برای شما فراهم میکند.

گوشت کوب های برقی شارژی و کابلی: 


گوشت کوب های برقی به دو صورت شارژی و کابلی هستند، گوشت کوب های شارژی پس از مدت کوتاهی شارژ شدن برای چند ساعت قابل استفاده هستند و گوشت کوب های برقی کابلی بعد از متصل شدن کابل با پریز کار میکنند و با دریافت انرژی برق میتوان از انها استفاده کرد، به این نکته توجه کنید که طول سیم دستگاه چقدر است چون هم سیم های بلند و هم سیم های کوتاه میتواند دردسر ساز باشد.البته بعضی از گوشت کوب های برقی موجود در بازار همزمان قابلیت شارژی و کابلی را دارند و برای داشتن همزمان دو کارایی میتوانید این نوع از گوشت کوب های برقی را تهیه کنید. 

نوع موتور گوشت کوب های برقی:


نوع موتور و توان مصرفی ان در کالاهای برقی آشپزخانه بسیار مهم است. به طور معمول توان مصرفی استاندارد برای گوشت کوب های برقی 200 تا 1000 وات میباشد. دستگاهی با توان مصرفی 200 وات نمیتواند تمام نیاز های روزانه شما را برطرف کند ولی در هزینه مصرف برق صرفه جویی میشود. همینطور دستگاهی با توان 1000 وات کاربرد بیشتری دارد و کار با ان اسان تر میباشد اما هزینه های مصرفی شما را بیشتر میکند.

قیمت گوشت کوب های برقی:


با توجه به کاربرد های گوشت کوب برقی،  این دستگاه در بازار با قیمت های مناسبی ارائه میشود که میتوانید با توجه به نیاز های خودتان انواع مختلفی از ان را تهیه کنید . میانگین قیمت گوشت کوب های برقی از 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان میباشد که با توجه به کارایی و کیفیت دستگاه قیمت گذاری شده اند.
ایمنی دستگاه: گوشت کوب های برقی با توجه به استفاده راحتی که دارند نباید در دسترس کودکان باشند همچنین تیغه های فلزی که در زیر میله دستگاه قرار دارد میتواند در هنگام شستشو باعث اسیب رساندن به دست ها شود بنابراین نباید به طور مسقیم دست خود را داخل ان قرار دهید.

در این مقاله سعی کردیم شما را راهنمایی کنیم تا گوشت کوب برقی متناسب با نیاز های خودتان را خریداری کنید و انواع مختلفی از گوشت کوب های برقی را مورد بررسی قرار دادیم. با توجه به این مقاله محصول مورد نیاز خود را در بازار بیابید و از مزایا و معایب ان اگاه شوید.


  
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha