02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

طرز تهیه قهوه اسپرسو با دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec685

ژینو صداقت 23 /تیر/ 1401
طرز تهیه قهوه اسپرسو با دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec685

طرز تهیه اسپرسو با دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec685 :
نوشیدن یک فنجان قهوه بعد از خستگی خیلی می چسپد ، چون کاملا خستگی را از تن تان بیرون می کند .اما صحیح درست کردن آن هم مهم است.امروزه اکثر مردم قهوه مصرف میکنند .برای تهیه یک قهوه اسپرسوی خوب به دستگاه اسپرسوی باکیفیت و خوب نیاز دارید.اسپرسوساز دلونگی مدل ec685 با توان مصرفی خوب ،بدنه محکم و قابلیت درست کردن کاپوچینو و لاته و امکانات فوق العاده و باکیفیت و کاربردی دارد. اگر قصد خرید دارید تا اخر مقاله با ما همراه باشید.

اسپرسوساز دلونگی مدل ec۶۸۵ یک دستگاه حرفه ای و مدرن برای درست کردن اسپرسو می باشد در قسمت بالایی این محصول چند کلید وجود دارد که  هنگام استفاده از هر کدام  چراغ زیر آن روشن میشود دو کلید برای تعیین میزان قهوه که شامل یک فنجان یا دو فنجان و یک کلید دیگر برای درست کردن کف شیر است.

قهوه ها به روش های مختلفی آماده می شوند و این روش هاباعث میشود که طعم جدیدی در این نوشیدنی به وجود بیاید.درواقع اسپرسو نام یک روش از دم کردن قهوه است و برای دم کردن این نوع قهوه باید از دستگاه اسپرسوساز استفاده کرد . دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec685لذت نوشیدن یک قهوه بدون دردسر را برایتان مهیا می کند . 

اگر برای اولین بار است که از دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل ec ۶۸۵ استفاده میکنید باید این چیزهارا بدانید .دستگاه اسپرسو سازدلونگی مدل ec685 آسیاب ندارد و مناسب برای پودر قهوه و کیسه های قهوه ای باشد در این جعبه سه صافی متفاوت وجود دارد اگر قصد دارید یک فنجان قهوه درست کنید صافی کوچکتر را انتخاب کنید و یک پیمانه قهوه داخل آن بریزید و اگر میخواهید دو فنجان قهوه داشته باشیدصافی بزرگ تر را در جایگاه قرار دهید سپس صافی را به دستگاه متصل کنید و ظرف را زیر لوله های قهوه بگذارید سپس پنج بار کلید وسط دستگاه را فشار دهید تا دستگاه علاوه بر تمیز شدن هم گرم شود و هم برای کار آماده شود. توجه کنید قاب صافی را وقتی که دستگاه را تخلیه می‌کنید بر ندارید و برای این کار پس از تهیه قهوه چند ثانیه منتظر بمانید.دستگاه اسپرسوسازدلونگی مدل ec685قابلیت ساخت کاپوچینو و لاته  و اسپرسو را دارد و به این دلیل یک نازل بخار برای تولید کف شیر در کنار بدنه قرار گرفته است.در این اسپرسوساز دلونگی مدل ec685 قهوه ی خروجی و کف شیر در آن کیفیت بسیار خوبی دارد.
برای اینکه کف شیر بهتر شود  قبل از بخار آن در ظرف دیگری ازاین قابلیت استفاده کنید تا دستگاه کاملا برای تولیدبخار آماده شود.

این دستگاه اسپرسوساز دلونگی ec685 می تواند به شما درگرم کردن فنجان قهوه تان کمک کند .گرم کردن فنجان ها قبل از استفاده اسپرسو به منظور دیرتر سرد شدن اسپرسو و محتویات داخل فنجان است همچنین مانع از تغییر دمای فنجان و ترک خوردن فنجان میشود دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل ec۶۸۵ از طریق سیستم شستشوی خودکار قابلیت رسوب زدایی دارد بعد از هر بار استفاده کافی است دستگاه را روشن کنید تا آب جوش از دستگاه خارج شود و  قطعات داخلی دستگاه را تمیز کند.

اگر اسپرسو یا قهوه  با اسپرسوساز با کیفیتی درست شود لذت نوشیدن آن چند برابر می شود به این دلیل چند نوع از ویژگی های اسپرسو ساز دلونگی مدل ec۶۸۵ را به شما معرفی می کنیم.
اسپرسوساز دلونگی مدل ec۶۸۵ قابلیت ساخت کاپوچینو را دارد .

توان مصرفی آن ۱۳۵۰ وات است.

دارای یک مخزن بزرگ و یک مخزن شفاف در پشت دستگاه است.

ارتفاع لیوان  در آن قابل تغییر است .

می تواند کف شیر را تولید کند و  برای پودر و کیسه قهوه مناسب میباشد.

دارای سه صافی متفاوت و تمپر قهوه می باشد همچنین می تواند شیر را گرم میکند و آب جوش را تولید کند .

فشار بخار آن ۱۵ بار است و با دستگاه اسپرسوساز دلونگی مدل ec۶۸۵ میتوان غلظت قهوه را تنظیم نمود و شست و شوی قابلیت خودکار را هم دارد .

از سیستم سلف پرایمینگ به خوبی بهره می برد و دارای قابلیت گرم کردن لیوان ها و فنجان ها می باشد .

از استیل ضد زنگ ساخته شده است که به علاوه بر زیبایی آن بسیار محکم هم است ، بخار و گرما بر روی بدنه دستگاه اسپرسو ساز دلونگی مدل ec۶۸۵ هیچگونه تاثیری ندارد و تا سالها می تواند برای شما کار کند همین ضد زنگ بودن دستگاه باعث شده تا شست و شوی آسان را داشته باشید و زنگ نزند و همچنین تنوع رنگ های آن از جمله مشکی نقره ای و قرمز است که هر سه رنگ آن بسیار زیبا می باشند و کار را برای انتخاب شما سخت می کند.

در کل انتخاب یک اسپرسو ساز مناسب برای درست کردن اسپرسو و قهوه با کیفیت باعث سردرگمی خریداران شده است. پیشنهاد ما به شما اسپرسوساز چند کاری با با کیفیت دلونگی مدل ec۶۸۵ می باشد زیرا دلونگی یکی از بهترین سازندگان اسپرسو ساز در جهان است و همچنین کیفیت ساخت این دستگاه همراه با خدمات پس از فروش تضمینی است.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha