02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی و بررسی چند چرخ خیاطی حرفه ای برند ژانویه

ادیبه کریم پور 30 /آبان/ 1402
معرفی و بررسی چند چرخ خیاطی حرفه ای برند ژانویه

معرفی و بررسی چند چرخ خیاطی حرفه ای برند ژانویه


یکی از هنرهایی که در کل جهان از آن استقبال گرمی می‌ شود، طراحی لباس و دوخت آن می‌ باشد. چرخ خیاطی یکی از محصولاتی است که مهمترین نقش را در این باره ایفا می‌ کند. برای کسانی که می‌ خواهند در خانه کسب و کار کوچک خانگی داشته باشند و یا برای خود لباس‌ های مورد نظر را بدوزند، عالی می‌ باشد. داشتن یک چرخ خیاطی خوب لازمه هر خانه ای است و باعث می‌ شود کاربر بتواند به راحتی پارچه‌ های خود را بدوزد و یا لباس‌ های قدیمی خود را تعمیر کند. برندهای زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که چرخ خیاطی‌ های با کیفیت و خوبی را تولید و عرضه بازار می‌ کنند. یکی از برندهای تولید کننده که مطمئناً بسیاری از شما اسم آن را شنیده‌ اید برند ژانومه می‌ باشد که بهترین محصولات را با کیفیتی عالی تولید می کند تا کاربر بتواند نتیجه‌ ای عالی از آن ها دریافت کند. چرخ خیاطی‌ های ژانومه با فناوری و قابلیت‌ های متفاوتی مجهز شده‌ اند تا بتوانید با توجه به کاری که می‌ خواهید با آن انجام دهید، دستگاه مورد نظر را بیابید. با توجه به مدل‌ های متفاوت آن ها ممکن است انتخاب یک چرخ خیاطی نیمه حرفه‌ ای و کاربردی کمی دشوار باشد. امروزه ما در این مطلب چند چرخ خیاطی برند ژانومه با فناوری و قابلیت‌ های نسبتاً حرفه‌ ای به شما معرفی می‌ کنیم تا بتوانید راحت‌ تر آن ها را برای استفاده شخصی خود انتخاب کنید. تمامی مدل‌ هایی که معرفی می‌ کنیم در سایت اولان کالا موجود می‌ باشند و می‌ توانید با بهترین قیمت و کیفیت آن ها را تهیه کنید. همچنین مدل‌ های بیشتری از چرخ خیاطی در سایت موجود می‌ باشد که برای مشاهده آن ها به وب سایت اولان کالا مراجعه کنید. 


1. چرخ خیاطی ژانومه مدل XL-603


تعداد برنامه دوخت: 59
تعداد برنامه حاشیه دوزی: 7
دور موتور: 860
عرض دوخت: 7 میلی متر 
طول دوخت: 4 میلی متر 
سایز سوزن: 9 الی 18
سیستم ماکو: نیم دور تمام فلز
جنس بدنه: آیرودینامیک 
جنس قطعات داخلی: آلومینیوم سبک
نوع کنترل: نمایشگر دیجیتالی و دکمه
قابلیت های دیگر: دوخت حلقوی، بازوی آزاد، دوخت معکوس، سیستم فشار پایه، دوخت دکمه و جا دکمه


یکی از چرخ خیاطی هایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، چرخ خیاطی ژانومه مدل 603 می باشد که ویژگی و قابلیت های پیشرفته ای مجهز شده است و به کاربران امکان می دهد به راحتی لباس و پارچه های خود را بدوزند. این چرخ خیاطی از برنامه های زیادی برای دوخت و دوز بهره می برد که برای کسب و کارهای خود نیز می توانید از محصول بی نظیر استفاده کنید. تعداد برنامه های دوخت این محصول 59 عدد هستند که از جمله گلدوزی، ساده دوزی، تکه دوزی، زیگزاگ، رفوکاری، پس ‌دوزی، زیپ دوزی، دوخت لبتو، لبه دوزی، دکمه دوزی و جا دکمه، ژرسه دوزی و... می باشند. همچنین با داشتن 7 برنامه ی دوخت حاشیه می توانید مانتو و لباس های مجلسی خود را به راحتی بدوزید. این چرخ خیاطی دارای عرض دوخت 7 و طول 4 می باشد و سایز سوزن 9 الی 18 است.سیستم ماکوی آن نیم دور تمام فلز است و با قطعات داخلی آلومینیوم سبک آن، چرخ خیاطی را بسیار سبک وزن تر می کند. همچنین جنس بدنه ی آن آیرودینامیک است که در برابر ضربه و خش بسیار مقاوم است. نماشیگر دیجیتالی آن به شما امکان می دهد برنامه های دوخت را راحت تر انتخاب کنید و همچنین طول دوخت را راحت تنظیم کنید. رنگ این محصول سفید ساده می باشد که تنها شکل دوخت ها روی آن برای انتخاب ساده تر طراحی شده است. 


2. چرخ خیاطی ژانومه مدل XL-601


تعداد برنامه دوخت: 30
دور موتور: 860
عرض دوخت: 7
طول دوخت: 5
سایز سوزن: 9 الی 18
سیستم ماکو: تمام دور ماکو (تعویض آسان ماسوره)
جنس بدنه: آیرودینامیک 
جنس قطعات داخلی: آلومینیوم سبک 
نوع کنترل: نمایشگر دیجیتالی و دکمه 
قابلیت های دیگر: دوخت حلقوی، بازوی آزاد، دوخت معکوس، سیستم فشار پایه، دوخت دکمه و جا دکمه


دومین چرخ خیاطی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، چرخ خیاطی ژانومه مدل 601 می باشد که همانند چرخ خیاطی قبل از بهترین ویژگی ها برای ارائه کار بهتر بهره می برد. این چرخ خیاطی دارای یک موتور با 860 دور می باشد که در مدت زمان کمی می تواند دوخت زیادی را برای شما روی پارچه بدوزد. تعداد برنامه های دوخت این محصول 30 عدد هستند که می توانید دوخت هایی مانند گلدوزی، تکه دوزی، زیگزاگ روی کش، رفوکاری، ساده دوزی، زیپ دوزی، لبه دوزی، دوخت لبتو، پس ‌دوزی، ژرسه دوزی و... را به راحتی روی هر پارچه ای اجرا کنید. عرض دوخت 7 و طول 5 می باشد که با سایز سوزن های 9 الی 18 مخی توانید لباس های خود را به راحتی بدوزید. سیستم ماکوی آن تمام دور ماکو (تعویض آسان ماسوره) می باشد. جنس بدنه آیرودینامیک و جنس قطعات داخلی آلومینیوم سبک است که وزن چرخ خیاطی را به طور چشمگیری کاهش داده است. نمایشگر دیجتالی آن باعث می شود عملکرد و انتخاب برنامه ها بسیار آسان و ساده تر باشد. قابلیت های دیگری که این چرخ خیاطی دارا است، عبارتند از سیستم فشار پایه، بازوی آزاد، دوخت حلقوی، دوخت معکوس، دوخت دکمه و جا دکمه می باشد.
 

3. چرخ خیاطی ژانومه مدل 1512


تعداد برنامه دوخت: 12
تعداد برنامه حاشیه دوزی: 9
دور موتور: 860
عرض دوخت: 4 میلی متر
طول دوخت: 5 میلی متر
سایز سوزن: 9 الی 18
سیستم ماکو: نیم دور تمام فلز 
جنس بدنه: فایبرگلاس 
جنس قطعات داخلی: آلومینیوم سبک 
نوع کنترل: گردانه تنظیم طول دوخت
قابلیت های دیگر: دوخت حلقوی، بازوی آزاد، دوخت دکمه و جا دکمه، دوخت معکوس، سیستم فشار پایه


یکی دیگر از چرخ خیاطی هایی که مورد بررسی قرار می دهیم، چرخ خیاطی ژانومه مدل 1512 می باشد که با پشتیبانی از قابلیت های بی نظیر می تواند بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد. این چرخ خیاطی دارای برنامه های متعددی برای دوخت های مختلف است تا بتوانید به راحتی لباس های مورد نظر خود را بدوزید. این چرخ خیاطی دارای 12 برنامه ی دوخت و دوز می باشد که دوخت هایی مانند راسته دوزی، گلدوزی، زیگزاگ، دکمه و جادکمه و... دارا است که می توانید به راحتی از طریق گردانه های آن، طول دوخت و نوع دوخت را تنظیم کنید. همچنین این چرخ خیاطی دارای 9 برنامه ی حاشیه دوزی است که برخی از لباس های خود می توانید از این برنامه های خفن استفاده کنید. دوخت و دوزهای لباس های شما با این چرخ خیاطی بسیار مرتب و سریع انجام می شود، زیرا دور موتور آن 860 دور در دقیقه است. عرض دوخت این چرخ خیاطی 4 و طول آن 5 میلی متر می باشد. این محصول ژانومه از سوزن سایز 9 الی 18 استفاده می کند. سیستم دور ماکو نیم دور تمام فلز است که فوق العاده عالی است. این چرخ خیاطی به دلیل قطعات داخلی آلومینیومی بسیار سبک بوده و باد بدنه ی فایبرگلاس از ضربه های ناگهانی و خط و خش جلوگیری می کند.


4. چرخ خیاطی ژانومه مدل JA-1412


تعداد برنامه دوخت: 14
دور موتور: 860
عرض دوخت: 5 میلی متر
طول دوخت: 4 میلی متر
سایز سوزن: 9 الی 18
سیستم ماکو: نیم دور تمام فلز 
جنس بدنه: فایبرگلاس 
جنس قطعات داخلی: آلومینیوم سبک 
نوع کنترل: گردانه تنظیم طول دوخت
قابلیت های دیگر: سیستم فشار پایه، بازوی آزاد، دوخت حلقوی، دوخت معکوس، دوخت دکمه و جا دکمه


آخرین محصولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، چرخ خیاطی ژانومه مدل JA-1412 می باشد که از موتور قدرتمندی برای این کار بهره می برد. این چرخ خیاطی دارای دور موتور 860 دور در دقیقه است که دوختی مرتب و عالی را در مدت زمان کمی برای شما می زند. با تعداد برنامه های دوخت آن می توانید انواع دوخت و دوزها را روی لباس های خود اجرا کنید. 14 برنامه ی دوخت دوز می تواند بسیار عالی برای یک چرخ خیاطی نسبتا حرفه ای باشد. عرض و طول دوخت آن 5 و 4 می باشند که با سوزن سایز 9 الی 18 می تواند دوختی مرتب که نه شل و نه سفت است، روی لباس ها اجرا می کند. همچنین با گردانه های آن می توانید طول دوخت را به دلخواه خود تنظیم کنید و نوع دوخت را انتخاب کنید. سیستم ماکوی آن، نیم دور تمام فلز است و بدنه ی آن از جنس فایبر گلاس و قطعات داخلی از جنس آلومینیوم سبک هستند که وزن چرخ خیاطی را کاهش داده اند. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha