02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی برند زرجوف و کلکسیون ادکلن های آن

نارین محمدی 25 /آبان/ 1402
معرفی برند زرجوف و کلکسیون ادکلن های آن

معرفی برند زرجوف و کلکسیون ادکلن های آن 

 


عطر و ادکلن دریایی ست پر از نمونه های جدید و روز به روز این صنعت بزرگ و پولساز مشغول به آپدیت شدن است. برندهای زیادی در سرتاسر جهان مشغول به تولید و ساخت عطر و ادکلن های متفاوت هستند و روزانه رقابت در بین آن ها دیده می شود. برند زرجوف ( Xerjoff ) نیز یکی از چندین برندهای معروف و محبوب در این زمینه می باشد، این شرکت در سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد و ادکلن های لوکسی تولید کرده است. بنیان گذار برند زرجوف فردی به نام سرجیو مومو ( Sergio Momo ) می باشد که در ایتالیا در شهر تورین متولد شده است اما سرجیو به واسطه ی علاقه ی خاصی که به هنر و خلق آثار لوکس و هنری داشت پس از گذشت مدتی به لندن نقل مکان کرد و در آن جا شروع به قرار گذاشتن و آشنایی با مدیران و طراحان تبلیغاتی زیادی کرد اما پس از مدتی و کسب دانش در این شهر به ایتالیا دوباره نقل مکان کرد و به واسطه ی حرفه ای بودن و کوالیتی بالایی که برای هر محصولی در نظر می گرفت با شرکت های بسیار مشهوری مانند رولز رویس، لانکوم و از این قبیل کار کرد، اما این پایان ماجرا نبود علاقه و عشق سرجیو مومو به گونه ای بود که مدام به کشورها و شهرهای هنری سفر می کرد و در مورد انواع محصولات هنری و لوکس تحقیق می کرد که در همین تحقیقات در شهر گراس در کشور فرانسه علاقه ی سرجیو به عطر و‌ ادکلن کشف شد و تصمیم گرفت که پس از بازگشت به کشور خود یعنی ایتالیا در این زمینه مشغول به کار شود.

 

 

سرجیو مومو به همراه دومینیک سالوو ( Dominique Salvo ) که یک‌‌ مدیر بسیار حرفه ای و کاربلد است برند زرجوف ( Xerjoff ) را در سال ۲۰۰۴ تاسیس کردند. اما تولید عطر این برند در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد و دلیل آن هم کمال گرایی سرجیو مومو بود. سرجیو به دلیل علاقه ی زیادی که به هنر دارد عطر و ادکلن ها را نیز به عنوان یک‌ اثر هنری می بیند و ادکلن های برند زرجوف همگی دارای کوالیتی و کیفیت بسیار بالایی هستند، همچنین از نظر طراحی بطری و شیشه نیز یکی از متفاوت ترین شیشه ها را در بین ادکلن ها دارد و چیزی که در این بین قابل مشاهده است این می باشد که تمامی ادکلن های کلکسیون برند زرجوف یک‌ مدل بطری را دارند و فقط از نظر رنگ‌ بندی متفاوت هستند. سرجیو همواره تاکید فراوانی بر کیفیت عطر و‌ ادکلن های خود داشته و بر این باور است که مردم لیاقت این را دارند که بهترین محصولات را استفاده کنند و تولید محصولی بی کیفیت توهین به خود و مردم می باشد، به همین دلیل این بنیانگذار متبحر خود شخصا بر روی تمامی محصولات خود نظر داشته و آن ها را آنالیز کرده است.

 


کیفیت بویایی و رایحه های ادکلن های زرجوف چگونه است؟


 در مورد رایحه ی عطرهای برند زرجوف اگر بخواهیم آن ها را تحلیل کنیم به این گونه است که تمامی این ادکلن ها از بهترین و منحصر به فردترین مواد عصاره گیری شده و ساخته شده است. عطر و ادکلن های برند زرجوف نمادی از لوکس ترین ادکلن های موجود است که می توانید همیشه به عنوان یک هدیه ی خاص و لاکچری از آن استفاده کنید. رایحه های این ادکلن ها برگرفته از رایحه های موجود در طبیعت است که با اسانس های بسیار گران قیمت ترکیب شده و در نهایت یک محصول لوکس را به‌ وجود آورده است. عطرسازانی که در این شرکت مشغول به کار بوده اند اعم از متیو ناردین، کریس موریس، لورا سانتاندر، ژاک فلوری، کریستین کربونل، آنجلین لپورینی، میروسلاو پتکوف و چند تن دیگر می باشند که همگی عطارهای بسیار محبوب و حرفه ای در این صنعت هستند. برند زرجوف یا زرژاف از سال ۲۰۰۷ که شروع به عرضه کردن ادکلن های خود کرده است تا کنون بیش از ۱۳۰ ادکلن را تولید کرده و هر بار کلکسیونی محشر و خارق العاده را به بازار معرفی می کند که هر کدام از این کلکسیون ها برگرفته از طبیعت می باشد. از لحاظ ماندگاری و کیفیت بو ادکلن های زرجوف می توان به ماندگاری چندین ساعته ی آن اشاره کرد، همانگونه که می دانید عطرها به چند دسته از لحاظ کیفیت بو و ماندگاری تقسیم می شوند. ادکلن هایی که از دسته عطرهای ادو پرفیوم و یا پرفیوم هستند به دلیل وجود بیشترین اسانس در ترکیبات آن ها دارای بیشترین ماندگاری نیز هستند و حتی از لحاظ قیمت نیز با سایر ادکلن هایی که از دسته بندی عطرهای ادوتویلت و ادکلن هستند متفاوت می باشند و نکته ای که در مورد ادکلن های برند زرجوف وجود دارد این است که تمامی عطر و ادکلن های آن از دسته عطرهای پرفیوم و یا ادو پرفیوم هستند و ماندگاری بالای ۸ ساعته دارند.

 


طراحی شیشه و بطری های برند زرجوف به چه صورتی است؟ 

 

از آنجایی که بنیان گذار شرکت زرجوف یعنی سرجیو مومو بسیار به هنر علاقه داشته و همواره در این زمینه چندین سال متوالی مشغول به کار و تحقیق بوده است در طراحی و تولید شیشه ی ادکلن های برند خود بسیار وسواس زیادی به خرج برده و در نهایت خروجی این وسواس شیشه های منحصر به فردی شد که از لحاظ زیبایی بصری یکی از زیباترین بطری های عطر و ادکلن است. سرجیو مومو برای تئلید بطری عطر و ادکلن های خود به همکاری با چندین طراح بزرگ و کاربلد روی آورد و به کمک و همکاری این گروه یک شیشه ی منحصر به فرد برای کلکسیون کازاموراتی طراحی کردند. نکته ای که در مورد طراحی شیشه های برند زرجوف وجود دارد این است که هر کلکسیونی که این برند تولید کرده است دارای یک سبک متفاوت از طراحی و شیشه است و ظاهر هر کلکسیون با کلکسیون دیگر متفاوت می باشد و به همین دلیل طرفداران پر و پا قرص ادکلن های شرکت زرجوف می توانند از روی ظاهر این عطر و ادکبن ها مجموعه های ادکلن را از یکدیگر جدا کنند.

 


محبوب ترین ادکلن های برند زرجوف کدام است؟به طور دقیق نمی توان گفت که محبوب‌ ترین عطرهای زرجوف کدام دسته است چرا که انتخاب ادکلن خوش بو یک امری شخصی است اما با توجه به میزان مصرف و فروش ادکلن های برند زرجوف می‌ توان گفت که محبوب ترین و پر طرفدارترین کلکسیون این مجموعه کلکسیون کازاموراتی ۱۸۸۸ ( Casamoratti 1888 ) است، این کلکسیون در سال ۲۰۰۹ به بازار معرفی شد و هنوز هم جزو پر فروش ترین های این برند است. اما کازاموراتی ۱۸۸۸ اولین کلکسیون این مجموعه نبود، اولین عطر برند زرجوف مجموعه XJ 17/17 ‌می باشد که بر روی این مجموعه حدودا یک سال با تبحر ترین عطارها روی آن کار کردند. از دیگر کلکسیون های برند زرجوف که به ترتیب تولید در پایین مشاهده می کنید شامل : 

• مجموعه XJ 17/17
• مجموعه Oud Start 
• مجموعه Shooting Stars
• مجموعه XJ 1861 
• مجموعه Join the Club 
• مجموعه Art Collection
• مجموعه Coffee Break
• مجموعه Mukhallat 
• مجموعه Velvet Collection 
• مجموعه کازاموراتی ۱۸۸۸


می باشد. این مجموعه ها هر کدام شامل چندین ادکلن هستند که هر کدام از آن ها نیز ادکلن های بسیار محبوبی داخل خود دارند، اما محبوب‌ ترین مجموعه ی این برند همانگونه که گفتیم مجموعه کازاموراتی ۱۸۸۸ است که شامل کلکسیونی از عطر و ادکلن های مردانه و زنانه است که متناسب با هر سنی در این مجموعه ادکلن وجود دارد و در این مقاله با چند ادکلن این کلکسیون محبوب آشنا می شویم.


کلکسیون ادکلن های کازاموراتی: 

 

• بوکت آیدل ( Bouquet Ideale ) 
• رجیو ( Regio ) 
• لیرا ( Lira ) 
• فیرو ( Fiero )
• مفیستو جنتیلومو ( Mefisto Gentiluomo ) 
• ایتالیکا ( Italica ) 
• مجموعه ۱۸۸۸ 
• لاتوسکا ( La Tosca ) 
• فیوره د الیوو‌ ( Fiore d'Ulivo ) 
• دلچه آمالفی ( Dolce Amalfi ) 
• کورالو ( Corallo )
• گران بلو ( Gran Ballo )

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha