02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

در مراسمات خاص با چه رایحه ای مجذوب ما می شوند؟

نارین محمدی 25 /آبان/ 1402
در مراسمات خاص با چه رایحه ای مجذوب ما می شوند؟

در مراسم های خاص با چه رایحه ای مجذوب ما می شوند؟ 

 


معمولا اگر بخواهید که به طور بسیار اصولی و استاندارد از عطر و ادکلن استفاده کنید باید حتما برای هر لوکیشن خاصی که در آن حضور دارید از عطر و ادکلن های خاص آن جا نیز استفاده کنید. رایحه های عطر و ادکلن به گونه ای هستند که اگر در مکان و موقعیت مناسب مخصوص خود استفاده شوند بهترین رایحه و پخش بو را دارند و همواره می توانند همه را به خود جذب کنند، در صورتی که اگر از ادکلن خود در موقعیت مناسب استفاده نکنید ( برای مثال  از ادکلن هایی که دارای طبع گرم دارند در فصول تابستان و هوای گرم استفاده کنید ) نه تنها پخش بو و رایحه ی جالبی ندارند بلکه حتی ممکن است بازتابی برعکس از خود نشان دهند به همین دلیل بهتر است از هر عطر و ادکلنی که استفاده می‌ کنید در موقعیت مناسب خود استفاده کنید، و یا می توانید برای هر موقعیتی ادکلن مناسب آن جا را تهیه کنید به این صورت ادکلن شما بهترین بازتاب را از خود نشان می دهد و همه را به خود جذب می کند. 

 

 

ادکلن های مراسم های خاص دارای چه رایحه هایی هستند؟ 

 

برای استفاده ی یک‌ ادکلن در مراسم های خاص باید حتما نوع مراسم را بشناسید، در مراسم هایی همانند عروسی و مناسبت های رسمی که تعداد زیادی افراد در آن جا حضور دارند و بی شک ۹۰٪ آن ها از عطر و ادکلن استفاده می کنند بهتر است در وهله ی اول از دسته عطر و‌ ادکلن های پرفیوم و یا ادو پرفیوم استفاده کنید، دلیل انتخاب عطرهای پرفیوم و یا ادو پرفیوم به دلیل ماندگاری فوق العاده بالای آن و همچنین پخش بوی بسیار زیاد آن است که در بین جمعیت به خوبی خود را نشان می دهد. پس از آن در وهله ی دوم بهتر است که رایحه ی عطر و ادکلن شما یک رایحه ی با گروه بویایی شرقی، چرمی، چوبی و معطر و یا از این قبیل را داشته باشد و دلیل آن نیز جذبه ی مردانه ی خاصی است که به شما القا می کند و همین امر باعث می شود که در جمعیت های زیاد نیز به شدت شما برجسته شوید. در پایان نیز معمولا ادکلن هایی با چنین رایحه هایی نه تنها بسیار دارای رایحه ای سنگین و آکوردهای آروماتیکی هستند بلکه طبع گرمی نیز دارند و همین امر باعث می شود که خود به خود ادکلن شما از ماندگاری بیشتری برخوردار باشد. 

 

 

آیا نمی توان از ادکلن های طبع خنک در مراسم های رسمی استفاده کرد؟ 

 

نکته ای که در دنیای متنوع عطر و‌ ادکلن وجود دارد تنوع بیش از اندازه ی رایحه هایی است که هر ادکلن دارد و همین امر باعث شده که افرادی با ذائقه های خاص ادکلن های خاص خود را انتخاب کنند اما لازم است که اشاره کنیم حتما نباید از ادکلن هایی با رایحه های گرم در چنین موقعیت هایی استفاده کنیم، چرا که برخی از آقایان به شدت طرفدار ادکلن هایی با طبع خنک می باشند و به لطف وجود عطر سازان بسیار با تبحر و تجربه ادکلن های بسیار شیکی با رایحه های رسمی چوبی و شرقی و با طبع خنک ساخته شده است که دارای پخش بو و ماندگاری فوق العاده بالایی هستند و همواره می توانید از آن ها در هر موقعیت و‌ لوکیشنی استفاده کنید.

 

 

ادکلن ادو پرفیوم مردانه دیور هوم اینتنس ( Dior Homme Intense EDP for men ) 


رایحه ای شیک، ماندگاری بالا، ظاهری فوق العاده لاکچری و منحصر به فرد، طبع گرم و کوالیتی بالا همگی این خصوصیات را‌ می توانید در ادکلن ادو پرفیوم مردانه دیور هوم اینتنس ( Dior Homme Intense EDP for men ) مشاهده کنید. ادو پرفیوم مردانه دیور هوم اینتنس به معنای واقعی یکی از ادکلن های بسیار خاص و محبوبی است که در هر مراسمی چندین نفر را می‌‌ توانید با رایحه ی این ادکلن زیبا ببینید. برند دیور در تولید و ساخت ادکلن دیور هوم اینتنس سعی کرده است که تمامی اسانس هایی که باعث ماندگاری بالاتر و پخش بوی بیشتری می شود را به کار ببرد و ظاهر شیک و بطری فوق العاده زیبای این عطر به گونه ای است که حتی می توانید از آن به عنوان یک هدیه ی بسیار لاکچری و خاص استفاده کنید. شیشه ی این ادکلن همانند یک مرد با وقار که شخصیتی مرموز و بحث برانگیز دارد جلوه می کند که همواره در کمد عطر و ادکلن هایتان خود را نشان می دهد. ادو پرفیوم مردانه دیور هوم اینتنس با گروه بویایی چوبی گلی و طبع گرم ساخته شده است، نت های تشکیل دهنده ی این عطر خوش بو در نت های آغازین شما اسانس های گل زنبق و اسطوخودوس را مشاهده می کنید که در ابتدا بوی تند و گلی دارد اما پس از گذشت مدتی در رایحه های نت های میانی وجود ادیشن های کهربا و وانیل به گونه ای است که از تند بودن رایحه ی اولیه ی ادکلن می کاهد و در پایان نیز در نت های پایانی ادکلن وجود آکوردهای گیاه مشک مالو، خس خس و اسانس درخت سدر را مشاهده می کنید.

 

 

ادکلن ادو پرفیوم مردانه شیخ گلد ادیشن ( Shaik Opulent Gold Edition EDP for men )

 

برند شیخ از برندهایی است که نیمی از محبوبیت خود را توسط شیشه های فوق لاکچری عطر و ادکلن های خود به دست آورده است. این برند که ادکلن های بسیار شیک را تولید می کند دارای عطرهایی با رایحه های معمولا تند می باشد تا همانند یک‌ امضای مختص به خود در بین سایر ادکلن ها عمل کند. یکی از محبوب ترین ادکلن های این برند ادکلن ادو پرفیوم مردانه شیخ گلد ادیشن ( Shaik Opulent Gold Edition EDP for men ) می باشد که در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد و به کمک گروه بویایی شرقی و تند خود توانست خود را در چارت جدول ادکلن های رسمی جای کند. اگر که به ظاهر و شیشه ی این ادکلن زیبا نگاه کنیم سراسر طراحی های بسیار جذاب و چشم نوازی را می بینید که تقریبا حس ادکلن های کلاسیک و اشرافی را در شما زنده می کند و می توان گفت یکی از چشم‌ نواز ترین‌ ادکلن های مردانه ی موجود در حال حاضر می باشد. و اما رایحه ها و اسانس هایی که در این ادکلن به کار رفته اند همگی اسانس های فوق العاده خوش بو با رایحه های بسیار شیکی هستند که در مراسم های خاص به خوبی خود را نشان می دهند. نت های ابتدایی ادکلن مردانه شیخ گلد ادیشن با اسانس های تند ادویه ای مانند فلفل صورتی، فلفل سیاه و زعفران ساخته شده است که همانگونه که در گروه بویایی ادکلن پیداست شما نت های ادویه ای و تندی را مشاهده می کنید، پس از آن در نت های میانی اسانس های اسطوخودوس، گل شمعدانی و گل رز را می بینید تا کمی از رایحه های تند ادکلن کاهش دهد و همچنین باعث وجود رایحه ای شرقی تر شود. و در پایان نت های پایانی ادکلن متشکل شده از ادیشن های آروماتیک عود، لوبیا تونکا، چوب صندل و عنبر می باشد و وجود رایحه های چوبی نیز پس از گذشت چند ساعت مشاهده و احساس می شود.

 


ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه اورتو پاریسی ترونی ( Orto Parisi Terroni EDP for women and men ) 


همانطور که می دانید امروزه بر عکس دوران گذشته تنوع در عطر و‌ ادکلن ها به گونه ای است که همواره می توانید دریایی از عطر و ادکلن های مردانه و زنانه را مشاهده کنید و برای مدت های طولانی هر روز از یک عطر استفاده کنید و تا سالیان زیادی باز هم نتوانید تمامی ادکلن های جهان را استفاده کنید. رقابت بر سر اینکه کدام برند ادکلنی خاص تر و مرموز تر تولید می کند همواره پا برجا است که ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه اورتو پاریسی ترونی ( Orto Parisi Terroni EDP for women and men ) از خاص ترین عطرهایی است که در طول چندین سال تولید هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است. این ادکلن بسیار شیک با ظاهری خارق‌ العاده زیبا که رایحه ای چوبی شرقی دارد ادکلن محبوب آقایان سرسخت و جذاب پسند است. ادو پرفیوم زنانه و مردانه اورتو پاریسی ترونی همانند ظاهر خود بسیار خاص است و تنها از چند اسانس در نت های اولیه و میانی ساخته شده است. در نت های اولیه شما اسانس های چوب سدر و نت های دودی را مشاهده می کنید که بیانگر رایحه ی چوبی ادکلن است و رایحه ی شرقی ادو پرفیوم نیز از وجود آکوردهای زیره و فلفل سیاه که با نت های دودی در آمیخته اند به وجود آمده است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha