02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چندین ادکلن زنانه محبوب برند جانوین

نگین سعیدی 21 /آبان/ 1402
چندین ادکلن زنانه محبوب برند جانوین

چندین ادکلن زنانه محبوب برند جانوین 


چگونگی به وجود آمدن برند جانوین


برند جانوین یا جکوینز ( Johnwin - Jackwins ) که از نام های آشنا در صنعت عطر و ادکلن می باشد. به سرگذشت جانوین و چگونگی به وجود آمدن این برند نکاه کنیم که جانوین که به تازگی از نام مستعار جکوینز نیز استفاده می کند، یک شرکت واقع در کشور امارات است این شرکت برای چندین دهه است که در صنعت تولید و ساخت عطر و ادکلن مشغول به کار می باشد و سر گذشت چگونگی به وجود آمدن این برند به واسطه ی گرانبها شدن عطر و ادکلن های شرکتی می باشد. هنگامی که تولید و ساخت عطر و ادکلن های اصلی با هزینه های بسیار بالا صورت گرفت و دیگر بسیاری از مردم قادر به تهیه ی این ادکلن ها نبودند بازار پر شد از نسخه های فیک و بسیار بی کیفیت این ادکلن ها که دقیقا با همان رنج قیمت به مردم فروخته می شد و اعتماد کردن و پیدا کردن ادکلن اصلی با ماندگاری بالا بسیار کم شد.

 

 

کم کم برند جانوین با تهیه ی نسخه ی ساخت عطر و ادکلن های برندی که بسیار توسط مردم مورد استفاده قرار می گرفت از خود شرکت های تولید این ادکلن ها، شروع به بازسازی و ساخت عطر و ادکلن های برند دقیقا با همان رایحه و بو که طبق دستورالعملی که از خود شرکت های سازنده تهیه کرده بود و حتی از لحاظ ظاهری و بطری و شیشه ی ادکلن ها بسیاری از آن ها با نسخه ی اصلی خود هیچ تفاوتی نداشتند و یا تفاوت های بسیار جزئی داشتند که همین امر باعث محبوبیت چندین برابری برند جانوین شد. یکی دیگر از دلایلی که این برند امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مناسب بودن قیمت ادکلن های این برند می باشد یعنی به طور متوسط شما با تهیه ی ادکلن های برند جانوین دقیقا همان رایحه و گروه بویایی را دارید اما لازم نیست هزینه های بسیار زیادی برای آن بپردازید تنها با تهیه ی نسخه ی جانوین این ادکلن ها می توانید بهترین عطر و ادکلن موجود در بازار را تهیه کنید‌. 

 


برند جانوین ( Johnwin ) در ایران 

 

متأسفانه به دلیل استقبال بیش از اندازه ی مردم‌ ایران از ادکلن های برند جانوین کسانی که نسخه های فیک این شرکت را نیز می فروختند به میدان آمدن و با تهیه ی نسخه های فیک برند جانوین و حتی هنگامی که این برند به تازگی از نام مستعاری جکوینز نیز استفاده می کند، عده ای شروع به تولید ادکلن های بسیار بی کیفیت کردند و وجه ی جانوین در بین مردم کمی خدشه دار شد، اما شایان ذکر است که بگوییم سایت اولان کالا عرضه کننده ی مستقیم عطر و ادکلن های برند جانوین بدون واسطه از کشور امارات است و می توانید از داشتن کیفیت و اصالت کالا کاملا اطمینان حاصل کنید. اولان کالا مفتخر است که بگوییم تمامی ادکلن های موجود برند جانوین کاملا اورجینال شرکتی بوده و همگی دارای ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی هستند و اگر که به دنبال یک ادکلن قیمت مناسب و با کیفیت برای استفاده ی روزانه ی خود می گردید حتما استفاده از عطر و ادکلن های جانوین را در برنامه ی خود قرار دهید. 

 

محبوب‌ ترین ادکلن های زنانه دارای چه رایحه هایی هستند؟


اینکه صرفا یک یا چند ادکلن با رایحه های معینی را انتخاب کنیم و آن ها را به عنوان رایحه های پر طرفدار معرفی کنیم کاملا امری اشتباه است چرا که دنیای عطر و ادکلن بسیار متنوع می باشد و روز به روز ادکلن های بیشتر با رایحه های عالی به این صنعت اضافه می شود، اما معمولا در ادکلن های زنانه محبوب ترین ادکلن ها دارای گلی و شرقی می باشند. معمولا خانم های جوان از عطر و ادکلن هایی که دارای رایحه های گلی و در عین حال فرش می باشند استفاده می کنند در صورتی که خانم های مسن تر و میان سال از ادکلن هایی با رایحه های کلاسیک تر و اشرافی تری که بیشتر آن ها شرقی هستند استفاده می کنند اما در بسیاری از موارد شما شاهد این هستید که برخی از خانم های جوان نیز از طرفداران پروپاقرص ادکلن های شرقی و کلاسیک می باشند و این امر کاملا شخصی و نسبی است. در این مقاله شما با چندین ادکلن زنانه ای که هر کدام از گروه بویایی و طبع های مختلفی هستند آشنا می شوید. 

 

 

ادکلن زنانه لانکوم ترزور میدنایت رز جانوین ( Johwnin Lancome Tresor Midnight Rose ) 

 


اگر که از آن دسته از خانم هایی هستید که نه تنها رایحه و بوی ادکلن برای تان اهمیت دارد بلکه باید ادکلن تان ظاهری شیک و لاکچری نیز داشته باشد ادکلن زنانه لانکوم ترزور میدنایت رز جانوین ( Johwnin Lancome Tresor Midnight Rose )  بسیار گزینه ی خوبی برای شما است. این ادکلن همواره با رایحه ی شیرین و گلی خود که طبعی تند و طبیعت گرایانه دارد کاری کرده است که هر خانمی برای مراسم های رسمی و حتی غیر رسمی خود از این ادکلن استفاده کند و در بیشتر مواقع به یک ادکلن برای استفاده ی روزانه تبدیل شده است. ظاهر شیک به همراه بطری زیبا و ترکیب هارمونی رنگ های بنفش به همراه کرم و دربی کریستال مانند که یک گل به نشانه ی طبع رز گونه ی ادکلن است در بالای ادکلن قرار دارد، آن را یه یک شاهکار تبدیل کرده است که خانم هایی با روحیه ی پر جنب و جوش که انرژی خود را از حس لذت در طبیعت می گیرند از آن استفاده می کنند. نت های ابتدایی ادکلن تشکیل شده از اسانس های گل سرخ بلغاری و رازبری می باشد که در عین سادگی خود یک رایحه ی باور نکردنی را به شما می بخشد اما نقطه ی قوت ادکلن به نت های قلبی آن بر می گردد که از ترکیب آکوردهای یاس، گل صد تومانی، فلفل قرمز و برگ مو ساخته شده و ادغام تندی و طبیعتی طبع ادکلن در اینجا صورت گرفته است. در پایان به سراغ رایحه های پایانی ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز می رویم که از ترکیب ادیشن های آروماتیک تری به نسبت نت های اولیه ساخته شده، در این نت شما شاهد وجود اسانس های سدر، مشک و وانیل هستید که هر کدام در ماندگاری ادکلن نقش به سزایی دارند.

 


ادکلن زنانه جی پارلیس سنسوال سایلنس جانوین ( Johwnin Geparlsy Sensual ) 

 


زیبایی، مدرنیته، سرزندگی و شادابی، شیک بودن و هر صفتی که یک ادکلن همه چیز تمام باید داشته باشد را می توانید در ادکلن زنانه جی پارلیس سنسوال سایلنس جانوین ( Johwnin Geparlsy Sensual ) مشاهده کنید. این ادکلن ادغامی از رایحه های امروزه برای استفاده ی همه نسل ها در هر آب و هوایی مناسب است‌. گروه بویایی ادکلن جی پارلیس سنسوال سایلنس از دسته شیرین و گلی می باشد که هر بار پس از استفاده از این رایحه ی خوش بو شما احساس می کنید که اطراف شما را با گل های معطر متفاوت پر کرده اند و برای خانم هایی که مدام در محل کار هستند و در فضاهای بسته مشغول به کار می باشند و زود خسته می شوند بسیار مناسب است. ظاهر شیک و خوش فرم این ادکلن به گونه ای است که می توانید آن را به راحتی در کیف خود نگه گذاشته و حتی در مسافرت های طولانی و کوتاه مدت آن را به همراه خود داشته باشید. و اما اینکه در ساختار ادکلن جی پارلیس سنسوال سایلنس از چه اسانس هایی استفاده شده است؟ در نت های آغازین ادکلن جی پارلیس شما اسانس های انگور فرنگی سیاه، ترنج، نارنگی، شلیل و سیب را استشمام می کنید که از دسته گروه بویایی میوه و مرکبات نیز ساخته شده و همین امر باعث جذابیت این ادکلن و روحیه ی شادابی آن شده است ، نت های میانی ادکلن که نقش به سزایی در رایحه ی آن دارند از اسانس های فوژه ای گلی مانند گل فریزیا، گل مگنولیا، گل یاس، گل برف و یاسمن استفاده شده است که در نهایت زنانگی ادکلن در اینجا به اوج خود می رسد اما از آنجایی که نت های گلی و میوه ای به تنهایی ماندگاری بالایی ندارند و باید اسانس های سنگین تری به آن اضافه کرد تا ماندگاری ادکلن بالا رود در نت های پایانی ادکلن شما شاهد آکوردهای نعناع هندی، چوب صندل سفید، عنبر، وانیل و مشک می باشید.

 

 

ادکلن هایی مانند : 

ادکلن زنانه جیوانچی له اینتردیت جانوین ( Johnwin Givenchy L'Interdit )
ادکلن زنانه لاکوست تاچ آف پینک جانوین ( Johnwin Lacoste Touch of Pink )
ادکلن زنانه له آمبره لالیک لامور جانوین ( Johnwin Lalique L’Amour )
ادکلن زنانه دیور جاور برند جانوین ( Johnwin Dior Jadore )

نیز ادکلن های بسیار محبوبی در بین خانم ها می باشند.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha