02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چندین ادکلن پیشنهادی زنانه مردانه برای استفاده ی زوج ها

نگین سعیدی 18 /آبان/ 1402
چندین ادکلن پیشنهادی زنانه مردانه برای استفاده ی زوج ها

چندین ادکلن پیشنهادی زنانه مردانه برای استفاده ی زوج ها

 


عطر و ادکلن یکی از معدود محصولاتی است که نه تنها ما بر اساس برند و ظاهر آن را انتخاب نمی کنیم بلکه باید از نظر احساسی بتوانیم آن را قبول کنیم و با آن ارتباط برقرار کنیم تا ادکلن مخصوص خود را تهیه کنیم، این ماده ی خوش بو کاری کرده است که عر فردی با هر سنی از آن استفاده می کند و به گونه ای شده که برای تهیه کردن رایحه ای بهتر هزینه های بسیار زیادی را متحمل می شوند. دسته بندی ادکلن ها در زمان های گذشته فقط به صورت زنانه و مردانه بود که ادکلن های زنانه دارای رایحه ای گلی و شیرین و ادکلن های مردانه دارای رایحه ای تند و تلخ بودند اما کم کم با گذشت زمان و تغییر در سلیقه و نوع زندگی مردم این تغییرات شامل دنیای عطر و ادکلن نیز شد و کم کم برندها و شرکت های تولید عطر و ادکلن شروع به ساخت ادکلن های نسل جدید تری کردند که ادکلن هایی هستند که هم برای خانم ها و هم برای آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. ادکلن های زنانه مردانه به گونه ای است که رایحه ای مورد استفاده ی هم خانم ها است و هم آقایان و هنگامی که این مدل از ادکلن ها به بازار آمد با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شد و به همین دلیل نیز شرکت های تولید عطر و ادکلن بیشتر توجه خود را به این دسته از ادکلن ها اختصاص دادند که همین امر باعث شده که ادکلن های زنانه مردانه ی بسیار خوش بویی هم اکنون در حال استفاده و تولید باشد. 

 


رایحه های ادکلن های زنانه مردانه چگونه است ؟ 

 

همانگونه که می دانید ادکلن های زنانه بیشتر دارای رایحه های گلی و شیرین هستند و محبوب ترین ادکلن های زنانه نیز از این دسته گروه بویایی می باشند در صورتی که تعداد انگشت شماری از آقایان به ادکلن هایی با رایحه های گلی علاقه نشان می دهند و بیشتر سمت عطر و ادکلن هایی با رایحه هایی همچون چوب، دودی، تند و ادویه ای و از این قبیل می روند، به همین دلیل اوایل که ادکلن های زنانه مردانه تولید شد، تولید و ساخت آن بسیار دشوار بود تا رایحه ای طبق سلیقه ی هر‌ دو دسته از افراد باشد، اما کم کم عطار های بسیار مشهوری شروع به ادغام رایحه های متفاوت و اسانس های مختلف کردند تا ادکلن هایی با رایحه های چوبی، شرقی، شیرین و از این قبیل درست کنند و مورد استفاده ی مردم قرار گیرد. معمولا رایحه هایی که در ادکلن های زنانه مردانه به کار می رود در هر کدام از نت های آن از دسته ای متفاوت است تا انتظارات هر دو دسته ی خانم ها و آقایان را برآورده سازد. معمولا در هر کدام از نت های سازنده ی این ادکلن ها شما شاهد ترکیب اسانس های چوبی، گلی، تند و ادویه ای، مرکبات، میوه ای و غیره هستید و خروجی این ترکیبات رایحه ای بی نظیر از ادکلن ها است. 

 


آیا ظاهر ادکلن های زنانه مردانه متفاوت است؟ 

 


اگر که بخواهید از روی فقط ظاهر هر ادکلنی بفهمی که آیا فقط مختص به خانم ها است و یا فقط مردانه است، و یا مناسب هر دو فرد می باشد، این کار امکان پذیر نیست، شرکت ها و برندهای تولید عطر و ادکلن به گونه ای شیشه ی این ادکلن ها را طراحی کرده اند که اگر رایحه ای کلاسیک داشته باشد ظاهری کلاسیک و شیک را برای آن نیز انتخاب کرده اند و اگر که از دسته گروه های ادکلن های خنک باشد دارای ظاهری اسپرت می باشد تا هم آقایان و هم خانم ها حتی در بیرون از منزل ادکلن خود را به همراه داشته باشند و بتوانند از آن استفاده کنند. ظاهر این ادکلن ها بسیار شیک بوده و به گونه ای طراحی شده است که جنسیتی در آن مشخص نباشد و همواره بتوانید از دیدن شیشه ی عطر و ادکلن خود لذت ببرید.

 

 

چرا این دسته از ادکلن ها امروزه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است؟ 

 

چند دلیل که این دسته از عطر و ادکلن ها امروزه بسیار ترند شده اند و می توانید آن را در هر جا و مکانی مشاهده کنید به این دلایل است: 

 

۱- زوج های جوانی که به تازگی ازدواج کرده اند و معمولا بسیار بر روی ظاهر خود وسواس دارند و می خواهند همواره ادکلنی استفاده کنند که در مهمانی ها و دورهمی های اوایل ازدواج هم خانم ها و هم آقایان از رایحه های آن ها تعریف کنند بسیار به استفاده از این دسته عطر و ادکلن ها علاقه نشان داده اند. 

 

۲- از ادکلن های زنانه و مردانه به عنوان هدیه بسیار استفاده می شود، چرا که معمولا کسانی که برای زوج های تازه ای که به تازگی به هم رسیده اند به دنبال هدیه می باشند و یا حتی کسانی که می خواهند هدیه ای خاص به پارتنر خود هدیه دهند و خود نیز از آن استفاده کنند از این دسته از ادکلن های زنانه مردانه استفاده می کنند چرا که رایحه های این ادکلن ها به گونه ای طراحی شده است که هر فردی از استشمام آن لذت ببرد.

 

۳- یکی دیگر از دلایلی که زوج های جوان از این دسته از ادکلن ها استفاده می کنند کمی تخصصی تر می باشد، معمولا ادکلن ها به طور کلی باعث ایجاد هیچ گونه حساسیت و سر دردی نمی شوند اما تحقیقات نشان داده است که برخی از افرادی که دارای سردردها و میگرن های مزمن می باشند هنگامی که رایحه ی برخی از ادکلن ها را استشمام می کنند باز دچار سردرد می شوند به همین دلیل زوج هایی که از این مشکل رنج می برند و یا نمی خواهند دچار چنین مشکلاتی شوند بیشتر از دسته ادکلن های مخصوص هردو جنسیت استفاده می کنند تا باعث بروز چنین مشکلاتی نشود.

 

نکته ای که لازم است به آن بپردازیم این است که در این مقاله شما با تاپ ترین ادکلن های زنانه مردانه ی دنیا از برندهای مختلف آشنا می شوید و فقط لازم نیست که زوج باشید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید بلکه این ادکلن ها برای استفاده ی شخصی که فقط خانم ها و یا فقط آقایان هستند نیز مناسب است و بسیاری از افراد مجرد نیز از آن استفاده می کنند و یا حتی از آن به عنوان هدیه نیز استفاده می کنند.

 

 

ادکلن ادو پرفیوم مردانه و زنانه دیور عود اسپهان ( Dior Oud ispahan for men and women EDP ) 


دیور که همیشه به دنبال محصولات ترند است و همیشه سعی کرده از تولید محصولاتی که بیشتر مورد استفاده ی مردم قرار می گیرد عقب نماند نیز ادکلنی با این مشخصات تهیه کرده است که بسیار مورد توجه طرفداران این برند واقع شد. ادکلن ادو پرفیوم مردانه و زنانه دیور عود اسپهان ( Dior Oud ispahan for men and women EDP ) در سال ۲۰۱۲ با رایحه ی شرقی و گلی که طبعی گرم دارد به بازار عرضه شد و تبدیل به یک عطر بسیار مناسب با فوژه های کلاسیکی برای استفاده ی مهمانی های رسمی و قرارهای کاری رسمی در فصل های سرد سال شد. این ادکلن شیک و خاص با رایحه های منحصر به فرد خود می تواند هوش هر فردی را از سر بگیرید و به راحتی هنگامی که از آن در بین جمعیت استفاده می کنید توجه همگان را به خود جلب می کنید. نت های اولیه ای ادکلن فقط از آکورد لابدانیوم ساخته شده است و می توانید هر لحظه رایحه های شرقی و فوژه ای را در ابتدای ادکلن استشمام کنید، نت های میانی ادو پرفیوم دیور عود اسپهان از نعناع هندی ساخته شده است، این سادگی و نبود اسانس های زیاد در نت های اولیه و میانی ادکلن کاری کرده است که در پایان شما رایحه ای تکرار نشدنی را استشمام کنید، در نت های پایانی از آکوردهای بیشتر استفاده شده است تا ادکلن به حداکثر ثبات خود برسد، نت های پایانی تشکیل شده از رز، چوب صندل سفید، عود و دود می باشد و رایحه ای بسیار شیک را به وجود آورده است.

 


ادکلن ادو پرفیوم مردانه و زنانه تام فورد فاکینگ فابولوس ( Tom Ford Fucking Fabulous EDP for men and women ) 


و اما برند تام فورد که مظهر تولید و ساخت عطر و ادکلن های زنانه مردانه است و به گونه ای کار می کند که امروزه در بازار عطر و ادکلن چندین ادکلن زنانه مردانه ی بی همتا دارد و به گونه ای در این زمینه به تبحر و مهارت بسیار بالایی دست یافته است. معمولا خانم هایی که از ادکلن های برند تام فورد استفاده می کنند دارای روحیه ای جنگجو می باشند و بیشتر کسانی هستند که در بیرون از منزل مشغول به کار هستند و می خواهند اوج جذبه و باهوش بودن خود را حتی از طریق رایحه ی ادکلنی که استفاده می کنند را به اطرافیان خود انتقال دهند. ادکلن ادو پرفیوم مردانه و زنانه تام فورد فاکینگ فابولوس ( Tom Ford Fucking Fabulous EDP for men and women ) نیز یکی از ادکلن هایی است که دارای همزمان رایحه های تلخ، تند و چرمی می باشند و با طبع گرم خود یک ادکلن خارق العاده و بی نظیر از عر لحاظ را به وجود آورده است. نت های ابتدایی ادکلن با ترکیب اسانس های اسطوخودوس به همراه سالویا اسکلاریا به وجود آمده است و می توانید سنگین بودن این ادکلن را در همان ابتدا مشاهده کنید، سوی نت های میانی عطر که از آکوردهای بادام، چرم، وانیل و پونه ی کوهی ساخته شده است که رایحه ی چرم و همچنین چوبی ادکلن را در نت های میانی و پس از گذشت ۲,۳ ساعت مشاهده می کنید، و در پایان ادکلن با ترکیب فوژه های روایح چوبی، کهربا، کشمران، چرم و دانه ی تونکا به اوج خود می رسد. 

 

 

ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه روژا داو دیاگیلو ( Roja Dove Diaghilev Parfum for women and men ) 


اگر که به دنبال ادکلنی هستید که ظاهر بی نظیر و شیکی داشته باشد و هر بار پس از استفاده از آن هنگامی که به آن نگاه می کنید از زیبایی ادکلن خود لذت ببرید به شدت توصیه می شود که از ادکلن ادو پرفیوم زنانه و مردانه روژا داو دیاگیلو ( Roja Dove Diaghilev Parfum for women and men ) استفاده کنید، این ادو پرفیوم به گونه ای است که نه تنها از نظر زیبایی ظاهری بلکه از نظر بو و رایحه نیز یکی از بالاترین کوالیتی ها را در بین ادکلن های زنانه مردانه دارد. رایحه ی شرقی و گلی ادکلن به گونه ای است که مناسب برای استفاده در طول تمام سال است و شما یک ادکلن همیشگی با رایحه ای بی نظیر را دارید. این ادکلن زیبا محصول سال ۲۰۲۰ است که با دستان قدرتمند مارک باکستون تولید و ساخته شد. رایحه های ادکلن روژا داو به‌ گونه ای است که هنگامی که از آن استفاده می کنید اصلا نمی توانند تشخیص دهند که از چه رایحه ای از ادکلن استفاده کرده اید و همین امر نیز باعث خاص شدن چندین برابری این ادکلن عالی می شود.

 

نت های اولیه ی روژا داو با ترکیب اسانس های ترنج، پرتقال، لیمو ترش، ترخون، لیمو ترش سبز و زیره ی سبز ساخته شده است که در ابتدا شما رایحه های گیاهی و مرکباتی را بیشتر استشمام می کنید اما کم کم در نت های میانی وجود ادیشن های بنفشه، گل یلانگ، رز، گل آفتاب پرست، گل یاس، گل مریم، انگور فرنگی سیاه و هل شما شاهد یک ادکلن شرقی و رایحه های گلی می باشید و در پایان نیز نت های مردانه ی ادکلن یعنی آکوردهای بی نظیر نعناع هندی، لوبان، خزه درخت بلوط، وانیل، خس خس، مشک زیباد، سدر، چرم، چوب گایاک، چوب صندل سفید، جوز، لابدانیوم، ادویه گل میخک، گل ختی، بوته ی وحشی جاوی و بلسان خود را نمایان می کنند، وجود تمامی این آکوردها به گونه ای عمل کرده است که شما در هر بار استفاده از این ادو پرفیوم خوش بو رایحه ای جدید و متنوع را استشمام کنید و همین امر خاص بودن ادکلن روژا داو دیاگیلو را میرساند.

 

 

نکته ای که باید در تهیه ی ادکلن های خود به ان توجه کنید این می باشد که شخصیت هر ادکلن بسیار به کشوری که در آن ساخته می شود بستگی دارد چرا که هر برند سعی در این دارد که ادکلنی متناسب با مردم و علاقه هایی که مردم خود دارد تهیه کند و پس از آن به فکر صادر کردن ادکلن های خود به سایر کشورها باشد. و دیگر نکته ای که باید به آن بپردازید این است که ادکلن های درج شده در این مقاله بر اساس پر فروش ترین ادکلن های زنانه مردانه انتخاب شده اند و شما می توانید سایر برندها را در سایت اولان کالا مشاهده کنید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha