02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

6 دلیل برای خرید جارو شارژی

ادیبه کریم پور 19 /مرداد/ 1402
6 دلیل برای خرید جارو شارژی

6 دلیل برای خرید جارو شارژی 

تمیز کردن خانه یکی از کارهایی است که همه ی ما باید آن را در طول روز یا هفته انجام دهیم. یکی از اصلی ترین وسیله ها برای تمیز کردن خانه، جاروهای مختلف است که مدل های متفاوتی دارند و بسته به فضای خانه می توانید مورد دلخواه را انتخاب کنید. جاروهای شارژی یکی از مدل های جاروها است که بسیاری از افراد از آن برای تمیز کردن خانه، محل کار، ماشین و... استفاده می کنند. جارو شارژی ها مزایای زیادی دارند و استفاده از آن ها به شما امکان می دهد بتوانید بسیار آسان تمامی نقاط خانه از هال و پذیرایی گرفته تا اتاق و پله را تمیز کنید. جاروشارژی های بسیار سبک و کارآمد هستند و این دلیل اصلی کاربران برای خریداری چاروشارژی می باشد. جاروشارژی های بی صدا هستند و مناسب خانه های آپارتمانی و ساختمان هایی هستند که افراد زیادی در آن جا زندگی می کنند و برای این که بدون مزاحمت بتوانید خانه خود را در هر تایمی تمیز کنید، جارو شارژی گزینه ی مناسبی است. همچنین بسیاری از جاروشارژی ها دو کاره هستند که هم به صورت دستی و هم به صورت ایستاده قابل استفاده می باشد و برای تمیز کردن کابینت و کمد، داخل ماشین، اثاثه ی خانه، مبل و تخت خواب، زیر لوازم های سنگین و.. عالی هستند. 


جارو شارژی چیست؟


جاروهای شارژی برای استفاده سرگرم کننده، جمع و جور و سبک وزن هستند. امروزه هزاران برند جارو شارژی در بازار وجود دارد. و حتی سبک ‌ها، مدل‌ ها و انواع بیشتری از جاروبرقی‌ ها، از جاروبرقی روباتیک گرفته تا مدل‌ های قدیمی تر، وجود دارد. این سؤال را در ذهن بسیاری از ما ها وجود دارد که چگونه می توانم یک مورد مناسب را انتخاب کنم؟ بنابراین ، در اینجا به موارد که قبل از خرید باید به آن توجه کنید، اشاره می کنیم تا بتوانید بهترین جارو شارژی خود را انتخاب کنید. جاروهای شارژی به لطف طراحی راحتی که دارند در طول سال ها محبوب شده اند. آن ها نسبت به جاروبرقی های ایستاده و معمولی سبک تر، کوچکتر و راحت تر هستند و بهتر از همه، لازم نیست هر چند دقیقه یا بیشتر جاروبرقی را متوقف کنید تا سیم را از برق بکشید و دوباره آن را به پریز نزدیکتر وصل کنید. پس می توانید بدون محدودیت خانه ی خود را تمیز کنید. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید به فکر خرید یک جارو شارژی برای خانه های خود باشید که عبارتند از:


1. دستگاهی بی سیم و راحت


این مورد که واضح است، اما بهترین چیز در مورد جارو شارژی عدم وجود سیم است که دائماً روال جاروبرقی شما را دشوارتر می کند. ما نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که جاروبرقی بدون سیم برق چقدر راحت تر است. اما با جارو شارژی هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه به طور تصادفی پریز را از برق بکشید یا نگران گرفتار شدن روی پایه های صندلی و میز یا ضربه زدن به وسایل شکننده نیست. شما آزاد و بدون محدودیت در تمیز کاری هستید که بدون توقف یا طفره رفتن از موانع به هر جایی که می خواهید در اتاق بروید. بعلاوه، بسیاری از جاروهای شارژی موجود در بازار امروزه دارای بسته باتری بادوام هستند. و بسیاری از مدل‌ های جدیدتر بسته‌ های باتری قابل جابجایی را ارائه می ‌کنند، بنابراین در صورت لزوم می‌ توانید به سرعت باتری مصرف‌ شده را با باتری تازه تعویض کنید. برخی از مدل ‌های جارو شارژی پیشرفته حتی دارای ایستگاه‌های شارژی هستند که می‌ توانند دو باتری را به طور همزمان شارژ کنند. جاروهای شارژی برای نگهداری آسان بسیار باریک و محتاط هستند. 


2. از سبکی جاروهای شارژی لذت ببرید 


بیشترین چیزی که در مورد جارو شارژی ها شنیده می شود، این است که آن ها بسیار سبک هستند و می توانید به راحتی از آن ها برای تمیز کردن خانه های دو یا چند طبقه بهره ببرید و آن را به مکان های مختلف حمل و جابجا کنید. بسیاری از جاروبرقی ها به راحتی می توانند بیش از  6 کیلوگرم و در برخی موارد تا  9 کیلوگرم وزن داشته باشند. اما جاروشارژی ها بسیار سبک تر از آن ها هستند و برخی از آن ها 2 تا 4 کیلوگرم وزن دارند و این می تواند به کسانی که از آسیب های کمر و دست خود و یا هر بدن درد دیگری رنج می برد، عالی باشد و در تمیز کردن خانه به آن ها کمک کند.  این دستگاه های سبک‌ تر باعث می ‌شوند هنگام جاروبرقی فشار کمتری رو آن داشته باشند. 


3. کوچک و آسان برای ذخیره


جاروهای شارژی به دلیل اندازه جمع و جور و ظاهر باریکی که دارند اغلب به عنوان جارو ایستاده یا عمودی و حتی دستی شناخته می شوند. ایستاده به این معنی که کوچک است و مدیریت آن آسان است و همچنین نیازی به فشار آوردن به کمر نیست و بدون خم شدن خانه ی خود را تمیز کنید. سبک طراحی فوق باریک، نگهداری آن ها را نسبت به جاروبرقی های قدیمی تر و خوابیده راحت تر می کند. به دلیل ابعاد باریک و کوچک آن می توانید در کمد بسیاری از وسایل های دیگر خود را نگهداری کنید، زیرا جارو شارژی تنها کمی از فضای کمد را اشغال می کند. اندازه ی جاروهای شارژی برای ذخیره سازی، بسیار ساده تر می کند، به خصوص در خانه ها یا آپارتمان های کوچکتر فوق العاده عالی است.

4. سطل زباله را به راحتی خالی کنید


مدل ‌های جارو شارژی معمولاً دارای سطل ‌هایی هستند که برای تخلیه آسان طراحی شده ‌اند. برخی از مدل های جدیدتر جارو شارژی محتویات سطل زباله ‌های خود را مستقیماً به سطل زباله انتقال یا پرتاب می ‌کنند. مدل های بسیار پیشرفته ی جاروشارژی ها یک گام فراتر رفته و پایه های شارژی را در خود جای داده اند که به طور خودکار زباله ها را نیز خالی می کنند. شما می توانید به راحتی موهای حیوان خانگی خود و یا دیگر زباله ها را جمع آوری کند و آن ها راحت تر و بدون دست زدن به زباله و پخش آلودگی و گرد و غبار آن را تخلیه کرد. 


5. جاروهای شارژی همه کاره و قابل تنظیم هستند 


جاروهای شارژی دارای نازل های متعددی برای انجام وظایف خاص و انواع کف هستند. بسیاری از جاروهای شارژی دارای سری های مخصوص و قابل تعویض هستند، بنابراین می ‌توانید دستگاه را طوری سرهم کنید که کوچک ‌تر باشد یا برای نیازهای خاص، جارو شارژی را با دسته سرهم کنید که برای رسیدن به مکان ‌های بلند یا بالای تاقچه مناسب باشد. می ‌توانید میله یا لوله های بلند را بردارید، سپس سری های تمیزکننده را دوباره وصل کنید تا یک جارو شارژی ایستاده را به یک جاروی دستی بسیار عالی و کوچک تبدیل کنید که برای تمیز کردن پله ‌ها، گوشه‌ ها، داخل ماشین، کشوهای کابینت و کمد یا فضا های کوچک دیگر مناسب است. همچنین می ‌توانید یک نازل باریک را برای تمیز کردن گوشه های مبل یا صندلی های ماشین تغییر دهید و استفاده کنید. نیز می ‌توانید جارو شارژی را دوباره عوض کنید، سپس یک سری گرد گیری را وصل کنید تا به گردگیری تاقچه، وسایل های خانه، پرده و سر پرده، پشتی های مبل و تاج تخت برسید. در واقع، شما می توانید جارو شارژی خود را طوری تنظیم کنید که برای هر فضا یا کاری مناسب و کارآمد باشد. 


6. جاروهای شارژی می توانند از نظر انرژی کارآمدتر باشند 


همانطور که می دانید، جاروهای شارژی می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. و منظور از صرفه جویی در انرژی فعالیت بدنی هنگام جارو زدن نیست. منظور از این است که انرژی و برق کمتری از خانه شما نسبت به مدل سیمی مصرف می کند. این به این دلیل است که جاروهای بی ‌سیم فقط هنگام شارژ کردن انرژی از خانه می ‌گیرند، نه زمانی که واقعاً کار می ‌کنند. نقطه مقابل این است که جاروهای بی سیم باید به طور مداوم شارژ شوند، با باتری هایی که حدود 40 دقیقه دوام می آورند و سپس بسته به ظرفیت باتری، شارژ کامل بین دو تا 16 ساعت طول می کشد. اگر خانه بزرگ ‌تری دارید یا فرش ‌های ضخیم ‌تری دارید که جاروبرقی بیش از یک ساعت طول می ‌کشد، صرفه‌ جویی در مصرف انرژی ممکن است ارزشش را نداشته باشد. اما خانه ی کوچک و آپارتمانی می تواند نتیجه ی فوق العاده ای را از آن ها دریافت کند و نیز در مصرف هزینه های اضافی صرفه جویی کند که بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha