02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

کاربردهای دوربین امنیتی کودکان

ادیبه کریم پور 27 /تیر/ 1402
کاربردهای دوربین امنیتی کودکان

کاربردهای دوربین امنیتی کودکان


اگر هر دو والدین شغل داشته باشند، این امکان وجود دارد که وقتی بچه ها از مدرسه به خانه می آیند، هیچ کس نتواند آنجا باشد. والدین دوست دارند مطمئن باشند که بچه ها سالم به خانه می رسند و برای اینکار می توان از سیستم دوربین امنیتی برای نظارت از راه دور درها استفاده کرد. والدین می توانند به صورت آنلاین از دفتر کار یا حتی از طریق تلفن های هوشمند وارد فید نظارت شوند و ورود کودکان را بعد از مدرسه به خانه تماشا کنند. با پیشرفت ‌های جدید در فناوری، والدین همچنین می ‌توانند قفل درها را از راه دور باز کنند تا بچه ‌ها بتوانند به داخل آن بروند.


دوربین امنیتی خانه و کودکان چیست؟


دوربین های پرستار بچه، که به عنوان دوربین ‌های امنیتی برای کودکان نیز شناخته می ‌شوند، به والدین این امکان را می ‌دهند که فرزندان خود را از آسایش خانه‌ شان زیر نظر بگیرند. این دوربین‌ ها پخش زنده فیلم‌ های بچه ‌ها را امکان ‌پذیر می‌ کنند و به والدین این امکان را می ‌دهند که سلامت و ایمنی آن ها را حتی در زمانی که دور هستند بررسی کنند. این دوربین های امنیتی راه بسیار خوبی برای مراقبت از فرزندان خود در زمانی که دور هستید هستند. آن ها می توانند در خانه یا محل کار شما نصب شوند و معمولاً صدا و تصویر دو طرفه را ارائه می دهند تا بتوانید آنچه را که اتفاق می افتد ببینید و بشنوید. انواع مختلفی از دوربین های امنیتی بچه وجود دارد، بنابراین انتخاب مناسب برای نیازهای خود بسیار مهم است. برخی از دوربین‌ های پرستاری دارای سنسورهای حرکتی داخلی هستند، بنابراین با تشخیص حرکت، ضبط را به ‌طور خودکار شروع می ‌کنند. برخی دیگر از شما می خواهند که دوربین را به صورت دستی فعال کنید. همچنین ویژگی های مختلفی در دوربین های امنیتی کودکان وجود دارد. برخی از مدل ها به شما امکان نظارت بر ویدیوی زنده را می دهند، در حالی که برخی دیگر فقط ویدیو ضبط می کنند. برخی از مدل ها دید در شب را ارائه می دهند، بنابراین می توانید ببینید در اتاق های تاریک چه اتفاقی می افتد. و برخی از مدل ها دارای سنسورهایی هستند که در صورت جابجایی چیزی در جلوی دوربین به شما هشدار می دهند. به طور کلی، دوربین ‌های پرستار بچه راه بسیار خوبی برای مراقبت از فرزندانتان در زمانی است که شما دور هستید. آن ها آرامش خاطر را به شما ارائه می دهند و می توانند به اطمینان از سلامت و شادی فرزندان شما کمک کنند.


از دوربین های امنیتی برای اثبات حقیقت استفاده کنید


کودکان خانه های بزرگتر اغلب در معرض خرابکاری قرار می گیرند، یک سیستم دوربین امنیتی IP  می تواند به اثبات مقصر بودن کمک کند. اغلب مواقعی که بچه ها به طور تصادفی در خانه کار اشتباهی انجام می دهند، سعی می کنند با این ادعا که تقصیر آن ها نبوده از سرزنش خودداری کنند. شواهد ویدئویی در این شرایط می تواند به اثبات اینکه آیا کودک حقیقت را می گوید یا نه کمک می کند. هنگامی که دوربین‌ های فیلمبرداری در مکان مناسب نصب شوند، می ‌توانند به ارائه شواهد ویدئویی برای وضعیت مورد نظر کمک کنند و اتفاق را کاملا ضبط کنند. همچنین از این دوربین های امنیتی می توانید بعنوان یک دوربین مدار بسته نیز استفاده کنید. 


چهار راه که دوربین های امنیتی می توانند مراقب فرزندان شما باشند


برای بسیاری از خانواده ها، تا زمانی که بچه ها به صحنه نرسند، امنیت خانه موضوع اصلی گفتگو نیست. ایمن نگه داشتن کودکان در همه جا اولویت اصلی والدین است. خوشبختانه، دوربین های امنیتی دارای چندین ویژگی کلیدی هستند که می توانند فرزندان شما را ایمن نگه دارند.


وقتی بیرون بازی می کنند مراقب آن ها باشید: همیشه نمی توانید جایی باشید که بچه هایتان هستند. با این حال، هنگامی که آلارم‌ های حسگر حرکتی را در اطراف محیط حیاط خود تنظیم می‌ کنید، می‌ توانید به آن ها اجازه دهید در حالی که پخش زنده ماجراجویی ‌های آن‌ ها را از آشپزخانه یا اتاق خواب تماشا می ‌کنید.


مراقب پرستار کودک باشید: استخدام پرستار کودک برای اولین بار می تواند یک تجربه ای سخت باشد. با استفاده از دوربین امنیتی بچه در حالی که دور از خانه هستید، آرامش خود را حفظ کنید و با آنچه در خانه شما می گذرد هماهنگ باشید.


زمان خواب را کنترل کنید: برخی از بچه ها از رفتن به موقع به رختخواب متنفرند، اما همه ما می دانیم که چقدر مهم است که در موقع درست بخوایند. با دوربین‌ های امنیتی راهرو، می ‌توانید زمان خواب را کنترل کنید و مطمئن شوید که فرزندانتان برای تماشای تلویزیون یا بازی در اتاق یکدیگر مخفیانه از تخت بیرون نمی‌ آیند. 


سه روشی که دوربین های امنیتی می توانند نوجوانان را بررسی کنند


با بزرگتر شدن فرزندانتان، به آن ها آزادی و مسئولیت بیشتری می دهید. نوجوانان شما ممکن است در حال حاضر شغل داشته باشند یا شب ها با دوستانشان وقت بگذارند. با استفاده از این ویژگی ‌های دوربین امنیتی خانگی می ‌توانید مطمئن شوید که آن ها مسئولیت ‌پذیر خواهند بود.


مطمئن شوید که آن ها به مدرسه می روند: ممکن است برخی از صبح ها قبل از اینکه فرزندانتان از خانه خارج شوند، بیرون از خانه باشید. آیا می خواهید اطمینان حاصل کنید که آن ها به موقع به مدرسه می رسند؟ یک هشدار سریع از دوربین امنیتی بیرونی شما می تواند به شما اطلاع دهد که نوجوانان شما از خانه خارج می شوند.


از رعایت مقررات منع رفت و آمد اطمینان حاصل کنید: برای رفت و آمد مطمئن شوید که فرزندانتان به قول خود عمل می‌ کنند، با تنظیم هشداری که وقتی وارد درب ورودی می ‌شوند به شما اطلاع می ‌دهند.


مهمانی ‌ها را کنترل کنید: نوجوانان ممکن است نخواهند هر رویدادی را که به آن می ‌روید همراهی کنند. اگر برای یک شب یا یک آخر هفته طولانی دور هستید، می توانید با بررسی دوربین امنیتی درب ورودی خود مطمئن شوید که نوجوان شما بدون اجازه شما مهمانی نمی گیرد و یا از خانه خارج نمی شوند.


دو راه برای استفاده از دوربین های امنیتی برای مراقبت از حیوانات خانگی


حیوانات خانگی نیز اعضای مهم خانواده هستند. با این حال، آن ها نمی توانند با ما ارتباط برقرار کنند. حتی زمانی که از خانه دور هستید با دوربین های امنیتی خانواده آن ها را ایمن نگه دارید.
حیاط خلوت خود را بررسی کنید: اگر سگ یا حیوان خانگی خود را در حیاط بیرون نگه می دارید، با نصب حسگرهای حرکتی محیطی که در صورت نزدیک شدن بیش از حد به حصار یا ورود مهاجم به شما هشدار می ‌دهند، او را ایمن نگه دارید.


مراقب حیوانات خانگی بیمار باشید: اگر حیوان خانگی شما احساس خوبی ندارد، می توانید با دسترسی به فیدهای زنده در دوربین های امنیتی داخلی خود، آن ها را در طول روز بررسی کنید. به این ترتیب، زمانی که بیرون از خانه هستید، متوجه خواهید شد که وضعیت آن ها چگونه است.


آرامش خاطر برای والدین


والدین ممکن است بیشترین بهره را از دوربین های امنیتی خانه ببرند. دوربین های امنیتی خانه علاوه بر کمک به اطمینان از ایمن بودن بچه ها و حیوانات خانگی، قابلیت های زیر را به والدین می دهد:


نظارت سریع بیرونی: اگر در اواخر شب صدای عجیبی شنیدید یا صدای در زدن آمد، از دوربین های بیرونی خود برای بررسی سریع فیلم استفاده کنید تا بدانید که آیا این فقط باد یا اتفاق طبیعی بوده است یا چیز جدی تر رخ داده است.


از هر جایی به دوربین ها دسترسی داشته باشید: با دوربین های امنیتی خانگی، اگر به طور تصادفی اتوی موی خود را به برق وصل کرده اید یا چراغ های اتاق را روشن گذاشته اید، دیگر نگران نباشید. با دسترسی به دوربین خود، به سرعت خانه خود را بررسی کنید. اگر دستگاه‌ های هوشمند دیگری دارید، حتی می ‌توانید آن ‌ها را به طور خودکار تنظیم کنید تا به شما کمک کنند هنگام خروج از خانه، چراغ ‌ها و لوازم خانگی را خاموش کنید.


نظارت بر تحویل کالا: اگر هنگام رسیدن بسته، کسی در خانه نیست، می توانید با دوربین زنگ در درب جلویی خود را زیر نظر داشته باشید. در صورتی که بسته شما دزدیده شود، تصاویر واضحی از مجرم خواهید داشت.


مراقب خانه خود در تایم تعطیلات خود باشید: در تعطیلات بدون نگرانی به تعطیلات و مسافرت خود بروید. برای اطمینان از اینکه در غیاب شما مشکلی پیش نمی ‌آید، می ‌توانید به سرعت حیوانات خانگی و نظاره ‌کنندگان خانه را به راحتی بررسی کنید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha