02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مقایسه چند مدل از بهترین قهوه سازها

نگین سعیدی 26 /مرداد/ 1402
مقایسه چند مدل از بهترین قهوه سازها

مقایسه چند مدل از بهترین قهوه سازها


همیشه نوشیدن قهوه علاوه بر انرژی که به ما می دهد از طرفی هم مصرف قهوه فوایدی همچون بهتر عملکرد ذهن، آرامش بخش بودن و غیره را نیز دارد، از همین رو مصرف قهوه در دنیای امروزی که تقریبا همه ی افراد در هر سنی کار می کنند امری ضروری بوده و تقریبا به یکی از کارهای روتین‌ روزانه تبدیل شده است. همواره درست کردن قهوه با دستگاه هایی همچون قهوه ساز و اسپرسوساز امکان پذیر است اما کسانی که به مصرف و نوشیدن قهوه ی فرانسه علاقه‌ دارند می توانند از دستگاه های قهوه ساز استفاده کنند.

 

قهوه ساز جایگزین اسپرسو ساز

 

همانطور که می دانید دستگاه های قهوه ساز کارایی بسیار ساده تری به نسبت دستگاه های اسپرسوساز دارند و حتی کودکان ۱۴,۱۵ ساله هم می توانند با آن کار کنند در صورتی که کار کردن با دستگاه های اسپرسو ساز کمی دشوارتر و پیچیده تر می باشد چرا که تعداد نوشیدنی هایی کخ با آن درست می کنند بیشتر است و تولید کفه شیر و غیره کمی زمان بر می باشد، از طرفی هم دستگاه های قهوه ساز از نظر سایز و ابعاد فضای بسیار کمی را می گیرند و حتی مناسب مکان های کاری همچون دفتر، مدرسه، شرکت و غیره می باشد و حتی از نظر تایم درست کردن قهوه ساز به نسبت اسپرسو ساز سریع تر نوشیدنی را آماده می کند، از این رو کسانی که عاشق نوشیدن قهوه ی فرانسوی هستند تهیه ی دستگاه قهوه ساز گزینه ای بهتر می باشد.


آشنایی با چند مدل از قهوه سازها

 

دستگاه های قهوه ساز مدل های مختلف زیادی دارند که با توجه به نیازی چه دارید می توانید آن را تهیه کنید، برندهای مختلف مانند KAFFEEMASCHINE, Bestron, clikon ,philips از برندهای نامدار دستگاه های قهوه ساز هستند که بسیار دستگاه های با کیفیتی نیز می باشند، دستگاه های قهوه ساز تفاوت چندانی با هم ندارند بلکه بعضی از آن ها از نظر گنجایش و یا پیشرفته بودن دستگاه و کار کردن آن شاید متفاوت باشند از این رو در این مقاله با چند مدل مختلف دستگاه قهوه ساز آشنا می شوید و با هم مقایسه می کنیم تا بهترین قهوه ساز موجود را برای خود تهیه کنید.


قهوه ساز 1000 وات سفید KAFFEEMASCHINE

 

خصوصیات ظاهری

 

اگر یک قهوه ساز وارداتی با کیفیت اما با کارایی ساده می خواهید قهوه ساز KAFFEEMASCHINE یکی از بهترین مدل های دستگاه قهوه ساز می باشد که می توانید تهیه کنید، این محصول شگفت انگیز که محصولات ویژه آمازون می باشد یکی از بهترین دستگاه ها برای تولید قهوه است که خصوصا برای کسانی که به طراحی و ظاهر دستگاه قهوه ساز اهمیت می دهند و می خواهند ظاهری کاملا ساده و مینیمال را داشته باشند بسیار مناسب است، همچنین برای جهیزیه ی عروس گزینه ای عالی است چرا که رنگ سفید و قوری شیشه ای قهوه ساز به گونه ای است که با هر وسیله ای در خانه ست می شود، داشتن دو رینگ استیل در بالا و پایین قوری نیز ظاهری زیبا را به محصول بخشیده است. قوری قهوه ساز همانطور که گفتیم یک قوری شیشه ای مقاوم در برابر حرارت است و همچنین ظرفیت درست کردن قهوه تا ۱۲ فنجان را دارد و روی قوری نیز دارای نشانگر ظرفیت قهوه می باشد تا بتوانید بیشتر از مصرفتان قهوه درست نکنید.

خصوصیات فنی 

 

دو‌ ویژگی که همواره مهم است در دستگاه های قهوه ساز در نظر بگیرید و با توجه به آن دستگاه قهوه ساز خود را تهیه کنید توان مصرفی و ظرفیت قهوه ساز است، توان مصرفی که در قدرت دستگاه تاثیر گذار است و بیانگر قدرت موتور قهوه ساز می باشد و همچنین ظرفیت قهوه ساز که به شما کمک می کند برای درست کردن چه حجم قهوه ای مناسب می باشد پس حتما قبل از تهیه ی دستگاه های قهوه ساز به این نکته توجه کنید. همانطور که گفتیم توان مصرفی در دستگاه های خانگی خصوصا حرارتی بسیار مهم می باشد، توان مصرفی این دستگاه قهوه ساز 1000 وات می باشد که بسیار توانمند و قدرتمند است، این دستگاه فوق‌ العاده حتی برای راه اندازی یک کافه کوچک نیز مناسب است از همین جهت درست کردن یک‌ قهوه با آن بسیار زمانی کمی می برد. به گنجایش دستگاه قهوه ساز بپردازیم که ظرفیت مخزن قهوه ساز از یک‌ لیتر بیشتر است و می توانید ۱۰ الی ۱۲ فنجان قهوه را با آن درست کنید. پایه های ضد لغزش و همچنین کارایی آسان آن نیز از ویژگی های عالی این محصول می باشد و در آخر به سیستم گرم نگهدارنده ی قهوه ساز می رسیم که به شما این امکان را می دهد تا بعد از درست کردن قهوه هر موقع که بخواهید قهوه رابه صورت کاملا گرم و تازه میل کنید و قهوه‌ را سرد نمی کند.

 

نتیجه گیری 


قهوه ساز 1000 وات سفید KAFFEEMASCHINE یک قهوه ساز عالی برای استفاده روزانه است که دارای یک موتور بسیار قوی و همچنین کارایی ساده و در کنار ان طراحی ظاهری زیبا است و برای خانواده هایی که مصرف قهوه ی بالایی دارند گزینه ای عالی می باشد.


قهوه ساز بدنه ی مسی 900 وات برند Bestron

 

خصوصیات ظاهری 


اگر دستگاه قهوه سازی می خواهید که هم در منزل و هم در بیرون از خانه بتوانید از آن استفاده کنید قهوه ساز بدنه ی مسی 900 وات برند Bestron می تواند به شما کمک کند این قهوه ساز عالی با قوری متفاوتی به شما عرضه می شود قوری این محصول منحصر به فرد به تنهایی قابلیت فلاسک شدن دارد و می توانید برای شب نشینی در بیرون از منزل و همچنین کوه رفتن و غیره از آن استفاده کنید به این گونه شما با خرید قهوه ساز یک فلاسک نیز دارید، این محصول نیز باز محصول اختصاصی آمازون می باشد که بسیار کیفیت بالایی دارد. ظاهر زیبای آن به رنگ مسی و مشکی بسیار متفاوت است.

 

ویژگی های فنی 

 

قهوه ساز وارداتی آمازون دارای قدرت موتور بسیار زیادی ست که آن را مدیون توان مصرفی بالای خود است. توان مصرفی این دستگاه 900 وات می باشد که توانمند می باشد، همچنین با این توان مصرفی و موتور قوی می توانید از آن به عنوان دستگاهی برای استفاده روزانه استفاده کنید. ظرفیت مخزن آب دستگاه قهوه ساز یک لیتر می باشد که دارای نشانگر نیز است که هنگام پر بودن یا هالی بودن آن را ببینید، قوری دستگاه نیز گنجایش ۸ فنجان قهوه را دارد که حتی برای بیرون‌ بردن نیز بسیار عالی است. از دیگر ویژگی های عالی دستگاه قهوه ساز می توان به سیستم گرم نگهدارنده ی آن اشاره کرد که تا مدت بسیار طولانی قهوه را برای شما تازه و گرم نگه می دارد.

 

نتیجه گیری


قهوه ساز بدنه ی مسی 900 وات برند Bestron برای کسانی که همواره مدت زیادی را در طبیعت می گذرانند و همچنین برای زوج هایی که شب نشینی در بیرون از شهر را دارند می تواند گزینه ای عالی باشد، همچنین توان مصرفی و گنجایش این قهوه ساز عالی برای خانواده های ۵ الی ۶ نفره عالی است و می توانند آن را تهیه کنند.

قهوه ساز 1.5 لیتری Clikon مدل CK5136

 

ویژگی های ظاهری عالی


اگر به دنبال قهوه سازی با ظرفیت بالا برای خانواده های پر جمعیت می گردید و یا برای دفاتر کاری خود هستید که هم کارایی ساده ای داشته باشد و هم گنجایش بالایی قهوه ساز 1.5 لیتری Clikon مدل CK5136 دقیقا همان چیزی است که باید تهیه کنید. از خصوصیات این دستگاه می توان به طراحی بدنه ی عالی آن اشاره کرد که به گونه ای طراحی شده کمترین فضا را بگیرد و از طرفی نیز بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد، قوری شیشه ای آن با ترکیب رنگ مشکی و دارای نشانگر که ظرفیت قوری را بدانید و طبق خواسته خود میزان قهوه را تعیین کنید، و همچنین صفحه ی زیبای آن در پایین دستگاه جلوه ای ویژه را به قهوه ساز بخشیده است، بدنه ی محصول از پلاستیک فشرده ساخته شده که در برابر ضربه کاملا مقاوم می باشد و همچنین سیستم ضد چکه و پایه های ضد لغزش آن نیز می توان اشاره کرد. 

 

ویژگی های فنی دستگاه 

 

قهوه ساز 1.5 لیتری Clikon یکی از قدرتمندترین توان مصرفی ها را در بین دستگاه های قهوه ساز دارد و اگر می خواهید دستگاهی قدرتمند برای استفاده ی طولانی مدت تهیه کنید حتما این دستگاه توصیه می شود، توان مصرفی دستگاه قهوه ساز کلیک اون 1000 وات می باشد که در کمترین زمان آب را به جوش می آورد و قهوه ی شما حاضر است همچنین گنجایش مخزن آن که 1.5 لیتر می باشد و برای استفاده در یک کافه نیز بسیار عالی است، از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به داشتند تایمر و ساعت آن اشاره کرد که می توانید تایمر آن را تا ۲۴ ساعت تنظیم کنید.

 

نتیجه گیری 


این محصول عالی برای خانواده های پر جمعیت و همواره کافه داران بسیار می تواند عالی باشد و کسانی که در آشپزخانه فضای کمی دارند و همواره یک دستگاه جمع جور می خوااهند مناسب است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha