02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی چند ادکلن مناسب هدیه دادن

نگین سعیدی 23 /مهر/ 1402
معرفی چند ادکلن مناسب هدیه دادن

معرفی چند ادکلن مناسب هدیه دادن

 

همیشه دادن هدیه ای خاص به عزیزان تان چه در مناسبت چه بدون مناسبت باعث ایجاد حس بسیار خوبی در شما می شود که نمی توانید این حس زیبا را با هیچ‌ چیز دیگری مقایسه کنید، اما دادن چیزی که همواره باعث شادی عزیزان تان شود و بسیار برای آن ها نیز کارآمد باشد کاری بسیار سخت است. عطر و ادکلن همیشه از آن دسته کادوهایی است که بسیار خاص و لاکچری به حساب می آید و کسانی که این مایع خوش بو را به عنوان هدیه دادن انتخاب می کنند از دسته افراد شیک پسندی هستند که به دنبال تکرار نشدنی ترین هدیه برای اطرافیان شان می گردند‌. اما نکته ای که در باره ی دادن این مایع خوش بو به عنوان هدیه بسیار قابل توجه است این می باشد که چه ادکلنی را به عنوان هدیه انتخاب کنند چرا که استفاده از عطر و ادکلن کاملا امری شخصی است و هر فردی که عطر و ادکلن مورد نیاز خود را انتخاب می کند باید همواره بتواند از نظر روحی و عاطفی با آن ارتباط برقرار کند و اینکه شما ادکلنی پیدا کنید که طرف مقابل تان از آن خوشش بیاید کاملا کاری سخت و دشوار است، از طرفی نیز عطر و ادکلنی که انتخاب می کنید باید حتما ظاهری بسیار شیک در کنار رایحه ی دلپذیر خود داشته باشد تا کلکسیون هدیه ی مناسب شما جور شود. در این مقاله شما با چندین ادکلن مردانه، زنانه و مردانه زنانه آشنا می شوید که نه تنها از نظر رایحه و بو بلکه از لحاظ ظاهری و شیشه ی ادکلن نیز بسیار خاص و منحصر به فرد است و می توانید به عنوان هدیه ای لاکچری از ایم ادکلن ها استفاده کنید.

 

 

ادکلن ادو پرفیوم مردانه شیخ گلد ادیشن ( Shaikh Opulent Gold Edition for men ) 

 

اگر که به دنبال ادکلنی با رایحه ای باور نکردنی برای هدیه دادن به آقایان هستید ادکلن ادو پرفیوم مردانه شیخ گلد ادیشن ( Shaikh Opulent Gold Edition for men ) از آن دسته ادکلن هایی است که هر فردی خصوصا آقایانی که به شدت به قدرت علاقه دارند و همواره به دنبال خاص ترین و مرموز ترین ادکلن ها برای استفاده می گردند مناسب است. این ادکلن شیک که از لحاظ ظاهری و شیشه یکی از پر کار ترین شیشه ها را در بین سایر ادکلن ها دارد با طراحی و بسته بندی خاصی که برای آن در نظر گرفته اند یکی از لاکچری ترین ادکلن ها به عنوان هدیه به حساب می آید. رایحه های ادکلن شیخ گلد ادیشن از دسته رایحه های شرقی و تند است که همین امر به اضافه ی نوع عطر ادکلن که از دسته ی ادوپرفیوم می باشد کاری کرده است که تنها با استفاده کردن دو الی سه پاف از این ادکلن و اسپری کردن آن بر روی بدنتان تا چندین ساعت رایحه ی ان در فضا بپیچد و طبعی گرم را در اطراف شما پخش کند. نت های اولیه ی این ادکلن نیز از ترکیب اسانس های فلفل سیاه، زعفران و فلفل صورتی به دست آمده است و در همان ابتدا گروه بویایی تند ادکلن را می توانید استشمام کنید که با رایحه ی زعفران در هم آمیخته شده است، پس از آن نت های میانی ادکلن کم کم خود را رها می کنند که از ادیشن های اسطوخودوس، گل شمعدانی و گل رز به دست آمده و وجود اسانس اسطوخودوس در ادکلن رایحه ای آرام بخش را در فضا پخش می کند. در پایان نیز رایحه های پایانی ادکلن با ترکیب اسانس های عنبر، عود و چوب صندل به پایان می رسد. 

 

 

ادکلن پرفیوم زنانه مردانه عربی اسد لطافه ( Lattafa Asad Perfume for men and women ) 


یکی دیگر از ادکلن هایی که هم مناسب هدیه به آقایان و هم مناسب هدیه دادن به خانم ها است ادکلن پرفیوم زنانه مردانه عربی اسد لطافه ( Lattafa Asad Perfume for men and women ) می باشد. این ادکلن زیبا از خاص ترین طراحی های شیشه را دارد که در بین تمامی ادکلن ها به خوبی خود را نمایان می کند و با یک بار دیدن این ادکلن مطمئنا نمی توانید ظاهر شیک و فوق العاده ی آن را فراموش کنید. یکی از نکات مثبتی که این ادکلن زیبا دارد مناسب بودن آن هم برای آقایان و هم برای خانم ها است که به این نتیجه می رسیم که همه پسند می باشد و از طرفی نیز می توان به ادوپرفیوم بودن آن اشاره کرد که همواره دارای ماندگاری فوق العاده بالایی است و در کنار ماندگاری بالا پخش بوی بسیار قوی نیز دارد و برای کسانی که به دفعات زیادی در مهمانی های پر جمعیت هستند و یا در مراسماتی همچون عروسی و غیره شرکت می کنند و ادکلنی با رایحه ی قوی می خواهند عالی است. نت های تشکیل دهنده ی ادکلن که به ترتیب به آن می پردازیم از ترکیب اسانس های اولیه ی ادکلن که شامل دارچین، گریپ فروت، جوز هندی و هل می باشد که در ابتدا رایحه ای ادویه ای و تند را به شما می دهد، پس از آن نت های میانی که قلب ادکلن هستند و از ادیشن های اسطوخودوس به وجود آمده است نمایان می شود که باعث ایجاد حسی بسیار عالی و آرام بخش می شود و کسانی که در محل کار مدام در برابر استرس و فشار کاری قرار می گیرند مناسب است. نت های پایه ی ادکلن نیز از چوب صندل، وتیور هائیتی، کهربا، شیرین بیان و نعناع هندی ساخته شده است.

 


ادکلن ادوتویلت زنانه آنا سویی اسکای ( Anna Sui Sky Eau de Toilette ) 


اگر که فردی که به آن ادکلن هدیه می دهید از آن دسته افرادی است که به شدت به طراحی و چیز های فانتزی علاقه دارد و بسیار به ظاهر و طراحی هر محصولی توجه می کند ادکلن ادوتویلت زنانه آنا سویی اسکای ( Anna Sui Sky Eau de Toilette ) دقیقا برای افرادی ساخته شده است که به شدت از ادکلن هایی با ظاهری خاص استقبال می کنند. این ادکلن زیبا از خاص ترین ادکلن هایی است که به شکل بالنی تزیین شده با سنگ های قیمتی و طراحی طلایی مانند خود به گونه ای نمایان می شود انگار شیشه ی ادکلن را همانند یاقوتی در بر گرفته و از آن محافظت می کند. ادکلن زنانه ی آنا سویی اسکای برای خانم هایی که بیشتر به ادکلن هایی با رایحه های خنک استفاده می کنند مناسب است و گروه بویایی میوه ای گلی ادکلن به شما این حس را القا می کند که در مزرعه هایی پر از گل های رنگی با میوه های متنوع و گوناگون در خال قدم زنی می باشید. ادوتویلت بودن عطر نیز این امکان را می دهد که در فصل تابستان و در مکان های باز به راحتی از پخش بوی و ماندگاری این ادکلن لذت ببرید. نت های اولیه ی ادکلن زنانه آنا سویی اسکای از ترکیب آکوردهای گلابی، توت های قرمز، فلفل صورتی و ترنج ساخته شده که همزمان ترکیبی از رایحه های ادویه ای و میوه ای را در بر گرفته است‌. نت های میانی ادکلن نیز که گروهی گلی هستند از اسانس های گل مرداب، گل رز، سوسن دره، نیلوفر آبی و گل برف به وجود آمده که ترکیبی بسیار دلپذیر است، در پایان نت های پایه ی ادکلن از ترکیبات ادیشن های پاپ کورن، وانیل و مشک ساخته شده است.

 


ادکلن مردانه رالف لورن پولو آبی - پی اند او بلو جانوین ( johnwin Ralph Lauren - Polo Blue ) 

 


اگر که به دنبال ادکلنی با قیمت بسیار مناسب اما در عین حال ماندگاری بسیار بالایی می گردید ادکلن مردانه رالف لورن پولو آبی - پی اند او بلو جانوین ( johnwin Ralph Lauren - Polo Blue ) از آن دسته ادکلن هایی است که از نظر قیمت بسیار قیمت مناسبی دارد و اما به دلیل وجود اسانس های بسیار خاص و قویی که در ترکیبات آن استفاده شده است ماندگاری و پخش بوی عالی نیز دارد. این ادکلن زیبا تقریبا از دسته ادکلن های اسپرت به حساب می آید که طبعی خنک دارد و اما از گروه بویایی تندی برخوردار است و همین امر باعث شده آقایانی که همواره به دنبال ادکلنی با ماندگاری بالا برای استفاده ی روزانه هستند از این ادکلن استفاده کنند. نت های اولیه ی این ادکلن زیبا از ترکیب و در هم آمیختن اسانس های خیار، پرتقال ماندارین و خربزه ساخته شده که کاملا نتی مرکباتی و خنک است، پس از آن نت های میانی در هوا پخش می شوند که از آکوردهای ریحان، مریم گلی و گل شمعدانی به دست آمده که کمی از خنکی ادکلن را می کاهد. نت های پایانی ادکلن نیز با ادیشن های جیر، مشک و نت های چوبی به پایان می رسد که طبع مردانه ی ادکلن همواره احساس شود.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha