02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی چند ادکلن شرقی با رایحه ای خاص

نگین سعیدی 20 /مهر/ 1402
معرفی چند ادکلن شرقی با رایحه ای خاص

معرفی چند ادکلن شرقی با رایحه ای خاص 

 


ادکلن ها با رایحه های متفاوتی برای ما ساخته می شود که هر کدام از آن ها بخشی از افراد با شخصیت های مختلف آن ها را انتخاب می کنند، هر کدام از رایحه های ادکلن هایی که در بازار وجود دارند در پیش برخی افراد بسیار دلپذیر می باشد که ممکن است برخی دیگر از افراد اصلا با این رایحه نتوانند ارتباط برقرار کنند. انتخاب عطر و ادکلن کاملا امری شخصی ست و تماما بستگی به خلقیات و سلیقه ی فرد مصرف کننده می باشد و نمی توانید رایحه های ادکلن ها را مورد نقد قرار دهید. همانطور که می دانید ادکلن ها دارای مدل های مختلفی هستند که از نظر طبع به چند دسته ی کلی گرم، خنک و معتدل تقسیم می شوند، اما گروه بویایی و رایحه هایی که در ادکلن وجود دارد بسیار متنوع هستند و هر روز نیز به این دسته بندی رایحه های جدیدی اضافه می شود؛ نکته ای که بسیار قابل توجه است این می باشد که بسیاری از مردم تصور می کنند که رایحه با گروه بویایی در ادکلن ها هر دو یکی می باشد اما این دو کاملا با یکدیگر متفاوت هستند.

 

 

 گروه بویایی به اسانس هایی که در ادکلن به کار رفته است می گویند برای مثال ادکلنی که از دسته گروه بویایی مرکبات و گیاهان باشد بیشتر در ترکیب نت های آن از اسانس هایی مانند گریپ فروت، پرتقال و یا اسانس های گیاهی استفاده می شود، اما رایحه به ترکیب نهایی و پخش بوی کامل ادکلن در پایان می گویند مانند رایحه ی تلخ, شیرین، شرقی، تند و غیره که امروز در این مقاله با برخی از این رایحه ها آشنا می شویم. ادکلن هایی که رایحه هایی تند و تلخ دارند بیشتر مورد پسند آقایان قرار می گیرد و بیشتر ادکلن های مردانه دارای رایحه های شرقی می باشند، از طرفی دیگر ادکلن هایی که شیرین هستند بیشتر در ادکلن های زنانه مورد استفاده قرار می گیرند، اما رایحه ای که در هر دو ادکلن های زنانه و مردانه طرفدار دارد و همه به شدت از ادکلن های این رایحه استفاده می کنند ادکلن های با رایحه های شرقی است، این دسته از ادکلن ها از محبوب ترین ادکلن های مورد استفاده ی افراد جامعه است.

 


چرا ادکلن های رایحه ی شرقی بسیار محبوب هستند ؟ 

 

از دلایلی که ادکلن های رایحه های شرقی چه برای خانم ها و چه برای آقایان دلنشین است کلاسیک بودن و خاص بودن این دسته از ادکلن ها است که در ترکیبات ساخت ادکلن هایی با رایحه های شرقی بیشتر آقایان و خانم هایی که دارای شخصیتی کلاسیک و اشرافی هستند از این دسته ادکلن ها استفاده می کنند. سر گذشت تولید ادکلن های شرقی نیز از دسته ادکلن های بسیار قدیمی است که در همان ابتدای به‌ وجود آمدن عطر و ادکلن این گروه رایحه ای در ادکلن ها وجود داشت. یکی دیگر از دلایلی که ادکلن هایی با رایحه های شرقی بسیار محبوب هستند این است که ممکن است ادکلنی دارای رایحه های شیرین، تلخ و یا از این قبیل رایحه ها باشد و در کنار آن هم رایحه ای شرقی در بین نت های این ادکلن به مشام برسد و به همین دلیل نیز ادکلن های رایحه های شرقی از هر لحاظی مورد پسند همه ی افراد جامعه بدون توجه به سن و جنسیت می باشد.

 

 

ادکلن های رایحه ی شرقی به عنوان بهترین هدیه

 

اگر که همواره می خواهید به عزیزان اطرافیان خود ادکلنی با رایحه ای باور نکردنی بدهید اما از سلیقه ی آن ها اطلاعی ندارید به شما توصیه می کنیم که حتما از ادکلن هایی با رایحه های شرقی استفاده کنید که از دسته ادکلن هایی است که هر فردی با هر سلیقه و خلقیاتی از آن می تواند استفاده کند، برای آقایانی که به طور مداوم در مکان هایی همانند دفاتر و شرکت های بیزینسی مشغول به کار هستند و به دنبال ادکلنی می گردند که از رایحه های خاصی برخوردار باشد و تکراری نباشد به شدت این دسته از این ادکلن ها پیشنهاد می شود.

 

نکته

نکته ای که باید به آن بپردازیم این است که انتخاب رایحه های عطر چ ادکلن کاملا امری است شخصی و محبوبیت هر ادکلنی با توجه به میزان مشهوریت آن ادکلن در بین مردم محاسبه می شود، ممکن است که برخی از افراد چه خانم ها و چه آقایان نیز همانند برخی دیگر از رایحه ها از رایحه های شرقی نیز خوششان نیاید و کاملا امری طبیعی است.

 

 

چندین ادکلن مردانه و زنانه ی شرقی مختلف

 


ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر مشکی جانوین ( Johnwin Versace Crystal Noir ) 

 

اگر که به دنبال ادکلنی هستید که تا آخر عمر از آن استفاده کنید و نتوانید هیچ ادکلنی را جایگزین آن کنید ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر مشکی جانوین ( Johnwin Versace Crystal Noir ) از آن دسته ادکلن هایی است که رایحه ی مشابه آن را در هیچ عطری نمی توانید پیدا کنید. این ادکلن خارق العاده همواره با ترکیبات خاصی که در آن وجود دارد برای خانم هایی که در کارهای مدیریتی و از این قبیل هستند توصیه می شود تا شاهد جذبه ای باشند که این ادکلن در آن ها ایجاد می کند. ادکلن ورساچه کریستال نویر مشکی با طبع گرم و رایحه های شیرین، تلخ و شرقی بسیار ادکلنی مناسب در هوا و مکان های سرد است، در کشورهایی همانند کانادا که در بیشتر سال هوا سرد می باشد مصرف و خرید این ادکلن خارق العاده به اوج خود می رسد. نت های اولیه ی تشکیل دهنده ی ادکلن کریستال نویر مشکی از انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه است مه طبع گرم و رایحه ی فوژه ای ادکلن در همان ابتدا احساس می شود، نت های میانی از گل یاسمین و بوته ی گل یاسمین است که طبعی گرم را به ادکلن بخشیده و در نهایت نیز نت های پایه که از ترکیب ادیشن های گل آفتابگردان، وانیل، چوب صندل و چوب کشمیر ساخته شده است.

 


ادکلن مردانه جووپ قرمز ( Johnwin Joop Homme ) 

 

یکی دیگر از ادکلن هایی که از رایحه ی شرقی برخوردار است ادکلن مردانه جووپ قرمز ( Johnwin Joop Homme ) می باشد که از متفاوت ترین ادکلن های مردانه می باشد. همواره کسانی که از این ادکلن استفاده می کنند به دنبال تجربه ی رایحه های بسیار خاص در ادکلن می باشند و از طرفداران کشف رایحه های منحصر به فرد هستند. ادکلن مردانه ی جووپ قرمز از کلاسیک ترین سبک ادکلن ها است که طبعی گرم دارد و به لطف گروه بویایی تندی که از آن برخوردار است در فضاهای باز و پر جمعیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین کسانی که مدت زمان زیادی را در بیرون از منزل می گذرانند و به دنبال ادکلنی هستند که به سرعت رایحه ی آن ناپدید نشود از طرفداران پروپاقرص آن هستند. نت های تشکیل دهنده ی رایحه ی اولیه ی ادکلن اعم از لیمو، ترنج، بهار نارنج و نارنگی است که در ابتدا با نت های مرکباتی رایحه ی ادکلن تشکیل می شود، پس از آن اسانس های موجود در نت های میانی خود را رها می کنند که از گل همیشه بهار، دارچین، گل یاسمن، زنبق وحشی و هل ساخته شده است و رایحه ی تند ادکلن از اینجا آغاز می شود‌. نت های پایانی ادکلن نیز با عناصر نعناع، وانیل، چوب صندل و لوبیا تونکا به پایان می رسد.

 

 

ادکلن مردانه و زنانه تام فورد بلک ارکید ( Tom Ford Black Orchid ) 

 

آخرین ادکلنی که آن را برای معرفی انتخاب کرده ایم ادکلنی از بهترین برندهای تولید و ساخت ادکلن است که چندین دهه است در این صنعت مشغول به کار است و همواره بهترین ادکلن های موجود در بازار را تولید می کند. ادکلن مردانه و زنانه تام فورد بلک ارکید ( Tom Ford Black Orchid ) از آن دسته ادکلن هایی است که بسیار مناسب استفاده در هر فصل و هر مکانی است. رایحه ی دلپذیر این ادکلن به گونه ای است که هر خانم و آقایی که از آن استفاده کند به شدت به آن وابسته می شود. رایحه ی ادکلن تام فورد بلک ارکید رایحه ای شرقی و وانیلی است که هنگام استشمام آن باعث ایجاد حس آرامش خاصی در شما می شود. این ادکلن خوش بو توسط عده ای از تولید کنندگان عطر شرکت ژیوادان در سال ۲۰۰۶ ساخته شد که تا کنون نیز همواره مورد استفاده قرار می گیرد‌. نت های اولیه ی این ادکلن از قارچ توبر، گاردنیای یاسمنی، انگور فرنگی سیاه، لیمو ترش، ترنج، گل یلانگ، یاس و نارنگی ماندارین ساخته شده است، پس از آن نت های قلبی ادکلن به میان می آید که از آکوردهای ادویه جات معطر، اسانس های میوه جات، لاله ی مردابی، گل یلانگ، گل یاس و گل ارکیده تشکیل شده است و نهایت خاص بودن ادکلن را نشان می دهد، و اما نت های پایانی ادکلن که از اسانس های کهربا، نعناع هندی، خس خس، روایح دودی، چوب صندل سفید، شکلات و وانیل ساخته شده است.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha