02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

معرفی چند مدل از اتو پرس های ژانومه

ادیبه کریم پور 27 /آبان/ 1402
معرفی چند مدل از اتو پرس های ژانومه

معرفی چند مدل از اتو پرس های ژانومه


آراستگی و مرتب بودن می‌ تواند اعتماد به نفس ما را افزایش دهد. آراستگی در ظاهر، ارتباط مستقیمی با لباس‌ هایی دارد که ما در طول روز یا سر کار آن ها را بر تن می‌ کنیم. لباس‌ های اتو کشیده و مرتب ظاهر ما را زیباتر و جذاب تر جلوه می‌ دهند. یکی از وسایل‌ هایی که در همه خانه‌ ها ممکن است به شکل‌ های گوناگون وجود داشته باشد اتوها می‌ باشند. اتوها مدل‌ های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها به شیوه خود بهترین کار را برای شما انجام می‌ دهد. یکی از آن مدل‌ ها اتو پرس‌ ها می‌ باشند که برای اتو کردن انواع پارچه مناسب می‌ باشند و آن ها به طور حرفه‌ ای اتو می‌ کشند. اتو پرس ها به دلیل ساختار و طراحی که دارند بهتر لباس‌ ها را اتو می‌ کشند و چین و چروک‌ ها را از بین می‌ برند. بنابراین داشتن یک اتو پرس خوب برای خانه‌ های شما الزامی است. اتو پرس‌ ها از برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌ شوند و این به معنای این است که آن ها از نظر طراحی و اندازه و ویژگی‌ ها با هم متفاوت هستند. یکی از برندهای تولید کننده اتو پرس‌ ها برند ژانومه می‌ باشد که محصولات بسیار با کیفیت و خوبی را تولید می‌ کند. برند ژانومه, اتوها را با طراحی بسیار زیبا و شیک تولید می‌ کند و ویژگی‌ هایی برای آن ها در نظر می‌ گیرد تا به کاربر نتیجه بی‌ نظیری را ارائه دهد. امروزه ما برخی از اتو پرس‌ های ژانومه را مورد بررسی قرار می‌ دهیم تا بتوانید انواع پارچه و لباس‌ های خود را به راحتی در خانه اتو کنید. پس با ما در ادامه مطلب در اولان کالا همراه باشید.


1. اتوپرس ژانومه سخنگو مدل CLS-300

توان مصرفی: 2200 وات
حجم بخاردهی: 120 گرم
قدرت پرس: 50 کیلوگرم 
گنجایش مخزن: 800 میلی لیتر 
نوع کنترل: لمسی و سخنگو
قابلیت ها: سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای، پایه تلسکوپی


اولین اتویی که می‌ خواهیم به شما معرفی کنیم، اتو پرس ژانومه مدل CLS-300 می‌ باشد که با ویژگی و قابلیت‌ های فوق‌ العاده ای همراه شده است و به کاربر امکان می‌ دهد به راحتی تمامی لباس‌ های خود را با هر الیاف پارچه‌ ای اتو کند. این اتو پرس ژانومه دارای توان مصرفی عالی است که قادر به اتو کردن پارچه‌ هایی با الیاف سنگین می‌ باشد و چین و چروک‌ های آن را به راحتی از بین می‌ برد. این اتو پرس از توان مصرفی 2200 وات بهره می‌ برد که برای یک اتوی خانگی با کارکرد حرفه‌ ای عالی است. شما می‌ توانید با این اتوپرس ژانومه لباس‌ هایی مانند کتان، ابریشم، لنین، نایلون و حریر و تور را اتو کنید. داشتن تنظیمات دما و انتخاب پارچه این امکان را به شما می‌ دهد که به راحتی و بدون نگرانی لباس‌ های خود را اتو کنید. جنس کفی نچسب آن باعث می‌ شود کاربر بتواند راحت‌ تر لباس‌ های خود را بدون نگرانی از سوختگی و خراب شدن و حتی از بین رفتن دکمه و نگین‌ ها اتو کند. بخاردهی یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های هر اتو می‌ باشد که عملکرد آن را بهبود می‌ بخشد. این اتو پرس حجم زیادی از بخار را در دقیقه تولید می‌کند که سخت‌ ترین چروک‌ ها را نیز از بین می‌ برد. حجم بخاردهی آن در یک دقیقه 120 گرم می‌ باشد که بسیار عالی برای الیافی مانند کتان و لنین می‌ باشد. یکی از قابلیت‌ هایی که اتو پرس را از سایر اتوهای دیگر متمایز می‌ کند، پرسی بودن آن است که هنگام اتو کردن به لباس وارد می‌ کند. قدرت پرس کردن این اتو 50 کیلوگرم است که یعنی هر بار که لباس را اتو می‌ کنید، انگار 50 کیلوگرم وزن را به همراه حرارت بر روی لباس‌ ها می‌ گذارید که به حذف چین و چروک بسیار کمک می‌ کند. حجم مخزن این اتو 800 میلی لیتر است که فوق العاده می‌ باشد و دیگر نیازی به پر کردن مجدد و زود به زود آن نخواهید شد. یکی از مهمترین قابلیت‌ های این اتو فناوری سخنگوی آن است که عملکرد ساده‌ تر و آسان‌ تری را به کاربر می‌ دهد. صفحه لمسی و دیجیتالی آن کنترل آسان‌ تری به شما می‌ دهد و راحت‌ تر می‌ توانید حرارت و دمای آن را با توجه به الیاف لباس خود تنظیم کنید. قابلیت‌ های دیگر آن مانند سیستم قطع خودکار برای محافظت از اتو، سیستم ضد چکه برای عدم ایجاد لکه روی پارچه، فناوری بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای هستند. پایه این محصول تلسکوپی بوده و امکان تنظیم ارتفاع دارد.


2. اتو پرس لمسی ژانومه مدل CT-500


توان مصرفی: 2200 وات
حجم بخاردهی: 90 گرم 
قدرت پرس: 50 کیلو گرم 
گنجایش مخزن: 800 میلی لیتر 
نوع کنترل: لمسی
قابلیت ها: سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای، پایه تلسکوپی


دومین اتویی که می‌ خواهیم به شما معرفی کنیم از برند ژانومه مدل CT-500 می‌ باشد.  این اتو پرس مدل 500 از طراحی بسیار زیبا و جذابی بهره می‌ برد که با همه دکوراسیون ها همخوانی دارد. این اتوپرس دارای توان مصرفی 2200 وات است که برای اتو کردن همه پارچه‌ ها مانند کتان، ابریشم، معمولی، نایلون، لنین، وال و حریر مناسب است. قدرت این اتو بسیار عالی است و در از بین بردن چین و چروک‌ ها بسیار به شما کمک می‌ کند. حرارت این اتوپرس را می‌ توانید با توجه به الیاف پارچه‌ ای که می‌ خواهید اتو کنید، تنظیم کنید و آن را کاهش یا افزایش دهید. کنترل و تنظیم حرارت و دمای این اتو از صفحه لمسی آن امکان پذیر است. صفحه لمسی آن باعث می‌ شود بهتر بتوانید آن را تنظیم کنید و با برنامه‌ های از پیش تعیین شده ای که دارد دما را راحت‌ تر برای لباس‌ های خود تنظیم کنید و همچنین نوع کنترل آن اتوماتیک است. همانطور که قبلاً گفتیم بخاردهی یکی از مهمترین ویژگی‌ هایی است که اتو می‌ تواند آن را ارائه دهد حجم بخاردهی 90 گرم بر دقیقه است که حجم زیادی را تولید می‌ کند و چین و چروک‌ های لباس را به خوبی از بین می‌ برد. قدرت پرس کردن لباس‌ ها فناوری است که اتوپرس را بهتر از اتوهای دیگر جلوه می‌ دهد قدرت پرس به معنای این است که هنگام اتو کردن علاوه بر حرارت و بخار دهی وزنی بر آن گذاشته می‌ شود که بهتر لباس‌ ها را صاف می‌ کند. قدرت پرس این اتو 50 کیلوگرم است که بسیار عالی برای یک اتوی خانگی می‌ باشد. برای اینکه بتوانید در طول اتو کشیدن لباس‌ ها، بتوانید راحت‌ تر با آن کار کنید، ژانومه از یک مخزن عالی با گنجایش 800 میلی‌ لیتر در طراحی این اتو استفاده کرده است که دیگر لازم به پر کردن زود به زود آن نخواهید شد. با داشتن سیستم ضد چکه دیگر لباس‌ های شما لک نمی‌ افتند و یا خیس نمی‌ شوند همچنین سیستم قطع خودکار آن مانند یک سیستم ایمنی به حساب می‌ آید و از سوختن و گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می‌ کند. بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای این اتو باعث می‌ شود کاربر راحت‌ تر بتواند لباس‌ های خود را اتو کند. لوله تلسکوپی برای این اتو گزینه بسیار عالی است و می‌ توانید آن را به راحتی تنظیم کنید. 


3. اتوپرس لمسی ژانومه مدل CLS-600

توان مصرفی: 2200 وات
حجم بخاردهی: 90 گرم و 120 گرم
قدرت پرس: 50 کیلوگرم 
گنجایش مخزن: 800 میلی لیتر 
نوع کنترل: لمسی و اتوماتیک 
قابلیت ها: سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای، پایه تلسکوپی، ضد آب، اسپری آب، سیستم ضد رسوب


اتو پرس بعدی که مورد بررسی قرار می‌ گیرد، اتو پرس ژانومه مدل CLS-600 می‌ باشد که با فناوری‌ های بسیار پیشرفته‌ ای مجهز شده است این اتو پرس مانند اتوپرس‌ های قبلی از طراحی زیبایی برخوردار است که ظاهر شیکی به اتاق می‌ بخشد. این اتو پرس از جنس کفی نچسب ارائه شده تا بتوانید انواع لباس‌ ها با الیاف متفاوت حتی با دکمه و تزیینات را با آن اتو کنید. قدرت اتو پرس یکی از مهمترین ویژگی‌ های هر دستگاه حرارتی می‌ باشد. توان مصرفی این اتو 2200 وات می‌ باشد که برای اتو کشیدن پارچه‌ هایی مانند کتان، ملافه، حتی پرده‌ های خام و لنین و وال مناسب است. شما می‌ توانید از طریق صفحه لمسی و برنامه‌ های فوق العاده آن حرارت را کم و زیاد کنید و انواع پارچه‌ ها را اعم از حریر و تور و پارچه‌ هایی ضخیم و نازک را به راحتی اتو بزنید. صفحه لمسی و گزینه‌ های آن کنترل راحت‌ تر و ساده‌ تری را به شما می‌ دهند تا بتوانید در یک پروسه اتو کشیدن دما را به راحتی کم و زیاد کنید و آن را مطابق الیافی که می‌ خواهید اتو کنید، تنظیم کنید. بخاردهی در اتو پرس ها، یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ ها می‌ باشد که پارچه را ساده‌ تر صاف می‌ کند. حجم بخاردهی این محصول ژانومه 90 گرم بر دقیقه است و با فناوری تقویت بخاردهی می‌ توانید در یک دقیقه 120 گرم بخار را تولید کنید. قدرت پرس آن 50 کیلوگرم می‌ باشد و وزن مناسب و استانداردی را روی پارچه‌ ها می‌ اندازد تا چین و چروک پارچه و لباس‌ ها بهتر از بین برود. حجم مخزن این اتو 800 میلی لیتر است که فوق العاده است و از تکرار پر کردن آن نجات خواهید یافت. سیستم خاموش شدن خودکار این اتو مانند یک سیستم ایمنی عمل می‌ کند و از آسیب رساندن به دستگاه موقع روشن ماندن زیاد جلوگیری می‌ کند. همچنین سیستم ضد چکه از خیس شدن و لک شدن پارچه جلوگیری می‌ کند. برای ارائه عملکرد بهتر ژانومه از بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای استفاده کرده است. دیگر ویژگی‌ های این اتو عبارتند از سیستم ضد آب، سیستم ضد رسوب، اسپری آب، تنظیم میزان بخاردهی و غیره می‌ باشند. پایه این محصول تلسکوپی است و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. 

4. اتو پرس سخنگو ژانومه مدل XL-650


توان مصرفی: 2200 وات
حجم بخاردهی: 140 گرم 
قدرت پرس: 60 کیلوگرم 
گنجایش مخزن: 1 لیتر
نوع کنترل: لمسی و سخنگو 
قابلیت ها: سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی پیوسته و لحظه‌ ای، پایه تلسکوپی، بدنه ی سرامیکی، کف فلزی نچسب


یکی دیگر از اتوهایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، اتو پرس ژانومه مدل XL-650 می باشد که همانند اتوهای قبل از قابلیت های بی نظیری جهت کارایی بهتر بهره می برد. این اتو پرس کمی پیشرفته تر از مابقی است و فناوری های بیشتری نیز به همراه دارد. یکی از مهمترین ویژگی های آن، قابلیت سخنگوی آن است که به شما امکان می دهد راحت برنامه های پارچه و دما و حرارت را تنظیم و کنترل کنید. سخنگوی فارسی یک مزیت عالی به حساب می آید. همچنین صفحه ی لمسی ان برای تنظیم دمای دقیق برای پارچه های نازک و حساس عالی است و مدیریت دما را بهبود می بخشد. توان مصرفی این اتو فوق العاده عالی است و به کاربر امکان می دهد پارچه های با بافت ضخیم و ملحفه ها را به راحتی اتو کنید. این اتو پرس ژانومه از توان مصرفی 2200 وات بهره می برد و برای یک دستگاه حرارتی خانگی و حتی پیشرفته عالی است. بخاردهی یکی از مهمترین ویژگی های هر اتو می باشد که می تواند در از بین بردن چین و چروک های لباس بهتر عمل کند. حجم بخاردهی این اتو، 140 گرم می باشد که بسیار زیاد است و با بخار می توانید لباس های خود را به راحتی بدون سوختگی اتو بزنید. قدرت پرس نیز از قابلیت هایی است که اتو پرس را از سایر اتوهای بخار مجزا می کند. این اتو دارای قدرت پرس 60 کیلو گرم می باشد که سخت ترین چین و چروک ها را از بیت می برد و ان ها را برای مدت طولانی صاف و مرتب نگه می دارد. مخزن آب این اتو پرس فوق العاده است و دیگر نیازی به پر کردن مجدد آن نیست و می توانید حجم زیادی از لباس های خود را با آن یکباره اتو کنید. گنجایش آن 1000 میلی لیتر می باشد که معادل یک لیتر است و بی نظیر است. قابلیت های دیگر این اتو پرس عبارتند از: سیستم ضد چکه برای این لباس های شما حین اتو کردن لک نیفتت و خیس نشود. سیستم ضد آب نیز برای چنین منظوری طراحی شده است و عملکرد بهتری را ارائه می دهد. فناوری قطع خودکار یک سیستم امنیتی است و پس مدتی که با ان کار نکردید، خاموش می شود و حرارت را کاهش می دهد تا از اتفاقات ناخواسته جلوگیری کند. بخاردهی پیوسته و لحطظه ای نیز به صاف شدن و حذف چروک های لباس کمک کی کند. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha