02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

ادکلن های مناسب آقایان شاغل

نگین سعیدی 27 /مهر/ 1402
ادکلن های مناسب آقایان شاغل

ادکلن های مناسب آقایان شاغل 

 

همانگونه که می دانید استفاده از عطر و ادکلن به گونه ای در زندگی ما خود را جای داده که به یکی از مهمترین کارهایی که قبل از بیرون رفتن آن را انجام می دهیم تبدیل شده است و حتی امروزه کسانی که بیش از اندازه به ظاهر خود و همچنین بهداشت خود اهمیت می دهند از این محصول عالی استفاده می کنند. ادکلن ها به گونه ای هستند که هنگامی که فقط یک بار از آن استفاده کنید دیگر نمی توانید از استفاده کردن از آن دست بکشید به‌ همین دلیل نیز بسیاری از مردم به گونه ای بسیار وابسته به این مایع خوش بو شده اند و استفاده کردن از آن به کاری همانند روتین روزانه ی خود تبدیل شده است. در گذشته و حتی بهتر بگوییم چند دهه قبل که رایحه های کمتری در دسترس بودند و تنوع در عطر و ادکلن کمتر بود از این ماده ی گران قیمت فقط برای استفاده در مجالس و مهمانی های خاص استفاده می شد اما کم کم به لطف پیشرفت در علم و آزمایش و خطاهای بسیاری که در ساخت رایحه های متنوع ادکلن انجام شده، ادکلن های بسیار زیادی با طبع های متنوع و همچنین رایحه های گوناگون ساخته شد که کم کم هر ادکلنی را مناسب برای مکانی خاص تهیه و تعیین کرده اند و همین امر باعث شد که دسته بندی در ادکلن ها شکل بگیرد و هر ادکلنی که در بازار موجود است برای موقعیت و حتی آب و هوای خود مورد استفاده قرار بگیرد.

 


دسته بندی در ادکلن ها به چه صورت است؟  

 

همانطور که گفتیم تنوع زیاد تولید و ساخت عطر و ادکلن به گونه ای است که آن ها را به دسته های بسیار متنوعی تبدیل کرده اند، از جمله ادکلن های زنانه و مردانه؛ دسته ی دیگر ادکلن ها شامل نوع عطر ها می باشد که به دسته بندی پرفیوم، ادوپرفیوم، ادوتویلت و ادکلن تقسیم شده است اما این دسته بندی به اینجا ختم نمی شود بلکه ادکلن ها از نظر طبع و گروه بویایی نیز به ادکلن های سرد و گرم به طور کلی تقسیم می شوند و اما رایحه ی ادکلن ها که گروه بویایی آن ها را تشکیل می دهد و اصلی ترین مرحله ی تولید و ساخت عطر و ادکلن است که به ده ها گروه بویایی مختلف تقسیم می شوند از جمله تلخ، معطر، آبزی، ادویه ای، گلی، میوه ای، تند، شیرین، مرکبات، چوبی و غیره هستند که بسته اسانس هایی که در ادکلن‌ موجود می باشد گروه بویایی ادکلن مشخص شده و این اطلاعات را به شما می دهد که از ادکلن خود در چه آب و هوایی و در چه محیطی استفاده کنید. 

 

 

ادکلن های مناسب استفاده ی آقایان در بیرون از منزل چه رایحه ای دارند؟

 

همانگونه که گفتیم ادکلن ها رایحه های متفاوتی دارند، ادکلن هایی که رایحه هایی تلخ و سنگین دارند بیشتر مناسب مهمانی های رسمی و جلسات کاری فوق العاده مهم می باشد تا جذبه ای خاص به شما بدهد همچنین اگر که می دانید وقت زیادی را در بیرون از منزل می گذرانید و برای چند ساعتی به ادکلن دسترسی ندارید بهتر است که از ادکلن هایی با رایحه های تلخ و چوبی استفاده کنید چرا که ماندگاری این دسته از ادکلن ها بسیار زیاد است. اگر که برای استفاده در طول روز و هنگامی که سر کار هستید و ادکلنی سبک تر می خواهید خصوصا آن دسته از آقایانی که در طول روز در فضاهای بسته مشغول به کار هستد باید از ادکلن های فرش تری استفاده کنند تا رایحه ای سبک تر را در اطراف خود استشمام کنند و همین امر باعث ایجاد حس بسیار بهتری در افراد می شود که در این مقاله برای انواع طبع های مختلف آقایان ادکلن های مناسبی را برای معرفی انتخاب کرده ایم و اگر ادکلنی مناسب استفاده ی روزانه در محل کار خود می‌ خواهید حتما این لیست از ادکلن ها بسیار گزینه های خوبی برای استفاده هستند.

 

 

ادکلن مردانه هوگو باس-هوگو سبز هوگو من جانوین ( Johnwin Hugo boss Hugo Man ) 

 

یکی از ادکلن هایی که تقریبا تلفیقی از رایحه های فرش و سنگین است و بسیار برای آقایانی که طرفدار رایحه های تند هستند مناسب است ادکلن مردانه هوگو باس-هوگو سبز هوگو من جانوین ( Johnwin Hugo boss Hugo Man ) می باشد. این ادکلن با رایحه های تند و تلخ خود و طبع خنکی که دارد می تواند در طول روز همواره به همراه خود آن را داشته باشید تا از اسانس های موجود در آن لذت ببرید. نت های اولیه ی این ادکلن زیبا از گریپ فروت، سیب سبز، اسطوخودوس، نعناع و ریحان ساخته شده است که ترکیبی از گیاهان سبز و معطر است، سپس نت های میانی که از اسانس های میخک، مریم گلی، گل شمعدانی و گل یاسمن به وجود آمده و باعث ایجاد توازن در بین نت های اولیه و میانی شده است. نت پایانی ادکلن نیز با ادیشن های نعناع هندی، اسانس های شاه درخت و سدر ساخته شده که همزمان ترکیبی از انواع روایح می باشد.

 

 

ادکلن ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک - سیاه ( Jaguar Classic Black EDT )

 

دیگر ادکلن طبع خنکی که به شدت برای آقایان شیفته ی قدرت مناسب است و توصیه می شود که در هر جلسات کاری مهم حتما از آن استفاده کنند ادکلن ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک - سیاه ( Jaguar Classic Black EDT ) می باشد، این ادکلن با تمامی کوالیتی هایی که دارد از آن دسته ادکلن هایی است که هیچ وقت رایحه ای همانند آن را پیدا نمی کنید و اگر به دنبال یک ادکلن پروفیشنال برای استفاده هستید حتما ادکلن جگوار را فراموش نکنید. رایحه های جذاب تلخ ادکلن با طبع خنک آن خاطره ای به یاد ماندنی را برای شما درست می کند. اسانس های تشکیل دهنده ی رایحه های اولیه ی ادکلن از نارنگی ماندارین، سیب و پرتقال ساخته شده که در ابتدا رایحه ی تلخ ادکلن را کمتر می کند اما رایحه های میانی از نت های مشک، شمعدانی، آب دریا، چای و هل ساخته شده که کم‌ کم طبع تلخ ادکلن نمایان می شود و در پایان آکوردهای سنگین خس خس، چوب صندل سفید، سدر خزه درخت بلوط، مشک و دانه ی‌ تونکا رایحه ها را به پایان می رسانند. 

 

 

ادکلن مردانه کلینیک هپی فور من جانوین ( Johnwin Clinique Happy For Men )

 

آقایان طرفدار ادکلن های رایحه ی ترش ادکلن مردانه کلینیک هپی فور من جانوین ( Johnwin Clinique Happy For Men ) تنها گزینه ی عالی است که می توانید از آن استفاده کنید. ادکلن کلینیک هپی فور من از آن دسته ادکلن های طبع خنک است که رایحه ای تند و ترش را به شما می بخشد و هر بار پس از اسپری آن بر روی بدن و لباس خود باز رایحه ای تازه را به شما می دهد. نت های اولیه ی این ادکلن دلپذیر اسپرت از آکوردهای نمونه های سبز، ماندارین، لیمو، آب و لیمو ترش ساخته شده که تماما رایحه هایی مرکباتی و ترش را دارند اما این رایحه در نت های میانی کمتر شده و در این رایحه از ادیشن های آروماتیک تری از جمله مانگا، گل یاس، گل رز و گل سوسن استفاده شده است. رایحه های پایانی نیز از چوب گایاک، مشک، درخت سرو و سدر به وجود آمده که شخصیت مردانه ی ادکلن حفظ شود، به طور کلی اگر که بخواهیم رایحه های ادکلن مردانه کلینیک هپی فور من را تحلیل کنیم از ترکیب انواع روایح‌ چوبی، میوه ای، گلی به دست آمده که بهترین ادکلن برای استفاده های طولانی مدت و روزانه است.

 


ادکلن ادو پرفیوم مردانه جورجیو آرمانی آکوا پروفوم ( Giorgio Armani Aqua di Gio profumo ) 

 

در این مقاله سعی کرده ایم متفاوت ترین رایحه های ادکلن ها را برای شما انتخاب کنیم تا از هر گروهی از رایحه ها ادکلنی را داشته باشید و اما ادکلن ادو پرفیوم مردانه جورجیو آرمانی آکوا پروفوم ( Giorgio Armani Aqua di Gio profumo ) از ادکلن های گروه بویایی معطر آبزی است که طبعی خنک دارد. این ادکلن خاص که از دسته عطرهای ادو پرفیوم می باشد از ماندگاری خارق العاده ای برخوردار است و همین امر باعث محبوبیت چندین برابر آن شده است که در هر مکانی و در هر تایمی از شبانه روز می توانید از آن استفاده کنید. رایحه های اولیه ی ادکلن با ترکیب اسانس های ترنج و آب دریا ساخته شده که در هیچ‌ ادکلنی این ترکیب را به تنهایی مشاهده نمی کنید و به نقطه ی قوت ادکلن تبدیل شده است، رایحه های میانی از سالویا، شمعدانی و رزماری به وجود آمده و در نهایت نت های پایانی با ترکیب اسانس های فوق العاده ویژه ی نعناع هندی و روایح دودی به پایان می رسد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha