02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

قابلیت ThinQ در ماشین لباسشویی چه کاربردی دارد

سیران قامیشه16 /آذر/ 1400
قابلیت ThinQ در ماشین لباسشویی چه کاربردی دارد

قابلیت ThinQ در ماشین لباسشویی چه کاربردی دارد؟ 

امروزه قرار گیری قابلیت های جدید و مدرن در لوازم خانگی افزایش شدیدی داشته است. حال یکی از فناوری هایی که ما در نظر داریم و آن را مورد بررسی قرار می دهیم یکی از ویژگی ها و فناوری های به کار رفته در ماشین لباسشویی می باشد. این فناوری، قابلیت ThinQ می باشد که یک قابلیت کاملا مدرن و به روز می باشد. این قابلیت جزو قابلیت های هوشمند می باشد و کارایی خارق العاده دارد. این فناوری یک نوع قابلیت کنترل از راه دور می باشد که به شما امکان می‌ دهد چرخه‌ های شستشو را از راه دور شروع و متوقف کنید، پس از اتمام شستشوی لباس‌ هایتان اعلام دریافت کنید و سپس یادآوری‌ های مفیدی در مورد تعمیر و نگهداری برنامه‌ ریزی‌ شده در مورد ماشین لباسشوییتان دریافت کنید. تمامی این کارها تنها با این قابلیت خارق العاده امکان پذیر می باشد. دقت داشته باشید برای این کار شما تنها نیاز دارید تا به Wi-Fi متصل گردید و به کنترل ماشین لباسشویی‌تان بپردازید. در ادامه این مقاله بیشتر قابلیت ThinQ را مورد بررسی قرار می دهیم پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید تا بهتر آن را بشناسید. 

قابلیت ThinQ چیست و چه کارایی دارد؟ 

قابلیت ThinQ جزو قابلیت هایی می باشد که در دسته هوش مصنوعی قرار دارد و این امکان را به شما می دهد تا از طریق آن کلیه لوازم خانگی تان که از این قابلیت بهره می برند را کنترل و تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت بایستی اپلیکیشن مناسب آن را بر روی تلفن همراهتان داشته باشید؛ و این گونه به سادگی می توانید لوازم خانگی تان را از راه دور کنترل نمایید و نیازی به تنظیم دستی نداشته باشید. این قابلیت خارق العاده به شما این امکان را می دهد تا نهایت استفاده را از زمانتان ببرید و زمان خود را تلف ننمایید. شایان ذکر است که این قابلیت تنها برای تنظیم و کنترل ماشین لباسشویی در آن تعبیه نگردیده است بلکه هر لحظه کار دستگاه را کنترل می نماید و آن را به تلفن همراهتان می فرستد. همچنین پس از مدتی این هوش مصنوعی با علایق و کارهایی که شما می خواهید آشنا می گردد و آن ها را آنالیز می نماید و در نهایت می تواند بدون دستکاری شما و تنها با روشن نمودن آن به تنظیم و کنترل کار لباسشویی بپردازد. 

چندین کاربرد مهم فناوری ThinQ و نحوه فعال نمودن آن 

یکی از کاربرد های مهم قابلیت ThinQ این است که به شما این امکان را می دهد تا کلیه ی لوازم خانگی هوشمند در خانه تان را مدیریت و کنترل نمایید. این قابلیت به شکل یک رابط بین شما و لوازم خانگی می باشد. به گونه ای که شما می توانید توسط آن برنامه مورد نظرتان را بر لباسشویی اعمال نمایید و شروع به کار آن را از راه دور فعال نمایید بدون این که وقفه ای در کار های دیگرتان رخ دهد. یکی دیگر از کاربرد های مهم این قابلیت این است که عیب یابی لوازم خانگی شما را بر عهده می گیرد به طوری که می توان گفت اگر مشکل و یا عیبی در برنامه های لباسشویی باشد این قابلیت ThinQ آن را شناسایی می نماید و به شما اطلاع می دهد و این گونه شما می توانید به راحتی عیب به وجود آمده را برطرف نمایید. همان طور که گفتیم  این قابلیت از هدر رفتن زمان جلوگیری به عمل می آورد که این به خودی خود یک کاربرد عالی می باشد زیرا که آسان کردن کارها را بر عهده می گیرد. صرفه جویی در مصرف انرژی و یا انرژی الکتریکی از دیگر کاربردهای این قابلیت هوشمند می باشد. 
شما می توانید برای فعال نمودن این قابلیت به قسمت تنظیمات رفته و در آن جا نوع لوازم خانگی تان را انتخاب نموده و سپس برنامه و لباسشویی را به وای فای متصل نمایید. پس از این مرحله قابلیت Smart ThinQ به شما این امکان را می دهد تا آن را کنترل، تنظیم، مدیریت و عیب یابی نمایید.

جمع بندی کلی

 قابلیت ThinQ که از قابلیت های در دسته هوش مصنوعی می باشد یکی از قابلیت های کاربردی جهت تنظیم و مدیریت لوازم خانگی هوشمند می باشد که بسیار کاربردی و به صرفه می باشد زیرا که از تلف شدن زمانتان به بهترین نحو جلوگیری به عمل می آورد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha