02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

فناوری AI DD در ماشین لباسشویی چیست

سیران قامیشه 16 /آذر/ 1400
فناوری AI DD در ماشین لباسشویی چیست

فناوری AIAI DD در ماشین لباسشویی چیست؟

سال ها قبل ماشین های لباسشویی کارایی بسیار ساده ای داشتند و تنها از یک یا دو برنامه شستشو برخوردار بودند و همچنین از قابلیت های مدرن بهره نمی بردند. اما در زمان حال روز به روز شاهد پیشرفت چشم گیر قابلیت ها و فناوری های تعبیه شده در ماشین لباسشویی ها می باشیم. یکی از این قابلیت های پر کاربرد فناوری AI DD می باشد که در کارایی لباسشویی بسیار عالی عمل می نماید. اما سوال اساسی این است که این فناوری چیست و AI DD به چه معناست. توجه داشته باشبد که AI DD مخفف (Artificial Intelligent Direct Drive) دایرکت درایو مجهز به هوش مصنوعی می باشد. این قابلیت بسیار عالی می باشد و با توجه به این مسئله که از هوش مصنوعی پشتیبانی می کند بسیار بی نظیر است. از شما همراهان گرامی خواستاریم تا انتهای این مقاله با ما باشید تا بهتر به جزئیات و کارایی فناوری AI DD آشنا گردید؟ 

فناوری AI DD چیست؟

فناوری AI DD که همان دایرکت درایو مجهز به هوش مصنوعی می باشد کارایی بسیار عالی دارد. این فناوری شستشوی لباس هایتان را به بهترین نحو انجام می دهد زیرا که یک نوع قابلیت هوشمند می باشد که با تشخیص وزن و تعداد لباس ها مقدار مناسب آب را مشخص می نماید و علاوه بر این با وجود حسگرهای هوشمند جنس و الیاف لباس ها را نیز مشخص می نماید و در نهایت برنامه متناسب و نوع شستشو، مقدار چرخش، سرعت چرخش و دمای آب را با توجه به این معیار ها اعمال می نماید که این گونه از آسیب دیدن الیاف پارچه و پاره شدن لباس ها جلوگیری به عمل می آورد. توجه داشته باشید که این قابلیت که جزو قابلیت های با پشتیبانی از هوش مصنوعی می باشد با تشخیص تمامی معیار ها بهترین عملکرد شستشو را به انجام می رساند که این امر در نهایت سبب می شود تا شستشو به صورت بهینه انجام گیرد. توجه داشته باشید که این فناوری مدرن و امروزی فناوری دایرکت درایو ارتقا یافته می باشد و نتیجه چندین سال زحمت ال جی است‌. 

مزایا و نحوه کارکرد فناوری مدرن و امروزی AI DD

همان طور که در بالا گفتیم فناوری AI DD همان فناوری دایرکت درایو می باشد که ارتقا یافته است با این تفاوت که این قابلیت از هوش مصنوعی و سنسور های حساس بهره می برد که این گونه تاثیر به سزایی بر کارکرد لباسشویی و شستشوی بهینه دارد. این فناوری با استفاده از حسگر ها و یا سنسور های بسیار حساس جنس و الیاف پارچه ها را مشخص می نماید و با توجه به لطیف ترین و ظریف ترین لباس موجود داخل لباسشویی برنامه مرتبط را اعمال می نماید که این از مزایای بسیار چشم گیر این فناوری به شمار می رود زیرا که این گونه از وارد شدن هر گونه  آسیب به لباس هایتان جلوگیری به عمل می آورد و طول عمر آن ها نیز بالا می برد به طوری که شما می توانید لباس هایتان را در دراز مدت مورد استفاده قرار دهید. همچنین شایان ذکر است که میزان آب و سرعت چرخش نیز به جنس لباس ها بستگی دارد که توسط سنسور ها تشخیص داده می شود. علاوه بر این فناوری AI DD تعداد و وزن لباس ها را مشخص می نماید و مقدار مایع لباسشویی و یا پودر لباسشویی را برای شما معین می نماید که این امر در نهایت از مصرف بیش از حد آب، انرژی الکتریکی و شوینده ها جلوگیری به عمل می آورد و این بدین معنا می باشد که یکی از مزایای عالی و فوق العاده این قابلیت صرفه جویی می باشد. شایان ذکر است که این فناوری منحصر به فرد در بی صدا بودن ماشین لباسشویی اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا که موتور مورد استفاده، که همان دایرکت درایو می باشد با این تفاوت که از هوش مصنوعی بهره می برد، از اصطکاک بسیار پایینی برخوردار است که همین امر سبب بی صدا شدن شده است و علاوه بر این طول عمر دستگاه را نیز افزایش داده است.

جمع بندی کلی 

فناوری AI DD و یا(Artificial Intelligent Direct Drive) که یکی از فناوری های بر پایه هوش مصنوعی می باشد جزو بهترین فناوری های مدرن می باشد که در شستشوی لباس ها بسیار موثر عمل می نماید و توانسته است تاثیر به سزایی بر کارایی و طول عمر ماشین لباسشویی داشته باشد.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha