02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

فناوری Turbo Cycle  در ماشین ظرفشویی چیست و چه کاربردی دارد

سیران قامیشه 19 /آذر/ 1400
فناوری Turbo Cycle  در ماشین ظرفشویی چیست و چه کاربردی دارد


فناوری Turbo Cycle  در ماشین ظرفشویی چیست و چه کاربردی دارد؟ 

امروزه تمامی لوازم خانگی از قابلیت ها و فناوری های به روز و مدرن بهره می برند به طوری که کارایی و کاربرد آن ها بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد. حال ما می خواهیم یکی از فناوری های به کار رفته در ماشین ظرفشویی را به شما معرفی نماییم. این فناوری به طور کلی توانسته نحوه شستشو و کارایی ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار دهد. اما سوال اساسی این است که وظیفه این فناوری چیست؟ و کدام بخش را تحت تاثیر قرار می دهد؟ و یا این که چه کاربری دارد؟ توجه داشته باشید که این فناوری به طور کلی یک نوع چرخه شستشو می باشد که به شما این امکان را می دهد تا ظروف بسیار کثیف را در عرض یک ساعت شستشو دهید. شایان ذکر است که چرخه های شستشو در ماشین ظرفشویی انواع مختلفی دارند و هر کدام به نوبه ی خود می توانند چرخه ای بسیار موثر باشند و به بهترین نحو ظروف را شستشو دهند. پس این فناوری و یا چرخه شسشتو نیز جزو بهترین چرخه ها می باشد که می تواند در عرض یک ساعت به بهترین شیوه ظروف را بدون هیچ گونه چربی و لکه شستشو دهد و در خدمت خانم های خانه قرار دهد. 

چرخ شستشوی Turbo Cycle  چیست و چه مزایایی دارد؟ 

همان طور که اشاره نمودیم Turbo Cycle  یک نوع چرخه شستشو می باشد. که این چرخه ظرف های بسیار کثیف را در عرض یک ساعت با کمترین میزان مصرف انرژی و آب تمیز می نماید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که متاسفانه این چرخه خشک کردن ندارد و نمی تواند پس از شستشو ظروف را خشک نماید و می توان گفت که این از نقاط ضعف این چرخه شستشو می باشد. پس در این راستا به شما پیشنهاد می دهیم  که برای خشک کردن از گزینه ها و یا چرخه های  Extra Dry یا Night Dry یا چرخه های دیگر استفاده نمایید. پس دقت داشته باشید که یکی از مزایای عالی این قابلیت این است که که مصرف انرژی را به حداقل رسانده است و علاوه بر این مصرف آب آن را نیز کاهش داده است که این به خودی خود می تواند بسیار مهم تلقی گردد زیرا که صرفه جویی یک امر مهم می باشد. ناگفته نماند که این چرخه شسشتو می تواند بسیار کاربردی باشد و از تلف شدن زمان شما جلوگیری به عمل آورد. 

نحوه فعال نمودن چرخه شستشوی Turbo Cycle   

برنامه های شستشو در هر ماشین ظرفشویی متفاوت می باشند و هر کدام به منظور خاصی اعمال می گردند. توجه داشته باشید که انتخاب چرخه شسشتو متناسب با ظروف و در جه کثیفی آن ها بسیار مهم می باشد و نمی توان بدون توجه به معیار های گفته شده و نکات گفته شده یک برنامه را اعمال نمود زیرا که ممکن است به ظروف آسیب وارد نماید و یا این که کار ماشین ظرفشویی را مختل نماید پس این نکته بسیار مهمی است که بایستی به آن توجه گردد. همان گونه که ذکر نمودیم Turbo Cycle  نیز یک نوع برنامه شستشو می باشد که شما می توانید آن را با توجه به درجه کثیفی ظروف انتخاب نمایید. شما می توانید با روشن نمودن ماشین ظرفشویی و مراجعه نمودن به نام برنامه ها که بر روی درب آن تعبیه شده است برنامه توربو را انتخاب نموده و سپس آن را اعمال نمایید. اما نکته اصلی این است که این برنامه برای چه نوع ظروفی مناسب است؟ Turbo Cycle  برای ظروف بسیار کثیف می باشد و در مدت زمان یک ساعت پروسه ی شستشو را به اتمام می رساند و نکته اساسی در این مورد این است که قابلیت خشک کردن ندارد و شما بایستی با توجه به این نکات آن را اعمال نماید و دکمه استارت کار شستشو را بزنید تا ظروفتان به بهترین نحو و با کمترین میزان مصرف آب و انرژی شسته شوند. 

جمع بندی کلی 

همان گونه که در بالا اشاره نمودیم و آن را شرح دادیم Turbo Cycle  یک نوع چرخه شسشتوی یک ساعته می باشد که برای ظروف بسیار کثیف و متوسط در ماشین ظرفشویی تعریف شده است و از مزایای آن این است که میزان مصرف آب و انرژی را به حداقل رسانده است و به عنوان یک نقطه ضعف در مورد این شستشو می توان گفت که ظروف را خشک نمی نماید و بایستی برنامه خشک کردن را به تنهایی اعمال نمایید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha