02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

قبل از خرید جارو شارژی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

ادیبه کریم پور 11 /تیر/ 1401
قبل از خرید جارو شارژی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

قبل از خرید جارو شارژی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

وجود یک جارو شارژی خوب در همه ی خانه ها الزامی است زیرا بسیار کاربردی و عالی است. قبل از خرید هر محصولی باید نکاتی را رعایت کنیم  تا بهترین  محصول را انتخاب کنیم. قدرت یک جارو شارژی به ارائه یک اندازه گیری نسبتا ثابت از قابلیت عملکرد بالقوه کمک می کند. همیشه شبیه به یک نیست، اما به طور کلی، هرچه رتبه قدرت بالاتر باشد، جارو شارژی مکش بیشتری دارد. درجه توان معمولاً در ولت (V) بیان می شود، میتواند راهنمای کلی مفیدی برای توانایی بالقوه ارائه دهد. اندازهگیری های خاصتری وجود دارد که در واقع نشان دهنده بهتر قدرت مکش جارو شارژیها هستند. زمان کارکرد باتری نشان می دهد که با یک بار شارژ چقدر می تواند کار کند. این شاید یکی از مهم ترین عواملی باشد که باید در نظر داشته باشید، زیرا تعیین می کند که با یک بار شارژ چقدر می توانید از آن استفاده کنید. جاروهای بی سیمی که از باتری های لیتیومی تغذیه می کنند، ممکن است عملکرد باتری بهتری را ارائه دهند، اما با این وجود این میزان همچنان بین مدل ها متفاوت است، بنابراین با دقت بیشتری داشته باشید.

نکات مهم درباره ی خرید جارو شارژی

همانطور که گفتیم مدل های متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت های متفاوت و زمانبندی متفاوت برای کار کردن است. به طور معمول حداکثر سطح توان مکش تنها بخش کوچکی از زمان اجرا را برای تنظیم پایین یا استاندارد برای یک مدل مشخص خواهد داشت. علاوه بر این، زمان اجرا معمولاً در توضیحات محصول ذکر شده برای مکش استاندارد/کم است و ممکن است همیشه شامل یک ابزار موتوری نباشد. اگر خانهای بزرگ با فرش زیاد دارید، این امر به ویژه مهم است، زیرا ممکن است از یک باتری جارو شارژی با مدت زمان طولانی کار بخواهید که دارای دهانه مناسبی برای سطوح مکش بالا باشد. البته ارتباط نزدیکی با زمان کارکرد باتری، زمان شارژ شدن است. شارژ کامل برخی از باتری ها تا 5 ساعت طول می کشد. این  نکته مهم است زیرا می تواند تعیین کند که چقدر می توانید در یک روز معین از آن استفاده کنید. همانند یک جاروبرقی معمولی، اگر ظرف گرد و غبار تقریباً پر باشد، قدرت مکش کاهش می یابد. با این حال، خالی کردن یک دستگاه بی سیم برای مبتلایان به آلرژی راحت تر است. به این دلیل که این دستگاه ها معمولا بدون کیسه گرد و غبار کار می کنند و در عوض از ظرف استفاده می کنند. این سازگار با محیط زیست است اما همچنین به این معنی است که هر زمان که آن را خالی می کنید گرد و غبار به اطراف می چرخد. البته هرچه ظرفیت کمتر باشد، بیشتر باید سطل را خالی کنید. در صورت داشتن هر نوع آلرژی مرتبط با گرد و غبار، این نکته مهم است که به خاطر داشته باشید، زیرا می خواهید تا حد ممکن تعداد دفعات انجام این کار را به حداقل برسانید. برخی از جارو شارژی ها دارای سطل های گرد و غبار شفاف هستند که به شما امکان می دهد در حین استفاده از سطل میزان پر بودن آن را مشاهده کنید تا بدانید زمان تخلیه آن کی فرا می رسد.

انواع جارو شارژی ها

جارو شارژی دارای نازل و ابزار هایی هستند تا بتوانید ها جای خانه را با آن تمیز کنید. یکی از آن ها ابزار شکاف است که برای فضای های باریک و دور از دسترس طراحی شده است و می توانید کناره های دیوار و مبل و گوشه ها را با آن تمیز کنید. همچین ابزار ترکیبی که دو ابزار متفاوت هستند و این دو ابزار در یکی هستند یعنی یک قلم مو و یک نازل پهن برای جاهای مختلف مانند خلاص شدن از شر خرده های داخل ماشین یا مبل مفید باشند که بسیار مناسب است. همچنین اگر خانه ای با حیوانات خانگی دارید، ممکن است بخواهید جاروهای شارژی را با ابزارهای ویژه برای مقابله با موهای حیوانات در نظر بگیرید. این جارو شارژی ها معمولا دارای طراحی زیبایی هستند و با وزن و ابعاد مناسب می توان از آن ها استفاده کنید. با توجه به بودجه ای که دارید می توانید بهترین جارو شارژی را با قابلیت های خاص خریداری کنید.

محصولات مرتبط
نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha