08734212600 09170075232 کارشناس 09199728211 کارشناس 09182663007 کارشناس 09201498949 واتساپ 09185983418 پشتیبانی
۰

دستگاه رطوبت گیر VATEEN مدل MW601

Dehumidifier VATEEN model MW601

موجود نیست
اطلاعات کلی کالا

دستگاه رطوبت گیر VATEEN مدل MW601اگر هوای اتاق شما خیلی مرطوب باشد، کیفیت زندگی می تواند به شدت توسط آلرژن ها و بیماری های تنفسی مختل شود. رطوبت گیر می تواند رطوبت اضافی موجود در هوای اتاق را از بین ببرد

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

دستگاه رطوبت گیر VATEEN مدل MW601


اگر هوای اتاق شما خیلی مرطوب باشد، کیفیت زندگی می تواند به شدت توسط آلرژن ها و بیماری های تنفسی مختل شود. رطوبت گیر می تواند رطوبت اضافی موجود در هوای اتاق را از بین ببرد و از ایجاد بوی کپک زدگی جلوگیری کند. رطوبت گیر به گونه ای برنامه ریزی شده است که پس از رسیدن به ظرفیت مورد نظر به طور خودکار خاموش شود و چراغ قرمز را به شما یادآوری می کند که مخزن باید تخلیه شود. این دستگاه رطوبت گیر دارای مخزن آب مناسبی است و می تواند مقدار زیادی از آب را درون خود جای دهد. جذب کننده ی رطوبت جمع و جور، قابل حمل و سبک می تواند باعث ایجاد یک زندگی سالم برای شما شود. این رطوبت گیر VATEEN صرفه جویی در انرژی، مصرف کم انرژی، بدون اتلاف برق کار می کند. این رطوبت گیر می تواند به کاهش رشد کپک، تصفیه هوا کمک کند. دستگاه رطوبت گیر VATEEN مدل MW601 می تواند برای مناطق شرجی و بارانی بسیار عالی باشد و تنفسی راحت را برای شما در خانه فراهم کند. اندازه ی آن بسیار مناسب است و می توان آن را در هر جایی قرار داد. این دستگاه به رنگ سفید طراحی شده و می تواند با هر خانه و دکوراسیونی ست شود. این دستگاه با قابلیت های فوق العاده ای مجهز شده و بسیار کاربردی است. برای اطلاعات بیشتر درباره رطوبت گیر MW601 برند VATEEN با اولان کالا همراه باشید.


ویژگی های رطوبت گیر مدل MW601


رطوبت گیر VATEEN مدل MW601 می تواند تا 350 تا 400 میلی لیتر رطوبت را در روز با مخزن آب 1200 میلی لیتری از بین ببرد. (در شرایط 30 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی 80 درصد). برای تاثیر بهتر رطوبت زدایی فوق الهاده بهتر است در 15-35 متر مربع استفاده شود. این دستگاه رطوبت گیر مدل MW601 دارای صدایی 45 دسی بلی است که می توانید آن را در خواب نیز روشن کنید. بی سر و صدا بودن این محصول VATEEN، بدون ایجاد اختلال در خواب، کار یا مطالعه شما کار می کند. رطوبت گیر برقی VATEEN می تواند رطوبت اضافی هوا را از بین ببرد و آسایش و سلامت عمومی خانه شما را بهبود بخشد. کودکان شما می تواند به راحتی و آسودگی نفس بکشند و تنفسی سالم را داشته باشند. این دستگاه رطوبن گیر VATEEN دارای توان مصرفی 22.5 وات است که بسیار عالی است و نتیجه ای رضایت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. اگر در منطقه شما باران شدیدی می بارد، یک دستگاه رطوبت گیر ضروری است. با استفاده از این رطوبت گیر می توان آب موجود در هوا را به سرعت جذب کرد و در نتیجه از رطوبت دور نگه داشت. این رطوبت گیر می تواند به کاهش رشد کپک، تصفیه هوا کمک کند و محیطی تمیز و سالم برای خود و خانواده ایجاد کنید.

رطوبت می تواند برای انسان بسیار خطرناک باشد و بیماری های زیادی را به همراه خود بیاورد. پس داشتن یک دستگاه رطوبت گیر م تواند در یک زندگی سالم، بسیار به شما کمک کند و شما را از بیماری ها دور نگه دارد. دستگاه رطوبت گیر برای کسانی که از بیماری های تنفسی مانند آسم رنج می برند بسیار مناسب است و می تواند آلرژن های داخل هوا را با رطوبت جذب کند و آن ها را داخل مخزن به دام بیاندازد و شما را از میکروب ها دور نگه دارد. همچنین برای کسانی از بیماری هایی مانند رمانتیسم رنج می برند نیز عالی است و بدن شما را بیشتر در معرض رطوب و خیس بودن قرار نمی دهد. همچنین این دستگاه برای کسانی که کمدهایی دارد که رطوبت درون آن ها زیاد است، بسیار عالی است. لباس هایی که در معرض رطوبت هستند می توانند بسیار خطرناک باشند و باعث بیماری های پوستی و ایجاد قارچ شوند. رطوبت گیر رطوبت لباس ها را به کلی از بین می برد که به شما احساس شادابی و سرحالی می بخشد. همچنین برای کسانی که همیشه در خانه و اتاق احساس خواب آلودگی می کنند نیز مناسب است. رطوبت موجود در اتاق می تواند باعث خواب آلودگی و خستگی شود، اما با وجود یک دستگاه رطوبت گیر دیگر این احساس را نخواهید داشت. 

این رطوبت ساز چگونه کار می کند؟


برای استفاده از رطوبت گیر VATEEN مدل MW601 کافیست دکمه ON/OFF را فشار دهید. وقتی دستگاه شروع به کار کار می کند، چراغ کنترل بالای دستگاه به رنگ آبی روشن می شود و این یعنی آماده به کار است و می تواند رطوبت را در هوا از بین ببرد. همچنین هنگامی که مخزن آب پر از آب است، صفحه نمایش قسمت بالای دستگاه قرمز می شود و پروسه ی رطوبت گیری را متوقف می کند تا مخزن خالی شود. هنگامی که دستگاه در حال کار است، چراغ LED قرمز رنگ نشان داده می شود. وقتی مخزن آب پر شد یا مخزن آب درون دستگاه نیست، به طور خودکار از کار می افتد و چراغ آبی LED چشمک می زند. توان خروجی تنها 22.5 وات و مصرف برق رطوبت گیر بسیار کم است و این بدان معناست که می توان در مصرف انرژی بیشتری صرفه جویی کرد. اندازه اتاق توصیه شده: می توان از آن در مساحت 15-35 متر مربع استفاده کرد و 30 متر مربع بهترین اندازه اتاق توصیه شده برای استفاده از این رطوبت گیر است. قسمت بالایی دستگاه رطوبت گیر را عاری از مواد مسدود کننده هوا مانند لباس، کیسه های پلاستیکی یا کاغذ نگه دارید.


طراحی و ظاهر شیک رطوبت گیر VATEEN مدل MW601


این رطوبت گیر VATEEN مدل MW601 دارای طراحی بسیار زیبا و ساده ای است که با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. این رطوبت گیر با ابعاد و وزن مناسبی طراحی شده که به راحتی قابل جابه جایی است. رطوبت گیر دارای مخزن آب با ظرفیت 1200 میلی لیتر است. هنگامی که مخزن آب پر از آب است، نشانگر قرمز می شود و به طور خودکار کار نمی کند. این رطوبت گیر VATEEN بسیار جمع و جور و سبک وزن است. ابعاد این دستگاه با ارتفاع 238 میلی متر، طول 157 میلی متر و عرض 139 میلی متر طراحی شده است که می توان آن را روی هر سطحی مانند پاتختی، کمد، روی زمین و... قرار داد. همچنین بر روی دستگاه دکمه های طراحی شده که یکی از آن دکمه پاور (خاموش و روشن)، یک از آن ها تایمر است که می توان بین ساعت های 6، 8 و یا 10 ساعت یکی را انتخاب کرد که پس از اتمام به طور خودکار خاموش می شود. همچنین دیگری حالت خواب است که برای هنگام خواب کودکان فوق العاده است و دیگر دکمهی چراغ است که می توان چراغ آن را خاموش یا روشن کرد. از چراغ ها این دستگاه می تواند به عنوان چراغ خواب کودک نیز استفاده کرد. این دستگاه برای از بین بردن رطوبت و کپک در خانه، آپارتمان، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و حتی گاراژ مناسب است. با استفاده از این رطوبت گیر، آب اضافی موجود در هوا به سرعت جذب می شود، دیگر نگران بوی کپک و خامی نباشید. این رطوبت گیر می تواند به کاهش رشد کپک و تصفیه هوا کمک کند. 


موارد احتیاط


1. پس از استفاده از رطوبت گیر VATEEN مدل MW601، کاربر باید با فشار دادن دکمه پاور دستگاه را خاموش کند.
2. از آداپتور AC/DC POWER در مکان های مرطوب یا خیس استفاده نکنید و آن را در مکانی قرار دهید که مناسب باشد.
3. قسمت ورودی بالایی را مسدود نکنید و بگذارید آزاد باشد تا بتواند رطوبت را به خوبی جذب کند.
4. اگر دستگاه به درستی متصل است و کار نمی کند، منبع تغذیه AC/DC را بردارید و واحد رطوبت زدایی را توسط یک برقکار ماهر بررسی کنید.
5. همیشه دستگاه را در وضعیت عمودی نگه دارید تا از نشت آب جلوگیری شود.
6. رطوبت گیر VATEEN نباید برای مدت طولانی استفاده شود ( تا حداکثر 10 ساعت استفاده شود). بعد از اینکه رطوبت گیر برای مدت طولانی کار کرد، رطوبت گیر باید به طور موقت خاموش کنید و برای چند ساعت به آن استراحت دهید که می تواند عمر مفید آن را افزایش دهد.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha