02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

8 تا از بهترین مخلوط کن هایی که برای خرید مناسب هستند

ادیبه کریم پور 25 /دی/ 1401
8 تا از بهترین مخلوط کن هایی که برای خرید مناسب هستند

8 تا از بهترین مخلوط کن هایی که برای خرید مناسب هستند


مخلوط‌کن‌ ها لوازم خانگی همه کاره هستند که می‌توانند بهترین نوشیدنی ها و دیگر مواد غذایی را با هم مخلوط کنند. از مخلوط کردن آجیل، درست کردن اسموتی، و خرد کردن یخ گرفته تا آماده کردن سس مایونز خانگی را برای شما آماده می کند. مخلوط کن دارای مدل های متفاوتی هستند که توسط برندهای مختلف ساخته شده اند. پس می تواند انتخاب یک مخلوط کن خوب می تواند دشوار باشد. در این مطلب شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید بهترین مخلوط کن را انتخاب وخریداری کنید.


 1. مخلوط کن سه کاره ی مایر مدل MR-142


مشخصات فنی
بهترین مخلوط کن برای استفاده خانگی
موارد همراه: مخلوط کن، لیوان و کاسه ی آسیاب
پارچ ظرفیت: 1.8 لیتر 
تنظیمات سرعت: 5 
توان مصرفی: 1500 وات
دارای عملکرد پالس
رنگ: قرمز
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع پارچ: پلاستیکی


برند مایر طیف وسیعی از مخلوط کن های شیک، بادوام و قدرتمند را ارائه می دهد. این مخلوط‌ کن مایر مدل 142 ظاهر براق را با قدرت عالی را ارائه می دهد تا مخلوط‌ کنی جمع‌ و جور و قابل اعتماد را تولید کند. این مخلوط کن برای استفاده بسیار آسان است و کارایی عالیرا به شما ارائه می دهد. این مخلوط کن با 1500 وات می تواند انواع نوشیدنی ها را برای شما مخلوط کند و همچنین مواد دیگر را برای شما خرد و مخلوط کند. این مخلوط کن دارای یک پارچ 1.8 لیتری است که حجم متوسطی از مواد و نوشیدنی ها را در خود جای می دهد. همچنین داری تنظیمات 5 سرعته است که می توان مواد را باتوجه به بافت آن ها، سرعت دهید و مخلوط کنید. این مخلوط کن 142 مایر از جنس پلاستیک ساخته شده است. این مخلوط کن علاوه بر پارچ دارای یک ظرف لیوانی برای خرد کن است که می توان مواد خشک مانند  دانه های ادویه و قهوه، بیسکویت و … را با آن خرد و پودر کرد.


 
2. مخلوط کن 2 کاره مایر مدل MR-111


توان مصرفی: 800 وات
ظرفیت: 1.5 لیتر
سرعت: 2 سرعته
جنس تیغه: استیل
نوع پارچ: شیشه و استیل
رنگ: نقره ای
وزن: 2 کیلوگرم


اگر می خواهید یک مخلوط کن با قابلیت های فراوان داشته باشید، مخلوط کن ماید مدل 111 یک انتخاب عالی است. این مخلوط کن دارای ظرفیت عالی است که 2 سرعت ترکیب را ارائه می‌ دهد که هر چیزی را برای شما مخلوط می کند. این مخلوط کن دارای وزن بسیار مناسبی است و جابه جایی آن بسیار آسان و راحت است. همچنین به دلیل ابعاد استاندارد و کوچک آن می توان آن را در هر جایی نگهداری کرد. صفحه مرکزی سرعت های ترکیبی قابل تنظیم را کنترل می کند و با افزایش سرعت، کلید چرخشی به شما امکان می دهد به راحتی سرعت را کنترل کنید و به مرور سرعت را افزایش دهید. در زیر گردان چرخشی و کلیدها دکمه های از پیش تعیین شده برای اسموتی، آسیاب کردن و آبمیوه وجود دارد. و اما این مخلوط کن دارای یک ظرف دیگر برای غذاساز است که می تواند أنواع سبزیجات و سبزی ها را با آن خرد و مخلوط کرد. این مخلوط کن با قدرت 800 واتی می تواند أنواع مواد غذایی سفت و نرم را برای شما خرد و مخلوط کنند.

3. مخلوط کن تک کاره مدل mr-116


توان مصرفی: 1500 وات
ظرفیت: 2 لیتر
سرعت: 3 سرعته
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع پارچ: پلاستیک فشرده
رنگ: مشکی
وزن: 1 کیلوگرم


مخلوط کن مایر مدل 116 یک دستگاه بسیار عالی و کاربردی است. این محصول دارای قدرت 1500 وات است که می تواند با قدرت زیاد انواع مواد غذایی نرم و سف را با هم مخلوط کند. این مخلوط کن مایر دارای 3 تنظیم سرعت متغیر قابل توجه، عملکرد پالس و پنج برنامه با سرعت و مدت زمان از پیش تعریف شده برای آماده کردن اسموتی و دیگرمواد غذایی است. حتی یک تایمر قابل برنامه ریزی نیز وجود دارد که مخلوط کن را به کار می اندازد و پس از روشن شدن تایمر به طور خودکار آن را خاموش می کند. این مخلوط کن با طراحی بسیار زیبایی ساخته شده است و بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده با رنگ مشکی را دارا است.


4. مخلوط کن بوش مدل MMB42G0B


یک بلندر خوب و محکم
توان مصرفی: 700 وات
ظرفیت: 105 لیتر
سرعت: 2 سرعته
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع پارچ: شیشه ای
رنگ: مشکی
وزن: 4 کیلوگرم


مخلوط کن بوش مدل MMB42G0B دارای یک موتور قدرتمند باتوات مصرفی 700 وات ست که کارایی عالی را برای استفاده خانگی ارائه می دهد. این مخلوط کن دارای عملکرد پالس و تنظیمات 2 سرعته است. می‌ توانید همه برنام ه‌ها را با استفاده از صفحه جلویی مخلوط کن بوش انتخاب کنید و پروسه ی مخلوط کردن را آسان تر کنید. همانطور که می دانید برند بوش، یک برند جهانی است و محصول هایی با کیفیت های عالی به شما ارائه می دهد. این مخلوط کن دارای یک پارچ با ظرفیت 1.5 لیتری است که برای خانواده هایمتوسط بسیار عالی است. جنس این پارچ مخلوط کن، شیشه ای است و در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم است. تیغه های استیل ضد زنگ آن کارایی بهتری در هنگام آماده سازی نوشیدنی ها را ارائه می دهد. 


5. مخلوط کن 2 کاره پرشیا فرانس مدل PR-446


یک مخلوط کن قدرتمند و با ظرفیت بالا
توان مصرفی: 300 وات
ظرفیت: 1.5 لیتر
سرعت: 2 سرعته
جنس تیغه: استیل
نوع پارچ: شیشه ای
رنگ: مشکی و نقره ای
وزن: 2 کیلوگرم


اگر می خواهید اسموتی هایی به سبک حرفه ای داشته باشید، مخلوط کن 2 کاره پرشیا فرانس مدل PR-446 گزینه مناسبی برای شماست. این مخلوط کن دارای قدرت زیادی است که می تواند انواع نوشیدنی ها را برای شما اپآماده کند. این مخلوط کن پرشیا با توان 300 واتی می تواند مواد نرم و سف را برای شما خرد و مخلوط کند. همچنین با تنظیمات 2 سرعته می توان نوشیدنی های خود را با دو سرعت متفاوت مخلوط کنید. همچنین دارای دکمه ی عملکرد پالس است که می توانید به نوشیدنی هایتان قدرت ضربه ای بزنید و آن ها را بهتر مخلوط کنید تا به قوام دلخواه برسند. با پارچ 1.5 لیتری می توان برای خانواده ی متوسط نوشیدنی های خوشمزه ای را درست کرد. جنس این پارچ مخلوط کن، شیشه ای است و در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم است. تیغه های ضد استیل بلندر پرشیا، بسیار مقاوم و تیز می باشند. 

6. بلندر 2 کاره کنوود مدل BLM45


توان مصرفی: 1000 وات
ظرفیت: 1.5 لیتر
سرعت: 3 سرعته
جنس تیغه: استیل
نوع پارچ: شیشه ای
رنگ: مشکی و نقره ای
وزن: 2.3 کیلوگرم


یکی دیگر از بلندر هایی که برای خرید مناسب است، بلندر 2 کاره کنوود مدل BLM45 است که بسیار عالی و با فناوری های زیادی همراه شده است. این مخلوط کن دارای توان 1000 وات است که سفت ترین مواد غذایی را برای شما نیز خرد می کند. این دستگاه می تواند یخ را کاملا خرد کند و از انواع میوه ها اسموتی درست کند. این مخلوط کن دارای یک پارچ شیشه ای با ظرفیت 1.5 لیتر است که می تواند برای خانواده های نسبتا بزرگ مناسب باشد. با تنظیمات 3 سرعته می توان به راحتی بلندر را کنترل کرد و برای هر مواد، سرعتی متفاوت استفاده کرد. طراحی این مخلوط کن بسیار زیبا و عالی است که با هر دکوراسیونی قابل ست است. 


7. مخلوط کن فیلیپس مدل HR2058


یک دستگاه جمع و جور
توان مصرفی: 350 وات
ظرفیت: 1.5 لیتر
سرعت: 2 سرعته
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع پارچ: پلاستیکی
رنگ: مشکی /سفید
وزن: 2.3 کیلوگرم


مخلوط کن فیلیپس مدل HR2058 یکی دیگر از بلندرهایی است که از برند معتبر فیلیپس تولید شده و عملکردی تضمین شده را برای شما ارائه می دهد. این بلندر از توان 350 وات بهره می برد و می تواند در ظرفیت 1.5 لیتری خوشمزه ترین نوشیدنی و اسوتی ها را درست کند. از 2 سرعت متفاوت برای مخلوط کردن پشتیبانی می کند و می توان برای مواد سفت و سنگین از سرعت کم و برای مواد سبک و نرم از سرعت زیاد استفاده کنید. تیغه های این مخلوط کن از جنس استیل ضد زنگ هستند که سخت ترین مواد را نیز خرد و مخلوط می کنند. همچنین پارچ این بلندر پلاستیکی می باشد که در برابر ضربه و افتادن بسیار مقاوم است. 


8. بلندر مایر همراه با آسیاب مدل MR-117


توان مصرفی: 800 وات
ظرفیت آسیاب: 1.5 لیتر
ظرفیت پارچ: 2 لیتر
سرعت: 5 سرعته
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع پارچ: شیشه ای
نوع کاسه ی آسیاب: استیل ضد زنگ
رنگ: نقره ای
دارای نمایشگر LED


بلندر مایر همراه با آسیاب مدل MR-117 هم یکی دیگر از بلندرهایی است که برای خرید مناسب است. این بلندر توان 800 وات ساخته شده که در پارچ شیشه ای 1.5 لیتری انواع نوشیدنی و اسموتی ها را برای شما آماده می کند. این مخلوط کن با 5 سرعت می تواند نوشیدنی هایی با غلظت خوبی را درست کند. 


برای چه کاری می توان از مخلوط کن استفاده کرد؟


از مخلوط کن ها می توان برای مخلوط کردن، صاف کردن یا پالس کردن انواع غذاها (و مایعات) بسته به نوع مخلوط کن مورد نیازتان استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر فقط می خواهید اسموتی ها و سوپ های ساده درست کنید، یک مخلوط کن ساده با ویژگی ها و عملکردهای نه چندان زیاد کافی است. با این حال، اگر می خواهید سوپ های داغ را پوره کنید یا مواد کوچک و سفت مانند آجیل را پودرکنید، باید به مشخصات مخلوط کن ها توجه کنید. همچنین می توان از مخلوط کن ها برای تهیه یک نوشیدنی سالم در حین استراحت استفاده کرد.   


هنگام خرید مخلوط کن چه نکاتی را باید در نظر گرفت


هنگام انتخاب بهترین مخلوط کن برای خود، با شناسایی نوع مخلوط کن مورد نیاز خود شروع کنید. مخلوط کن های پارچ دارای تیغه ای در داخل ظرف پلاستیکی یا شیشه ای هستند که هنگام اتصال به موتور در واحدهای پایه می چرخد. در نتیجه، آنها می توانند در مقادیر زیاد مواد را مخلوط کنند. نوع مخلوط‌ کنی که می‌ خرید واقعاً به این بستگی دارد که چقدر می‌ خواهید از آن استفاده کنید و بیشتر برای چه استفاده می‌کنید. همه مخلوط کن ها می توانند اسموتی درست کنند، به ویژه میوه های نرم تر را ترکیب کنند. چیزهایی اضافی که باید در مخلوط کن جستجو کنید: خاموش شدن خودکار برای ایمنی، پارچ بدون BPA یا شیشه ای، ظرفیت پارچ، تعداد تنظیمات سرعت و قدرت، پاهای ضد لغزش و لوازم جانبی موجود می باشند. 


تیغه ها: برای داشتن یک مخلوط کن باید یک دستگاه با تیغه های بسیار مقاوم خریداری کنید تا بتوانند همه چیز را به آسانی برش دهند و مخلوط کنند. تیغه های مقاوم بیشتر از تیغه های تیز کاربرد دارد و می توانند برای سال های طولانی سالم باقی بمانند.


موتور: اگر می‌ خواهید میوه ها یا دسرهای منجمد درست کنید یا با میوه‌ ها یا سبزیجات سفت‌ تر سروکار داشته باشید، ممکن است به دستگاهی با موتور قوی‌ نیاز داشته باشید تا بتواند یخ را خرد کند. یک مخلوط کن با قدرت حداقل 500 وات برای استفاده خانگی سبک مناسب است.


 برنامه‌ ها: به دنبال مخلوط‌کنی باشید که دارای برنامه‌ های خودکار برای انواع نوشیدنی یا غذا مورد نظر شما باشد، زیرا این کار، پروسه مخلوط کردن را آسانتر می کند. با این حال، اگر می‌ خواهید کنترل دقیق‌ تری روی نتایج داشته باشید، کنترل‌ های دستی مهم هستند، مثلاً ترکیب سوپی که هنوز تکه‌هایی در آن وجود دارد. 


عملکرد پالس: یک راه عالی برای کنترل دقیق است. مخلوط کن در حالی که دکمه را فشار می دهید کار می کند اما در ثانیه ای که آن را رها می کنید متوقف می شود. عملکردپالس به معنی فشارهای ضربه ای به مواد غذایی است. 


ظرفیت: به ظرفیت کل مخلوط کن توجه کنید: اگر خانواده بزرگی دارید، به سراغ مخلوط کن بزرگتر بروید. لوازم جانبی نیز می توانند مهم باشند، چه در جعبه یا به عنوان وسایل اضافی: فنجان های آسیاب می تواند راهی مفید برای خرد کردن مواد خشک و ادویه ها در حجم های کوچکتر باشد.


چگونه مخلوط کن را تمیز کنم؟


اگر می خواهید مخلوط کن تا حد ممکن دوام داشته باشد و اگر می خواهید از ایجاد هر گونه بوهای تند و زننده جلوگیری کنید، تمیز کردن آن بسیار مهم است. می‌ توانید بسیاری از پارچ‌ های مخلوط‌کن را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید، اما می‌ توانید با اضافه کردن آب گرم و شوینده ی ظرف‌ شویی به ظرف مخلوط‌کن، گذاشتن درب و مخلوط کردن محلول شوینده آن ها را تمیز کنید. برای از بین بردن لکه های سرسخت می توانید خمیر پاک کننده خود را با استفاده از یک قاشق غذاخوری جوش شیرین درست کنید و آن را با یک قاشق چای خوری سرکه سفید مخلوط کنید. می توانید این محلول را با استفاده از یک برس تمیز کننده تمیز یا یک مسواک تمیز به کار ببرید و لکه ها را از بین ببرید.

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha