02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

اسباب بازی آموزشی سرسره توپ

Double Plus Ball Drop

۴۸۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

اسباب بازی آموزشی سرسره توپبرای اینکه کودکان یادگیری و مهارت های دست و ذهن را بهتر و سریعتر یاد بگیرند باید از محصولاتی مانند اسباب بازی های فوق العاده بهره ببرید. امروزه لوازم و اسباب بازی های بسیار عالی

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

اسباب بازی آموزشی سرسره توپ


برای اینکه کودکان یادگیری و مهارت های دست و ذهن را بهتر و سریعتر یاد بگیرند باید از محصولاتی مانند اسباب بازی های فوق العاده بهره ببرید. امروزه لوازم و اسباب بازی های بسیار عالی وارد بازار می شوند که می توانید یادگیری و ذهن کودکان را بهبود ببخشید. یکی از بهترین راه های یادگیری، استفاده از اسباب بازی هایی است که ذهن و هماهنگی های چشم و دست را بهتر کند. امروز با معرفی یک اسباب بازی بی نظیر آمده ایم که توپ های رنگی را به صورت سرسره از ارتفاع به پایین رها می کنید. قطعات این اسباب بازی روی هم قرار می گیرند تا به شکل یک سرسره ی عالی دربیاید. سپس توپ های رنگی و جذاب آن را از بالا به پایین رها می کنید تا با ایجاد صدای بی نظیر، ذهن کودک را بهبود ببخشد. رنگ های جذاب و ریبای آن، توجه ی کودکان را به خود جلب می کند. در ادامه ی مطلب به بررسی و پردازش این مجموعه اسباب بازی آموزشی سرسره توپ می پردازیم.


مشخصات و ساختار مجموعه اسباب بازی آموزشی سرسره توپ


ساختار بازی: این محصول یک اسباب بازی بسیار فوق العاده برای کودکان می باشد که برای یادگیری و آموزش آن ها بسیار عالی می باشند. اسباب بازی آموزشی سرسره توپ یک بازی هیجان انگیز را برای کودکان فراهم می کند. این محصول از 15 قطعه ی جداگانه برای ساختن این مجموعه ی بازی بهره می برد. این اسباب بازی بی نظیر، یک راه عالی برای افزایش هیجان در هر بازی برای کودکان است. می ‌توانید از آن به‌ عنوان یک مجموعه اسباب ‌بازی مستقل استفاده کنید. این مجموعه اسباب بازی آموزشی سرسره توپ از سه توپ رنگی خفن استفاده می کند که برای کودکان بسیار دوست داشتنی می باشد.


یادگیری حین بازی: این محصول برای کودکان یک اسباب بازی فوق العاده است که به آن ها کمک می کند سطح یادگیری را بهبود ببخشند. این محصول عالی برای استفاده سنین های کودکی مناسب می باشد. نوزادان، کودکان نوپا، پسران و دختران دوست دارند توپ رنگارنگ را از ارتفاع رها کنند. این به آن ها کمک می کند تا در مورد رنگ ها بیاموزند و همچنین مهارت های هماهنگی دست و چشم خود را از طریق بازی های سرگرم کننده مانند اسلایدهای پیچ و خم، فعالیت های مارپیچی و ماجراجویی ها توسعه دهند.


مناسب برای هدیه: این اسباب بازی برای هدیه دادن به یک کودک بسیار عالی و مناسب است و می تواند برای آن ها بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد. این محصول یک هدیه ی واقعا زیبا و سرگرم کننده برای تولد یک کودک یک ساله است. آن ها از تماشای توپ در مسیرهای مسابقه و شنیدن صدای تق تق در آن لذت خواهند برد. همچنین رنگ های زیبا و درخشان آن، کودکان را جذب خود می کنند.


ساختار با کیفیت و ایمن: این اسباب بازی آموزشی عالی برای نوزادان و کودکان نوپا می باشند که به آن ها کمک می کند مهارت دست و کنترل ذهن خود را بهبود ببخشند. قطعات این اسباب بازی بی نظیر از مواد ایمن و بادوام ساخته شده است که ماندگاری بالایی دارد. یعنی حتی اگر کودکان آن را در دهان خود بگذارند، مشکلی ایجاد نمی کند، زیرا مواد اولیه ی آن برای انسان مضرر نمی باشد. این اسباب بازی همچنین دارای رنگ های روشن و جذاب است که نوزادان و کودکان نوپا را سرگرم می کند.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha