08734212600 09170075232 09201498949
۰

پدهای عضله ساز EMS

EMS muscle building pads

۳۵۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

پدهای عضله ساز EMSیکی از چیزهایی که امروزه مردم به آن اهمیت می دهند ورزش و سلامتی است که در کنار آن تناسب اندام و خوش فرم بودن بدن نیز مورد توجه قرار می گیرد. برای این کار بجز ورزش کردن، تغذیه و مکمل های

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

 پدهای عضله ساز EMS

 
یکی از چیزهایی که امروزه مردم به آن اهمیت می دهند ورزش و سلامتی است که در کنار آن تناسب اندام و خوش فرم بودن بدن نیز مورد توجه قرار می گیرد. برای این کار بجز ورزش کردن، تغذیه و مکمل های ورزشی و سایر دستگاه ها کمک کننده می باشند. یکی از این محصولات که در این راه به شما کمک می کند پدهای عضله ساز است که در ادامه بیشتر درباره ی آن ها توضیح می دهیم.
پد های عضله ساز از فناوری EMS مخفف شده کلمه Electric muscle stimulation بهره می برند که به معنی تحریک الکتریکی عضلات است، این تکلونوژی جدید با استفاده از پالس های الکتریکی عضلاتی که پد روی آن نصب شده را تحریک می کند و به حرکت در می آورد. این پد ها همراه ورزش و تغذیه سالم یک تکمیل کننده مناسب هستند تا به آسانی عضلات بدن خود را تقویت کنید و فرم دهید.
این محصول شامل سه پد و سه پد الکترود و تعدادی چسب می باشد که برای چسباندن پد و پد الکترود به یگدیگر به کار می رود. کار با این محصول بسیار آسان است و تنها با چند مرحله می توانید از آن استفاده کنید.

1_ ابتدا دوعدد باتری قلمی را وارد دستگاه کنید.
2_ با استفاده از دکمه snap on  دستگاه را روی پد ژل قرار دهید. ( این دکمه با یک حالت ضربه به قسمت مخصوص پد وصل می شود. )
3_ اکنون پد الکترود را روی بدن خود قرار دهید.
4_ دکمه program را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند و با فشار دادن دکمه  on در دفعات متعدد می توانید حالت مورد نظر را انتخاب کنید.
5_ این دستگاه ده مرحله شدت دارد که با استفاده از دکمه  ON/INC شدت آن یک مرحله افزایش پیدا می کند و با دکمه OFF/DEC شدت آن یک مرحله کاهش می یابد.
6_ برای خاموش کردن دستگاه باید دکمه OFF/LOW را چندین بار فشار دهید تا چراغ های LED خاموش شوند.

این پدها برای نقاط مختلف بدن مانندعضلات شکم، عضلات بازو، عضلات کمر، عضلات پا و سایر قسمت های بدن مناسب است و باعث تحریک عضلات، تقویت ماهیچه ها و کمک به چربی سوزی می باشد. این دستگاه با حرکات ضربه ای، سوزن سوزن، ماساژ و ترکیبی در جهت ساخت یک بدن خوش فرم به شما کمک می کند.
نکات قابل توجه: 
برای اولین بار دستگاه را با شدت کم استفاده کنید.
افراد با بیماری های خاص و افراد زیر 18 سال نباید از این دستگاه استفاده کنند.
این محصول تا 200 بار قابل استفاده می باشد.
اگر به طور روزانه ورزش می کنید و رژیم غذایی نسبتا سالمی دارید این پد ها کاملا شما را برای ساخت یک بدن خوش فرم آماده می کنند و ماهیچه های بدنتان را تقویت می کند.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha