02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

اسپلیتر (نویزگیر) ADSL برند HOMELINK 4002

Splitter (ADSL Splitter) Homelink 4002

فروش فعال
اطلاعات کلی کالا

اسپلیتر (نویزگیر) برند HOMELINK 4002برای اینکه بتوانید یک خط اینترنت پر سرعت بدون سیگنال های اضافی داشته باشید، باید از اسپلیتر (نویزگیر) استفاده کنید که می توانید یک اینترنت بدون قطع و نویز را برای شما

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

اسپلیتر (نویزگیر) برند HOMELINK 4002
برای اینکه بتوانید یک خط اینترنت پر سرعت بدون سیگنال های اضافی داشته باشید، باید از اسپلیتر (نویزگیر) استفاده کنید که می توانید یک اینترنت بدون قطع و نویز را برای شما به ارمغان آورد. برند HomeLink معتبرترین شرکت برای تولیدات لوازم های الکترونیکی و کنترل کننده است. با استفاده از یکی از وسیله هیا این محصول می توانید نویز مودم و اینترنت را می گیرد و اختلال خط ارتباطی شما را حل می کند. اسپلیتر (نویزگیر) برند HOMELINK 4002 به راحتی نویز و پارازیت مودم یا DSL را حذف می کند و به شما امکان می دهد به سادگی اینترنتی بدون قطعی داشته باشید.

اگر شما از یک دستگاه مودم adsl و یک دستگاه تلفن ثابت بدون استفاده از نویزگیر مودم استفاده می کنید که کار بسیار اشتباهی است و نویز فرکانس بالایی که توسط مودم ADSL استفاده می شود روی تلفن ثابت شما تاثیر می گذارد و و ممکن است در حین مکالمه با تلفن ثابت سر و صدای بسیار بالایی را بشنوید و احتمالاً به جای صدای طرف مقابل فقط نویز و صدای اضافی را خواهید شنید. به منظور جدا کردن این دو سیستم یعنی سیستم ADAL و سیستم PSTN و مانع از ایجاد تداخل بین این دو سیستم، که بسیار ضروری است که این دو سیستم را از خط تلفن ثابت یا اصلی جدا کنید. برای اینکار باید از نویزگیر یا اسپلیتر مودم استفاده کنید.


اسپلیتر یا نویز گیر یا فیلتر ADSL چیست؟


اسپلیتر مودم یا نویزگیر دارای یک مدار داخلی می باشد که به نام فیلتر پایین گذر یا low pass filter شناخته می‌ شود. این اسپلیتر به فرکانس پایین تر از مقدار مشخصی انس عبور می ‌کند و فرکانس‌ های بالاتر را چرا به طور کلی فیلتر می‌ کند. بنابراین اسپلیتر مودم اجازه می دهد که سیگنال صدا که فرکانس پایین تری دارد که معمولا بین 300 تا 3.4 کیلوهرتز می باشد، از خروجی تلفن اصلی اسپلیتر عبور کند. بقیه خروجی بین بازه ۲۵ کیلو هرتز تا ۱.۱ مگاهرتز است، فیلتر شده است و مستقیماً به خروجی ADSL ارسال خواهند شد.


قابلیت های اسپلیتر (نویزگیر) برند HOMELINK 4002


اسپلیتر ADSL برند HOMELINK 4002 یک دستگاه الکترونیکی است که باندهای ADSL و صدا را ایزوله می کند. زمانی که کامپیوتری را با استفاده از پهنای باند از طریق یک خط تلفن استاندارد به اینترنت متصل می‌ کنید، این فیلتر ضروری است. این اسپلیتر یا فیلتر HOMELINK سیگنال های روی خط تلفن را بین صداهای مودم با صدای بالا و صدای طرف مقابل با صدای پایین تر فیلتر می کند که در نتیجه صدای واضح تری را خواهید شنید. اسپلیتر ADSL برند HOMELINK 4002 فقط یک تقسیم کننده تلفن معمولی است که روی یکی از خروجی ها فیلتر دارد. آن ها به اینترنت اجازه می دهند تا از طریق تلفن روی رایانه شما کار کند.


نصب: شما می توانید از این نویز گیر برای فیلتر و حذف نویز های اضافی برای تمامی دستگاه ها استفاده کنید. نصب فیلترهای ADSL بر روی هر تلفن، دستگاه فکس، مودم باند صوتی و سایر دستگاه های باند صوتی در خانه است که مودم ADSL نویز آن ها را به خوبی حذف می کند. برای استفاده از این محصول کافی است سیم تلفن همراه و مودم ADSL را قرار دهید تا نویزها را فیلتر و حذف کند. این اسپلیتر فشرده را به دیوار اتاق خود وصل کنید، تلفن و مودم ADSL خود را وصل کنید و اکنون می توانید از آن استفاده کنید. 


طراحی حفاظت از رعد و برق: اسپلیتر ADSL برای شبکه خانگی مناسب است. اسپلیترهای ADSL نقش جداسازی سیگنال های صوتی فرکانس پایین را از سیگنال های فرکانس بالا بر عهده دارند. آن ها می توانند سطح نویز را کاهش دهند و کیفیت سیگنال را بهبود بخشند. این اسپلیتر یا نویز گیر ADSL برند HOMELINK 4002 با ابعاد و اندازه ی بسیار عالی ساخته شده تا میز کار یا اتاق شما را نامرتب نشان ندهد. 
 

 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha