02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

چراغ سینه ورزشی در فضای باز

Sports chest lights Outdoors

۷۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

با سلام خدمت همه شما همراهان عزیزاینبار یه محصول فوق العاده کاربردی برایتان آورده ایم تا اخر مقاله با ما همراه باشید.چراغ سینه ورزشی در فضای باز: چراغ های دویدن شب در فضای باز، چراغ هشدار پشتی ،چرا غ قفسه

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

با سلام خدمت همه شما همراهان عزیز 
اینبار یه محصول فوق العاده کاربردی برایتان آورده ایم تا اخر مقاله با ما همراه باشید. 


چراغ سینه ورزشی در فضای باز:  چراغ های دویدن شب در فضای باز، چراغ هشدار پشتی ،چرا غ قفسه سینه با باتری قابل شارژ ،برای کمپینگ پیاده روی دویدن در فضای باز پرتو قابل تنظیم ۹۰ درجه دارد.
در مورد این محصول باید بگوییم که حفاظت همه جانبه می کند چراغ قوه در جلو و چراغ اخطار در پشت به شما کمک می کند تا در تاریکی راحت تر و واضح تر ببینید و دیده شوید شما را با دید احاطه کرده است این محصول به نگرانی خانواده هایتان کمک می کند تا دیگر نگران امنیت شما نباشند. 
ویژگی های این محصول:  فقط ۵.۳ اونس وزن دارد وزن بسیار کمی دارد .

زیرا چیزهای سبک وزن برای دوندگان سنگین به نظر می‌رسد علاوه بر این شما حاضر نخواهید بود که نور عظیمی را با خود حمل کنید زیرا تاثیر بدی بر عملکرد شما خواهد داشت و این باعث می شود چراغ سبک وزن به انتخاب ایده‌آلی تبدیل شود. 


نیازی به خرید مکرر باتری ندارید زیرا این چراغ قوه ها قابل شارژ هستند و شارژ باتری زمان زیادی نمی برد  شارژ کردن آن بسیار آسان است زیرا چراغ قهوه ها  با کابل usb نیز شارژ می شود. 
بند انعطاف پذیر و قابل تنظیم را نیز هم دارد این محصول طراحی شده با بند منعطف و نوار قابل تنظیم برای چراغ قوه است،  
پوشیدن راحت و مناسبی برای اکثر افراد دارد ،  مناسب برای هدیه به دوستان و خانواده شما در کریسمس تولد و روز شکرگزاری هم می باشد.

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha