08734212600 09170075232 کارشناس 09199728211 کارشناس 09182663007 کارشناس 09201498949 واتساپ 09185983418 پشتیبانی
۰

کیت پدیکور چرخشی برند BESTPOINT

BESTPOINT rotary pedicure kit

۸۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا

کیت پدیکور چرخشی برند BESTPOINTداشتن پاهای سالم و زیبا می تواند استایل شما را زیباتر و مرتب تر جلوه دهد. یکی از دستگاه هایی که کاربرد زیادی دارد، وسایل های پدیکور است که می توان از آن در خانه استفاده کرد.

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

کیت پدیکور چرخشی برند BESTPOINT


داشتن پاهای سالم و زیبا می تواند استایل شما را زیباتر و مرتب تر جلوه دهد. یکی از دستگاه هایی که کاربرد زیادی دارد، وسایل های پدیکور است که می توان از آن در خانه استفاده کرد. یک کیت پدیکور که توسط برند BESTPOINT تولید شده و دارای ویژگی های زیادی است که می توانید در خانه به آسانی از ان استفاده کنید. این وسیله ی پدیکور می تواند تمامی پوست های مرده ی پا را جدا کند و پای نرم و زیبایی را به شما ببخشد. از بین بردن این پوست های مرده با ملایمت می تواند پاهای شما را سالم کند. جدا از اینکه یک دستگاه چند منظوره ارگونومیک است، این پد پدیکور دارای بسیاری از ویژگی های عالی است که نیازهای شما را برآورده می کند. 2 سرعت چرخش قابل تنظیم، سبک و شارژ راحت USB دیگر ویژگی های این کیت پدیکور است. علاوه بر این، این کیت پدیکور ضد آب است و می توان از آن در هنگام دوش گرفتن استفاده کرد. این دستگاه پدیکور حرفه ای با باتری کار می کند و دارای فناوری "کنترل فشار" است که به طور خودکار دستگاه را هنگامی که فشار زیادی در حین استفاده وارد می کنید متوقف می کند. با استفاده از این مکانیسم حفاظتی، حذف ایمن و راحت پوست مرده ی پا را تضمین می کند. دستگاه را به پوست خود فشار ندهید و اجازه دهید این سوهان پا پوست را با ملایمت و آرامی لمس کند و پوست های مرده را جدا کند.


ویژگی های خاص کیت پدیکور چرخشی برند BESTPOINT


کیت پدیکور به آرامی و به طور موثر پوست خشک، سخت و زبر را از کف و پاشنه در چند ثانیه پاک می کند. این کیت تخصصی برای کمک به رفع تمام درجات پوست خشک، خشن و پینه طراحی شده است. بر اساس وضعیت پاهای خود، غلتک های آبی و صورتی تعویض کنید. غلطک های کیت پدیکور بست پوینت کار را برای شما به راحتی و به طور موثر در آسایش خانه انجام می دهند.


منبع تغذیه: این کیت پدیکور چرخشی برند BESTPOINT از باتری برای کار کردن استفاده می کند. باتری های ان می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورند. این وسیله ی پدیکور با استفاده از باتری های قوی می تواند قدرت زیاد و مناسبی را برای از بین بردن پوست مرده ارائه دهد. 


تنظیمات سرعت: یکی دیگر از ویژگی های این کیت پدیکور BESTPOINT تنظیمات سرعت است که می توان با در نظر داشتن میزان پوست مرده روی پاهای شما، سرعت را کم و زیاد کرد. سرعت کم باعث می شود پوست ملایم تر و در زمان بیشتری تمیز و سالم شود و سرعت زیاد، پینه های شدید را یکباره با سرعت زیاد از بین می برد. 


ضد آب: یکی از بهترین قابلیت هایی که این دستگاه سوهان پا BESTPOINT دارد، ضد آب بودن آن است که به شما امکان می ده بتوانید در زیر دوش نیز از آن استفاده کنید.


برای چه کسانی مناسب است: هرکسی که پوست پاهایش خشک یا زبر و پینه بسته است. هر کسی که می خواهد یک پدیکور با کیفیت درست در خانه خود داشته باشد.


چگونه از آن استفاده کنم: روی پوست تمیز، خشک و بدون لوسیون استفاده کنید. وسیله ی غلتکی مورد نظر خود را در دستگاه پدیکور قرار دهید. به آرامی غلتک را به مدت دو تا سه ثانیه روی ناحیه پینه دار و پوست مرده نگه دارید. توقف کنید و نتایج را بررسی کنید. در صورت نیاز، دو تا سه ثانیه دیگر استفاده کنید تا سطح صاف به دست آید. دستگاه را به پوست فشار ندهید و اجازه دهید کیت پدیکور BESTPOINT کار خود را انجام دهد و پوست مرده را از روی پوست از بین ببرد.


ظاهر زیبا و طراحی مدرن سوهان پا برند BESTPOINT


طراحی این کیت پدیکور برند BESTPOINT بسیار زیبا و ساده است و با بدنه ای پلاستکی سفید طراحی شده و می توان به اسانی غلطک های آن را تعویض کرد. همچنین برای تعویض و قرار دادن باتری از قسمت زیرین آن می توان این کار را انجام داد. با یک سر محافظ می توان از غلطک های خود محافظت کرد. برای تمیز کردن دستگاه و غلطک ها می توان از فرچه ی مخصوص همرا دستگاه بهره برد و آن را به راحتی تمیز کرد.
 

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha