02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

مزایا و معایب جارو برقی کیسه دار

مائده شریفی8 /بهمن/ 1401
مزایا و معایب جارو برقی کیسه دار

مزایا و معایب جارو برقی کیسه دار

جارو برقی های خانگی در لیست لوازم ضروری برای خانه قرار می گیرند که عمده مردم از آن استفاده می کنند. این محصول در مدل های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است در هر خانه متفاوت باشد، اما به طور کلی محبوب ترین و متداول ترین جارو برقی های خانگی جاروهای کیسه دار هستند. این محصول به دلیل استفاده آسان و سرعت دهی به کار نظافت معروف هستند و می توان گفت یک محصول خانگی کاربردی با کارایی بالا است. جارو برقی های کیسه دار هم مانند سایر محصولات معایب و مزایای خود را دارند به همین دلیل در این مطلب به طور کامل مزایا و معایب این محصول را شرح می دهیم تا انتخاب درست تر و دقیق تری داشته باشید. 
با استفاده از این وسیله همه مکان های مورد نیاز خود را تمیز کنید و آلودگی های آن را از بین ببرید و از تمیزی اطراف خود لذت ببرید و در یک محیط بهداشتی تر کارهای روزمره خود را انجام دهید. جارو برقی های خانگی با استفاده از قدرت مکش زباله های روی سطوح مختلف را جمع می کنند و آنها را درون کیسه و مخزن خود قرار می دهند. این وسیله با استفاده از یک موتور چند هزار واتی می تواند انواع ذرات ریز و درشت را جمع کند و در زمان کوتاه مساحت زیادی را برای شما تمیز کند. 

مزایا جارو برقی کیسه دار

طراحی: جارو برقی های کیسه دار به دلیل قرار گیری کیسه درون محفظه جارو معمولا طراحی جمع و جوری دارند و می توان به آسانی آن ها را در همه مکان ها نگه داری کرد. این جارو ها در سایزهای مختلف در بازار موجود می باشد بنابراین می توانید سایز مناسب با فضا و کارایی خود را به راحتی خریداری کنید. جاروهای کیسه دار در کنار طراحی کوچک از قابلیت جابه جایی آسان نیز بهره می برد و به سادگی می توانید از این جارو در مکان ها مختلف خانه و یا دفتر خود استفاده کنید.
قدرت مکش بالا: مهم ترین نکته ای که باید در جارو برقی ها به آن توجه کرد قدرت مکش آن ها می باشد، اغلب جاروهای خانگی مکش مناسبی دارند و در این بین جارو برقی های کیسه دار نیز از قدرت مکندگی مناسبی برخوردار می باشند. قدرت مکش بالا به جارو برقی کمک می کند که بتواند سطوح مختلف را جارو کند و آن ها را تمیز کند. مکندگی بالا به جارو این امکان را می دهد که همه ذرات ریز و درشت را روی سطوح مختلف جمع کند و به طور کامل آن ها را تمیز کند و حتی پرز های ریز فرش را از بین ببرد. علاوه بر قدرت مکش جارو برقی شما باید به سرعت مکش نیز توجه کنید تا دستگاه به طور درست کارایی خود را ارائه دهد. یعنی مکشی که قدرت جارو ایجاد می کند باید با سرعت مکش هوا به داخل جارو مطابقت داشته باشد تا کارکرد مناسب جارو برقی کیسه دار را مشاهده کنید.

صرفه جویی در هزینه: همانطور که از نام این محصولات پیداست برای جمع آوری زباله های روی سطوح از کیسه استفاده می کنند، جارو برقی های کیسه دار معمولا یک کیسه دائمی همراه خود دارند که قابل شستشو است و برای مدت زمان زیادی می توان از آن استفاده کرد. استفاده از کیسه دائمی جارو و شستن آن باعث می شود که در هزینه تعویض پاکت های یکبار مصرف صرفه جویی شود. شستن این کیسه دشوار نیست و در هر نوبت کافی است که آن را درون یک کیسه زباله خالی کنید سپس در جای خود قرار دهید و آن را محکم کنید.(نکته مهم: در هنگام قرار دادن کیسه مطمئن شوید که در جای درست خود قرار گرفته در غیر این صورت هنگام جارو کردن ذرات جمع شده درون کیسه قرار نمی گیرند و در مخزن جارو پخش می شوند که باعث ایجاد دردسر می شود.)
قابل حمل و سبک: از دیگر ویژگی های جارو برقی کیسه دار می توان به وزن سبک و قابل حمل بدون آن اشاره کرد. این جارو برقی ها معمولا سیم بلندی دارند و چرخ های کوچک برای حرکت آن ها قرار گرفته است. با استفاده از طول مناسب سیم و چرخ های جارو به آسانی می توان آن را حمل کنید و تمام مکان های مختلف خانه مانند راه پله،اتاق ها و نشمین را با آن جارو بکشید و گرد و غبار آن ها را از بین ببرید. این جاروها به دلیل استفاده کیسه پارچه و کاغذی وزن سبک و مناسبی دارند و از کارایی عالی برخوردارند.
مناسب مکان های مختلف: جارو برقی های کیسه دار را می توان در همه مکان ها مانند منزل، دفتر های اداری، کارگاه های کوچک و هر جایی که لازم باشد استفاده کرد البته که باید با توجه به مکانی که جارو را در آن استفاده می کنیسد یک محصول مناسب با کارکرد درست را تهیه کنید. جارو برقی های کیسه دار در هر مکانی که باشند در همه قسمت ها قابل استفاده می باشند و می توان با استفاده از آن ها کف های سرامیکی، پارکت و فرش، قفسه های، مبلمان، راه پله، درزها و... را جارو کشید و آلایندگی و گرد و غبار آن ها را به آسانی از بین برد.

فیلتر بهداشتی: در اغلب جارو برقی های جدید یک فیلتر بهداشتی به نام فیلتر هپا قرار گرفته است که با کمک آن می توان ریزترین ذرات را جمع کرد و در کیسه جارو نگه داری کرد. فیلتر هپا از بازگش گرد و غبار به هوا جلوگیری می کند و تقریبا همه ذرات ریز موجود در هوا و زمین را به خود جذب می کند. این فیلتر بهداشت محیط را بالا می برد و برای کسانی که آلرژی دارند و یا بچه های خردسال و حیوان خانگی دارند بسیار مناسب است. در صورت وجود فیلتر هپا در جارو برقی کیسه دار خیالتان راحت باشد که محیط اطراف شما به طور کامل نظافت می شود و از همه ذرات ریز و گرد و غبار پاکسازی می شود.
آپشن های جانبی: همراه جارو برقی های کیسه دار چند آپشن جانبی موجود است که شامل سری ها و نازل های مختلف می شود. با استفاده از سری های همراه جارو برقی به آسانی می توانید مکان های غیر قابل دسترس، درزها و گوشه ها و مبلمان ها شکل دار را تمیز کنید. این سری ها به آسانی در کنار درز و گوشه ها قرار می گیرند و گرد و غبار موجود داخل آن ها را به طور کامل جذب و جمع می کنند. آپشن های جانبی همراه هر جارو برقی ممکن است متفاوت باشد اما به صورت کلی این سری ها را می توان به صورت جداگانه نیز تهیه کرد و کارایی جارو برقی کیسه دار خود را افزایش داد.

معایب جارو برقی کیسه دار

تعویض مداوم پاکت: اگر برای جارو برقی خود از کیسه های یکبار مصرف استفاده می کنید مجبور هستید که دائما آن ها را تعویض کنید. کیسه های یکبار مصرف جزو هزینه های اضافی به حساب می آیند و باید برای خرید آن ها هزینه های اضافی را متحمل شود، علاوه بر آن در صورت پر شدن کیسه جارو مکش و قدرت خود را از دست می دهد بنابراین باید در وقت های معین کیسه جارو برقی را تعویض کنید تا جارو برقی به طور کامل کارایی و کارکرد خود را ارائه دهد.
حجم کم کیسه: کیسه های جارو برقی معمولا حجم کمی دارند و در زمان کوتاه پر می شوند و باید تعویض گردند. کیسه های دائمی باید شسته و خشک شوند سپس قابل استفاده می باشد و کیسه های یکبار مصرف باید به طور کامل عوض شوند که این امر با محیط زیست ناسازگار است و تعویض کیسه های یکبار مصرف در زمان هوای کوتاه می تواند موجب تولید زباله تجزیه ناپذیر بیشتر باشد که باعث آسیب رسیدن به محیط زیست می شود. بنابراین اگر شما از دوستداران محیط زیست هستنید بهتر است از کیسه های دائمی استفاده کنید.

جارو برقی های کیسه دار یک وسیله مناسب برای استفاده در خانه و خرید هستند که قیمت مناسبی دارند و کارایی و کارکرد عالی دارند. این محصول در مدل های مختلف با سایز های متفاوت در بازار موجود است که شما با توجه به اتفاده ای که از این وسیله می کنید می توانید مدل مناسب را برای خود انتخاب و خریداری کنید. سایر مقاله های ما در سایت اُولان کالا اطلاعات کامل را درباره انواع جارو برقی های خانگی به شما می دهند و می توانید محصولات مختلف ما را نیز مشاهده کنید و محصول مناسب با نیاز خود را با هزینه مناسب خریداری کنید.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha