02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

جاروبرقی سیم جمع کن اتوماتیک پرشیا مدل PR-984

vacuum cleaner pershia model PR-984

۸/۱۴۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی کالا
ویژگی های فنی
خصوصیات محصول
مدل
pr-984
سازنده
پرشیا فرانس

جاروبرقی سیم جمع کن اتوماتیک پرشیا مدل PR-984جاروبرقی یکی از پرکاربردترین وسایل هایی است که هر خانه به آن نیاز دارد. جاروبرقی ها دارای مدل های متفاوتی هستند که توسط برندهای مختلف به بازارهای جهانی عرضه

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوریارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

جاروبرقی سیم جمع کن اتوماتیک پرشیا مدل PR-984


جاروبرقی یکی از پرکاربردترین وسایل هایی است که هر خانه به آن نیاز دارد. جاروبرقی ها دارای مدل های متفاوتی هستند که توسط برندهای مختلف به بازارهای جهانی عرضه می شود. یکی از جاروبرقی هایی که برای خرید مناسب و عملکرد عالی را ارائه می دهد، جاروبرقی پرشیا مدل 384 می باشد. پرشیا یکی از برندهای خوب در تولید جاروبرقی است. یکی از اصلی ترین ویژگی های این جاروبرقی پرشیا، طول سیم آن است که به شما امکان می دهد تمان اتاق های خانه را با آن جارو کنید، بدون آنکه سیم را بین پریزها جابه جا کنید. این جاروبرقی دارای یک موتور بسیار قدرتمند و عالی است که کارایی فوق العاده ای را دارد. علاوه بر قدرت مکش این جاروبرقی، مجهز به یک موتور کم صدا است که شما را هنگام کار با آن اذیت نمی کند. این جاروبرقی با فیلتر های بهداشتی مجهز شده که برای کسانی که از بیماری های تنفسی و آسم رنج می برد، بسیار عالی است. علاوه بر قدرت و فناوری های بی نظیر، این جاروبرقی دارای طراحی بسیار زیبا و مدرنی است که عملکرد آن را هم بهتر می کند.


قابلیت های جاروبرقی پرشیا مدل PR-984


قدرت دستگاه: یکی از مهمترین ویژگی هایی که در هر دستگاه باید به آن دقت شود، توان مصرفی و قدرت آن است. توان هر دستگاه تعیین کننده ی قدرت دستگاه هنگام کار است. این جاروبرقی پرشیا مدل 984 از توان 2400 واتی بهره می برد که می تواند تمامی زباله و گرد و غبار را جمع کند. قدرت این جاروبرقی به شما امکانم می دهد بتوان در کمترین زمان خانه ی خود را بدون دردسر تمیز کرد. توان مصرفی به این معنی است که دستگاه چقدر انرژی مصرف می کند و هر چه میزان انرژی و توان بیشتر باشد، بهتر است و دستگاه می تواند قدرت بیشتر را ارائه دهد. این جاروبرقی دارای مکش فوق العاده ای است که تمامی گرد و غبار و حتی باکتری و کنه ها را جمع آوری می کند و آن ها در کیسه ی مخصوص خود به دام می اندازد. مکش این جاروبرقی به قدری بالا است که می تواند کاملا به فرش و سطح های صاف بچسپد. البته می توان قدرت آن را کم و زیاد کرد. این جاروبرقی با ولتاژ برق 220 ولت کار می کند. 


موتور کم صدا: همانطور که در بالا شرح دادیم که این جاروبرقی دارای قدرت زیادی است. این قدرت را موتور جاروبرقی تولید می کند و قدرت زیاد، قطعا باید صدایی زیاد تولید کند. اما با این حال این جاروبرقی از صدای بسیار کمی بهره می برد. عملکرد موتور جاروبرقی پرشیا بسیار عالی است و هنگام کار کمترین صدا از خود تولید می کند. این جاروبرقی پرشیا مدل PR-984 هنگام کار تنها صدایی با 65 دسی بل را تولید می کند. بنابراین شما می توانید بدون توجه به ساعت و زمان، خانه ی خود را بدون مزاحمت برای دیگران، جارو کنید. حتی می توانید از این جاروبرقی هنگام استراحت اعضای خانواده یا خواب کودک استفاده کنید.


فیلتر محافظ موتور: امروز بسیاری از جاروبرقی دارای فیلترهایی هستند تا بتوانند هوایی تمیز و پاکیزه در خانه برای شما به ارمغان بیاورند. جاروبرقی پرشیا فرانس مدل 984 با پشتیبانی از بهترین فیلتر می تواند تمامی گرد و غبارها را جمع می کند. فیلتر محافظ موتور این جاروبرقی از نوع HEPA است که از بهترین فیلترهایی است که در جاروبرقی ها استفاده می شود. این فیلتر در زمان مکش، تمامی گرد و غبار و باکتری های موجود در هوا را به داخل می کشد و آن ها جذب می کند. فیلتر هپا باکتری و کنه های مضرر موجود در فضای خانه را در خود به دام می اندازد. این فیلتر برای کسانی که از بیماری های تنفسی و آسم رنج می برند، بسیار مناسب است و به آن ها فضایی تمیز و پاکیزه به دور از غبار می بخشد. همچنین یک نوع فیلترها برای کوکان نیز مناسب است و آن را از بیماری ها دور می کند.


نشانگر تخلیه ی کیسه و تعویض فیلتر: بر روی بدنه ی جاروبرقی یک نمایشگر LED طراحی شده است، که می توان از طریق آن تنظیمات جاروبرقی را نجام داد. این نمایشگر دارای دو نشانگر تخلیه ی کیسه و تعویض فیلتر است که به شما نشان می دهد زمان تعویض فیلتر هپا رسیده است و یا کیسه ی زباله پر شده و باید تخلیه شود. پس این قابلیت به شما کمک می کند تا در بهترین زمان آن ها را تخلیه و تعویض کنید.


قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک: یکی از بهترین قابلیت هایی که این جاروبرقی پرشیا مدل PR-984 دارد، این است که با قابلیت سیم جمع کن مجهز شده است. این قابلیت به شما امکان می دهد بدون زحمت سیم را جمع کنید. سیستم این سیم جمع کن به صورت اتوماتیک می باشد و به صورت خودکار تمامی سیم را به آرامی جمع می کند. این قابلیت، کارایی و عملکرد جاروبرقی را آسان تر می کند. طول کابل جارو 8 متر است.


تنظیمات مکش: قدرت این جاروبرقی پرشیا مدل PR-984 پرشیا بسیار زیاد است اما می توانید آن را به دلخواه و با توجه به سطحی که جارو می کنید، تنظیم کنید. حداکثر قدرت این جاروبرقی 2400 وات است. این جاروبرقی با این مکش زیاد می تواند همه زباله و گرد و غبار و خاک را جمع آوری کند و خانه را برای شما تمیز کند. قدرت و دور موتور را می توان برای سطح هایی مانند فرش، مبل، گلیم فرش، پرده و... تنظیک و کنترل کرد. جاروبرقی قدرت موتور را برای تمیز کردن پرده و سطح های حساس به حداقل می رساند تا هیچ گونه آسیبی به پرده وارد نشود. همچنین بر روی نمایشگر ال ای دی جاروبرقی، قدرت و دور موتور به شما نشان داده می شود تا بتوانید آن را بهتر برای سطح مورد نظر تنظیم کنید.


طراحی و ساخت جاروبرقی پرشیا مدل 984


طراحی کلی: جاروبرقی پرشیا مدل PR-984 علاوه بر فناوری و ویژگی های فراوانی که می تواند غملکرد بی نظیری را ارائه دهد، دارای طراحی و ظاهر بسیار زیبایی است که می توان به راحتی آن را با سایر وسایل های خانه هماهنگ کرد. این جاروبرقی با بدنه ای پلاستیکی محکم ساخته شده است که می تواند در برابر ضربه و افتادن و خط و خش بسیار مقاوم باشد. این جاروبرقی به رنگ مشکی یا نقره ای طراحی شده که به دلخواه می توان آن را برای خود انتخاب کرد. بر روی بدنه ی جاروبرقی یک نمایشگر LED طراحی شده که می توان از طریق آن قدرت مکش و دور موتور را تنظیم کرد و همچنین از طریق نشانگرهای تخلیه کیسه زباله و تعویض فیلتر، زمان مناسب عوض کردن آن ها را فهمید. جاروبرقی پرشیا مدل PR-984 دارای یک دکمه ی گردان (ولومی) است که با چرخاندن آن می توانید قدرت مکش را تعیین کنید و آن را روی سطح مورد نظر قرار داد. کار کردن با این دکمه و نمایشگر آسان است و به راحتی می توان تنظیمات مورد نظر را انجام داد. همچنین این جاروبرقی پرشیا دارای یک جعبه ی داخلی است که می توان لوازم جانبی مانند سری های اضافی جارو را در آن نگهداری کرد تا همیشه در دسترس باشد. طول سیم این جاروبرقی 8 متر می باشد که با آن می توان کل فضای خانه را بدون تعویض پریز جارو کرد. 


این جاروبرقی با توجه به طراحی جمع و جوری که دارد، کارایی آن بیشتر است و عملکرد و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. این جاروبرقی دارای یک لوله ی تلسکوپی است که به راحتی می توان آن را کوچک و بزرگ کرد. این لوله تلسکوپی از جنس آلومینویم ساخته شده که از استحکام بالایی برخوردار است. و اما لوله ی خرطومی آن که از انعطاف بالایی بهره می برد را می توان به راحتی استفاده کرد. پاروی بزرگ آن می تواند برای همه سطح های صاف مناسب باشد. همچنین برای سطح هایی که دسترسی به ان ها سخت است، می توان از سری های کوچک آن بهره برد. کیسه زباله ی این جاروبرقی پرشیا بسیار عالی است و می تواند حجم زیادی از زباله ها را در خود جای دهد. این کیسه زباله تمامی باکتری و گرد و غبار را در خود به دام می اندازد و اجازه ی خروج آن ها را از جاروبرقی نمی دهد. و اما چرخ های جاروبرقی 984 پرشیا، 3 عدد هستند که دوتای آن ها بزرگ است و در کناره های جاروبرقی قرار دارد و یکی از آن در زیر جارو با اندازه ای کوچک ساخته شده است. این چرخ ها به روان رفتن جارو روی فرش کمک می کنند.
 

ویژگی های فنی کالا
مدل
pr-984
سازنده
پرشیا فرانس
توان موتور
2400
كيسه قابل تعويض
قابلیت سیم جمع کن خودکار
اتوماتیک
دارای لوله تلسکوپی
فیلتر بهداشتی
نوع پاکت جارو برقی
کیسه دائمی
ميزان صدا
65db
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:

Captcha