02128429884 ارتباط با مشتریان 09201498949 واتساپ
۰

اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600

Marshall model 9600 smart autopress with stand

موجود نیست
اطلاعات کلی کالا
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وضعیت : موجود نیست
  • گارانتی :
  • گروه کالا : اتوبخار و اتوپرس
ویژگی های فنی
خصوصیات محصول
مدل
9600
رنگ
نقره ای
جنس کف
تمام فلزی نچسپ
تنظیم میزان بخاردهی

اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600اتو کردن لباس می تواند هر شرایطی به شما کمک کند تا ظاهری آراسته تر و زیباتری داشته باشید. استفاده از اتوپرس، می تواند لباس شما را به طور حرفه ای اتو کند. اتوپرس هوشمند

پرداخت در محل تسویه پس از دریافت محصول
ارسال فوری ارسال محصول به سرتاسر ایران
اصالت کالا گارانتی و خدمات پس از فروش
پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
نقد و بررسی محصول

اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600


اتو کردن لباس می تواند هر شرایطی به شما کمک کند تا ظاهری آراسته تر و زیباتری داشته باشید. استفاده از اتوپرس، می تواند لباس شما را به طور حرفه ای اتو کند. اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600 یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان برای خانه های خود انتخاب کرد. این اتو پرس مارشال دارای فناوری و قابلیت های زیادی است که عملکرد فوق العاده ای را هنگام کار ارائه می دهند. 


ویژگی های اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600


توان مصرفی: قدرت در هر دستگاهی جزء مهمترین ویژگی هایی است که باید به آن توجه شود. توان مصرفی در دستگاه های الکترونیکی، تعیین کننده ی قدرت آن است. توان مصرفی به معنی میزان انرژی است که یک دستگاه مصرف می کند و هرچه توان این دستگاه ها بیشتر باشد، قدرت بیشتری را هنگام کار ارائه می دهد. این اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600 دارای توان 1900 وات می باشد که قادر به تولید بخار زیاد می باشد. بخار زیاد می تواند تمامی لباس های شما را بدون زحمت صاف کند.


خروجی بخار: این اتوپرس مارشال با قدرت زیادی که دارد می توانو بخار زیادی را تولید کند. اتوپرس ارشال مدل 9600 دارای خروجی بخار 110 گرم در دقیقه است. این حجم از خروجی می تواند چین و چروک های لباس و پارچه های شما را از بین ببرد. بخار زیاد، عملکرد دستگاه را بهتر می کند و در صاف کردن پارچه های کلفت به شما کمک می کند. 


بوستر تقویت بخار: همانطور که قبلا گفتیم این اتوپرس هوشمند مارشال مجهز به خروجی 110 گرم در دقیقه است، اما با داشتن بوستر تقویت کننده، این اتو می تواند بخار را تا 140 گرم در دقیقه تولید کند. این ویژگی برای لباس های کتان یا پارچه هایی با بافت سنگین بسیار عالی است و در مدت زمان کمی این کار را برای شما انجام می دهد. 


زمان تبدیل به بخار: یکی از بهترین ویژگی هایی که این اتوپرس مارشال دارد این است که در مدت زمان بسیار کمی، می تواند آب داخل مخزن را بخار تبدیل کند. اتوپرس 9600 مارشال در مدت 3 تا 5 دقیقه آب را بخار تبدیل می کند و این ویژگی برای مواقع ضروری بسیار عالی است. 


سیستم ایمنی و هوشمند بودن آن: ایمنی در هر دستگاه جزء اولویت های آن است. اتوپرس هوشمند پایه دار مارشال مدل 9600 با بهره بردن از یک سیستم هوشمند ایمنی می تواند امنیت دستگاه را تضمین کند. نحوه ی کار این این سیستم ایمنی طوری است که هنگامی که برای مدتی از اتو استفاده نمی کنید، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و باعث می شود از اتفاقات ناخواسته جلوگیری شود. همچنین سیستم هوشمند آن، بافت پارچه ها را تشخیص می دهد و به آن ها آسیب نمی رساند و بافت پارچه را نمی سوزاند. این نوع ویژگی ها می تواند در کارایی دستگاه تاثیر بگذارند و عملکرد اتو را بهتر کنند.


قابلیت ضد رسوب: تمیز کردن و رسوب گیری اتو یا هر دستگاه ی می تواند کار ساده ای نباشد. اما این اتوپرس مارشال با بهره بردن از قابلیت ضد رسوب، می تواند در این امر به شما کمک کند. این سیستم باعث می شود رسوب و آهک های ناشی از آب در لوله های اتوپرس باقی نمانند و از مسدود شدن راه های خروجی بخار جلوگیری می کند.


تنظیمات دما: این اتوپرس مارشال مدل 9600 دارای یک نمایشگر بزرگ برای تنظیمات دما و حرارت و انتخاب نوع پارچه می باشد. بر روی این نمایشگر پارچه هایی از پیش تعیین شده است که می توان به راحتی با برنامه ی مناسب، پارچه ی خود را با دمای مناسبی اتو کنید.


ظاهر زیبا و طراحی اتوپرس مارشال مدل 9600


اتوپرس مارشال دارای طراحی بسیار زیبایی است که با وسایل های دیگر خانه نیز هماهنگ و ست می شود. این اتوپرس از یک دسته ی بسیار خوش تراش در وسط برای بلند کردن صفحه ی اتو بهره می برد. همچنین صفحه ی اتو با جنس تمام فلزی و ابعاد مناسب می تواند در کمترین زمان لباس های شما را اتو کند. اتوپرس مارشال مدل 9600 دارای یک پایه ی تلسکوپی می باشد که می توان به راحتی، ارتفاع آن را تنظیم کرد. مخزن 800 لیتری این اتوپرس مارشال می تواند حجم از زیادی از لباس ها را بدون پر گکردن مجدد برای شما اتو می کند. 

ویژگی های فنی کالا
مدل
9600
رنگ
نقره ای
جنس کف
تمام فلزی نچسپ
تنظیم میزان بخاردهی
سیستم قطع خودکار
مخزن آب
اسپری آب
سیستم ضد رسوب
بخاردهی پیوسته
دارد
بخاردهی لحظه ای
دارد
سازنده
مارشال
بخار دهی برای 40 نوع پارچه
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha